czy przepowiadanie płci sie sprawdza???

Zaczęty przez brawurka, 20 Sty 2009, 22:36:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

no ja mam jeszcze mały, ale chyba w okrągły idzie.
Zobaczymy za jakis czas...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

Moja ciocia przepowiadala jakiej plci bedzie pierwsze dziecko patrzac na linie "zarostu" u ciezarowki na karku, jak taka rowna polokragla to chlopiec a jak pofalowana, takie niby "M" to dziewczynka.
Mi wszyscy mowili, ze zmienilam sie na twarzy (na poczatku ciazy) czyt. zbrzydlam ;) i ze na pewno bedzie dziewczynka. A na USG polowkowym wyszedl chlopak jak nic (udokumentowane zdjeciem "ten tego" :) ) i wyszlo, ze jedna jedyna ciocia miala racje.

A no i to niby dziala tylko na pierwsza ciaze... poki co ciocia ma 100% skutecznosc.

nionczka

U mnie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywaly na to, ze bedzie dziewczynka i dziewczynka sie urodzila. Wywrózyla mi ja tez kolezanka z pracy na lancuszku ;-)
Bede miec jeszcze jedno dziecko i bedzie to chlopiec.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Kasia

Cytat: suegro w 07 Wrz 2010, 09:31:14
http://www.edziecko.pl/rodzice/1,102740,8339871,Chcesz_urodzic_dziewczynke__Zmien_diete_i_dzien_seksu.html

;)

moja kumpela takie cos stosowała ;) tylko na chłopaka i się udało ;) niestety nie ma sposobu aby sprawdzić czy tak miało być czy rzeczywiście dieta pomogła :D

aniak1211

Ja w ciazy nie zmienilam sie na twarzy-nie zbrzydlam ;)
prawie wszyscy mowili ze bedzie chlopak,
ja myslalam ze jebedzie dziewczynka-jadlam slokie przede wszystkim,
nawet chipsy ktore wielbie odrzucilam :D
No i jest Dominika :)

zwierzatko_mojej_mamy

suegro widzialam i jesstem sklonna uwierzyc w ich teze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

talula

Cytat: salsa w 21 Sty 2009, 00:14:45ze bdezie chłopak bo cała ciąże marzyła, zeby się wodki napic


oooo a jak dla mnie alko tak w ogole moze nie istniec, to teraz bym sie napiła, ale wina ehhh;)

Ja miałabym problemy z odp na pytania brawurki, bo u mnie sie wszystko zmienia na przestrzeni miesięcy, np. najpierw jadłam kwasnie-ostre i dużo mięsa, potem  niemal jednoczesnie musztarde z dżemem, a teraz słodkie...i co? dziecko mi płeć w brzuchu zmieniało ? ;) (podobnie wyglądają inne kwestie z ankiety)

jestynka

#33
talula u Ciebie jest syn czy córa?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: talula w 08 Wrz 2010, 11:25:17u mnie sie wszystko zmienia na przestrzeni miesięcy, np. najpierw jadłam kwasnie-ostre i dużo mięsa, potem  niemal jednoczesnie musztarde z dżemem, a teraz słodkie...i co? dziecko mi płeć w brzuchu zmieniało ? ;)
Miałam podobnie. Do tego stopnia, że w pewnym momencie pomyślałam nawet, że mam w brzuchu bliźnięta - i chłopca i dziewczynkę :rotfl: