gdzie na narty w Sudety? z noclegiem!

Zaczęty przez rilla, 22 Sty 2009, 14:13:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rilla

Hm wpadł mi pomysł wyprawy na grób babci do Wałbrzycha. Wyjazd na jeden dzień jest bez sensu więc wpadłam na pomysł połączenia wyjazdu z nartami w Sudetach. Nigdy nie byłam... teraz są chyba ferie, więc po ich skończeniu byśmy się wybrali. Mozecie polecić jakieś miejsce? najlepiej namiary na nocleg - tanio dla młodego małżeństwa na dorobku:)

wrobelek0403

rilla ja polecam zieleniec - to 60 km od wałbrzycha. :thumbup: :thumbup: Wysiadasz z auta w butach narciarskich i pod wyciag nasz np. 50 m  :thumbup:

zeby poszukac tras blizej - wejdz na mapa.szukacz.pl - teraz automatycznie wyswietlają się osrodki narciarskiej/


Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

dzięki... to poszukam tam tez noclegu. Na dwa dni w sumie... polewam za odzew!

wrobelek0403

nestety z noclegiem moze byc problem, bo to ferie.

wiekszosc ofert jest na www.zieleniec.pl i www.zieleniec.info
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login