robil kto moze na weselu pokaz zdjec tgz slideshow

Zaczęty przez marax, 04 Wrz 2007, 21:17:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

no wlasnie zastanawiam sie zeby zrobic w powerpancie pokaz naszych zdjec od dziecinstwa do teraz robilyscie moze cos takiego?? jak sie goscia podobalo ?? jak to wogole zorbilyscie jakies przypisy tez umiescilyscie nad zdjeciami czy tylko same zdjecia-komentowalyscie to jakos przez mikrofon-ne wiem jak sie za to zabrac.moze ktos by mi mogl podeslac swoj jako podopowiedz

nantu

super pomysl, tez o tym myslalam, ale nie n=mialam mozliwosci technicznych:( bedziesz miala jakis duzy ekran, na ktorym bedzie to wyswietlane? mylsle ze pomysl z komentowaniem jest swietny, a w przerwach komentarzy zespol moglby przygrywac "wasza" piosenke;)

marax

bede miala do dyspozycji projektor i ekran wiec z tym spoko chcialabym podatrzyc jak to u kogos wygl,adalo

elizapj

bylam na weselu gdzie taka prezentacje przygotowali mlodym swiadkowie. bylo calkiem sympatycznie:) posmialismy sie wszyscy serdecznie. moze tylko warto wybrac mniej a najfajniejsze fotki...nie robic z tego b dlugiego pokazu. albo jesli dlugi...to nie tak, ze cala sala patrzy na ekran jak w kinie czy na wykladzie. niech sobie prezentacja leci...w koncu ona sie moze powtarzac po kazdym zakonczeniu...kto bedzie chcial obejrzy, kogo znudzi odejdzie...
jesli z kometowaniem to bym naprawde radzila krotko i zwiezle...jak z przemowieniem:)

ja chyba tez to u siebie zrobie. ale zostawiam sobie to na dlupo dlugo potem... wiec dzis mam jeszcze temat malo przemyslany
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

To jest bardzo fajny pomysł! Mój mąż robił coś takiego naszym znajomym na ich ślub (bodajże w Picassie). Były to zdjęcia z dzieciństwa, z rodzicami, rodzeństwem, znajomymi, którzy są na weselu, jakie chcecie zdjęcia, to wybierzcie. Pokaz sprawił wiele radochy, nie tylko gościom, którzy się rozpoznawali na zdjęciach sprzed lat, ale także samym młodym.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mayagaramond

Widzialam cos takiego, ale na 90 urodzinach babci mojego meza. To byly slajdy i jeden z jej mezow (EDIT - jeden z jej synow!!!, ale nie skresle, bo smieszne :mrgreen: ) komentowal zdjecia.  Nie wiem niestety za bardzo co mowil, bo nie za dobrze znalam wtedy niemiecki.  ;-)

Pomysl bardzo mi sie podoba.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Moja siostra byla na weselu w wynajetym warszawskim klubie i na gigantycznym ekranie przez caly zcas trwal pokaz zdjec pary z wielu lat zwiazku (i wielu wojazy bo oni 5 razy do roku na wakacje latali ;-)). Ludzie tanczyli, rozmawiali, jedli a zdjecia sie zmienialy. Ponoc bylo super.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mam6lat

super [pomysł!
zawze się sprawdzał na weselach na ktorych bylismy.....

errata


feeling.good

ja tez planuje taki pokaz, ale bez komentowania i zbdenych moim zdaniem opisow. Na pewno nie moze to byc dlugie, mysle, ze 5,6 minut to max. Gosci nie mozna zanudzic:) W prezentacji na pewno bedzie poklad muzyczny:) Mysle o sklejeniu kilku piosenek w jedna. Zastanawiam sie kiedy na taka prezentacje jest najlepszy moment podczas wesela. Nie mozna odrywac za bardzo gosci od zabawy, wiem moz np polaczymy ja z tortem???

mam6lat

wg mnie jak jest juz luźna atmosfera , ale goście siedza jeszcze przy stołach - zazwyczaj w czasie jedzenia tortu

koka

my mielismy pokaz zdjec na weselu. Zaczelismy od zdjec ze slubu naszych rodzicow, potem nasze jako bobaski, zdjecia naszych przyjaciol dzieki ktorym jestesmy razem, no i na koniec troche z naszych wspolnych wypraw. Trwalo to ze 20 min, komentowalismy przez mikrofon, a goscie z sali. Byla naprawde kupa smiechu.
Mysle, ze sa dwa warunki, aby to sie udalo: po pierwsze -  mala liczba gosci. U nas bylo 50 osob, wiec wszyscy mniej wiecej siebie znali. Mogli nawzajem komentowac fotki.
Po drugie - wybralismy najsmieszniejsze zdjecia i kilka mniej "cenzuralnych". Do tej pory nasi goscie wspominaja "niektore ujecia":):)

agnes

Tez myslimy o takim slideshow....zastanawiamy sie tylko czy zrobic to w formie 5-6 min pokazu czy ustawic projektor i ekran i leciec ze zdjeciami przez cala impreze (a zdjec miliony bo jestesmy razem od 4 lat i mamy fiola na punkcie fotek)... (myslalam zeby wyswietlacz postawic w dosc duzym holu sali w ktorej bedzie wesele...) ?? co o tym myslicie?
url=http://www.waszslub.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

madalena_b

tylko trzeba uwazać na projektor żeby których z gosci nie przewrócił podczas tańców, to troche trudne- bo zeby dobrze rzucał obraz- musi stac jakos po środku; chyba że gdzies w osobnej salce- jakiejs przechodnej- np. goscie beda oglądac w kolejce do kibelka :))

no i mysle że laptop tez lepiej przypiąc- śa takie specjalne linki(łaczące stolik z laptopem) i nikt laptopa nie ruszy- tak na wszelki...nigdy nie wiadomo...kto przyjdzie(szczególnie z osób towarzyszących)

A bywa i tak że w knajpach w czasie wesel jest wyznaczona jakas mała salka dla normalnych klientów- wiec lepiej się zabezpieczyć

kffiatek

Ja też planuję taki pokaz ale nie naszych zdjęć, tylko zdjęć rodziców z czasów młodości i późniejszych, jako podkład do podziękowań :) Myślę że powinno im się spodobać, jako że rodzice stwierdzili że zdecydowanie nie chcą kolejnego tańca do "kochanych rodziców mam" ;)

No i dwa lata temu zrobiłam coś takiego z podkładem muzycznym dla siostry na wieczór panieński i prezentacja bardzo się podobała i siostrze i wszystkim obecnym, a w rezultacie wylądowała też na płycie z wesela jako wstęp do jej osoby.

kubiss-is-me

Ja też planuję taki pokaz. Myślę, że to świetna sprawa. Co do komentarzy i opisów to już sama nie wiem...muszę to jeszcze przemyśleć...bo w sumie fajnie jak leci cały czas, a z drugiej nie wiem kiedy zacząć i jak. Bo co tak nagle grajek puści te slajdy?

feeling.good

#16
Ja właśnie skończyłam sklejać podkład do naszego pokazu:) Muzyka trwa 8 minut, a składa się na nia 18 piosenek. Starałam się dopasowac ją tematycznie do zdjęć. Jest muzyka z lat dziecinnych, później rockowo-imprezowa, trochę piosenek "miłosnych" i na koniec nawiązujące tematycznie do ślubu.
Teraz pozostaje nam wybrać zdjęcia i zrobić pokaz. Pewnie w Windows Movie Maker.


feeling.good

Uff...prezentacja skończona. Nie sądziłam, że będzie z tym tyle pracy. Samo wybieranie zdjęć zajęło nam mnóstwo czasu. Poźniej sklejanie zdjęć i muzyki w całość.
Efekt mnie zadowala. Może jeszcze ewentualnie pozmieniam "przejścia" między zdjęciami.
Muzyka momentami jest śmieszna, zdjęcia też. Myślę, że goście nie będą się nudzić :D