art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

errata

U nas ani Ania ani Antoś nie mieli i nie mają. Pili, a niektórzy nadal piją z doidy cup ;D

golinda

u nas 360st. był super i wygodny, ale wg mnie to jest słabe wyjście, bo dziecko potem ma problemy z piciem z normalnych kubków
Nina do dzisiaj robi to nieporadnie

Dzińki nie dostały. Poję je z czego popadnie :)

nionczka

Cytat: golinda w 12 Wrz 2014, 21:22:35u nas 360st. był super i wygodny, ale wg mnie to jest słabe wyjście, bo dziecko potem ma problemy z piciem z normalnych kubków
Nina do dzisiaj robi to nieporadnie


dlaczego? U nas nie było żadnych problemów, ale może wynikało to z tego, że I. późno ten kubek dostała. Miała jakieś 1,5 roku. Wcześniej piła wodę z normalnej szklanki (po nutelli ;-)), a na wynos z butelki ze smoczkiem albo innego niekapka. Ale właśnie niektóre niekapki trzeba było wiedzieć jak chwycić, żeby woda dobrze spływała, nie chlapała, etc. I ona się denerwowała. A potem dostała 360 stopni i mogła z nim chodzić po domu, siedzieć na wózku i pociągać wodę do woli. Równocześnie piła z normalnych szklanek, ale tylko przy stole albo od nas.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Dominika nigdy nie nauczyła się z niego pić ;D

iksa_nl

Cytat: ishka82 w 13 Wrz 2014, 20:46:47Dominika nigdy nie nauczyła się z niego pić

Moj Mlody tez nie. Mial Aventa z dziobkiem a potem ze slomka.

olgaaa1

U nas w ogóle te niekapki się nie sprawdzały. Może dlatego, ze niepiersiowa i nigdy nie musiała wkładać siły w to, aby leciało. U nas bidon ze słomką bardzo się sprawdzał.

dragonfly

zamowilam kilka rzeczy (pare pieluszek, otulacze i ochraniaczo-sliniak) - podobno sa bardzo fajne, czy rzeczywiscie, dam znac za klika miesiecy ;)

http://www.mamissima.pl/aden_anais.html

Kasia

Nie sądziłam ze to wpisze ale kit to pampersy zielone. Nie wiem co sie stało ale 5 lat temu były najlepsze, ładnie trzymały wilgoć. Teraz przy zmianie pieluszki pupa mokra, jak położę rękę na zasilanej pieluszki to mam ja cała mokrą.

Przy okazji poszukiwań innych pampkow natrafilam na toujoursy ultra cienkie i te sa super. Cieniutki pampers, bardzo chlonne, po mocy pielucha pełna ale wszystko ładnie trzyma, pupa sucha. I dalej sa cienkie, nawet takie pełne. I boczki maja spore i elastyczne przy tych rzepach. To pierwsza paczka śle mam nadzieje ze zdania o nich nie zmienię.

A na te pampersy jestem wściekła, straszne sa.

didi_loczek

Kasia a próbowałaś pampersów fioletowych, "Active Fit"? Są cieniutkie i super chłonne.

Kasia

Chyba ich tutaj nie ma :knuje: nie widziałam. Tylko sa białe premiumy, zielone active baby i pomatanczowy shit gorszy od zielonych. No i potem chyba sa jakieś puelychomajtki ale to dla starszych.
No i nie chce tez płacić majątku za pampersy, zielone maja cenę akceptowalna jeszcze ale wiecej nie chce płacić.

Zobaczę na bazarach gdzie niemieckimi produktami handlują, moze beda mieli, z ciekawości bym wypróbowala.


W szoku jestem ze tak sie skiepscily te zielone pampersy. Przy Michale były najlepsze a teraz ten tyłek wiecznie mokry jest nie do zaakceptowania.

cumberland

Kasia a babydreamy fun&fit z rossmanna próbowałaś?
ja ich przy F. nigdy nie kupowałam a teraz tylko na nich lecimy

jo_miekka

Wiecie, że ja nigdy nie widziałam różnicy w pieluchach. Wszystkie dla mnie były jednakowe jakoś. Oprócz tego, że pampy mi śmierdziały, a belle chwilę lubiłam, bo taka mi się wydawała "pure" bez chemii.

Kasia

Cytat: cumberland w 07 Paź 2014, 11:57:25
Kasia a babydreamy fun&fit z rossmanna próbowałaś?
ja ich przy F. nigdy nie kupowałam a teraz tylko na nich lecimy
Tez mam, o niebo lepsze od tych pampersow zielonych. Sa ok.
Natomiast teraz te toujoursy ultra thin sa najlepsze. No ale jak fo lidla nie podjadę to babydreamy z ludka beda grane, bo one tez mi pasują.

golinda

Cytat: cumberland w 07 Paź 2014, 12:57:25Kasia a babydreamy fun&fit z rossmanna próbowałaś?

one uczulają moje bliźniaki

cumberland

ja mam jeszcze -10% na karcie rossmanna jeszcze po F. to ja już właściwie innych nie kupuję, bo mi się te też mega opłaca no i lubię :)

golinda

ooo, ja najbardziej lubię pomarańczowe pampersy, w leclercu chyba najtaniej widziałam
cena ok, jakość dużo lepsza niż rossmannowe


Kasia

Ja te pomarańczowe kiedyś ze streetcomu dostałam i mi nie podeszły.

Zobaczcie jaka różnica w grubości, te toujoursy to te z żółtym paskiem, w zielone kropki to pampersy, białe to babydreamy. Wszystkie rozmiar 2

Młoda nic nie uczula, nic nie odparza, jsk na razie. Nawet kremem nie smaruje tyłka bo nie ma potrzeby.

aja

Kasia a chyba są jeszcze jakies nowe bo dostałam próbke
tescobaba ??? czy to stare pieluchy?

Kasia

Tesco ma swoje pieluchy, kupilam kiedys dla Michala ale juz nie pakietam dokladnie jakie byly 

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

#996
może artykul nie dla niemowlaka ale KIT straszny. Ten plecak był już 2 razy w reklamacji  za każdym razem dostaje nowy i za każdym razem się rozwala. Puszcza na szwach, robią się dziury ............... nie można go prać ! tak mi odpisali na reklamacji że mam go nie prać. Ozdoby odpadają, kieszonka na picie kompletnie pękła. Już plecak za 19,99 z biedrony jest duuuuzo lepszej jakości. Mam już 3 plecak z reklamacji a jest listopad............
http://www.byshop.pl/pl/p/Skip-Hop-Plecak-Zoo-Sowa-/211

Angie

marax to ciekawe, bo ja mam skiphopa dwie saszetki (mniejsze jak plecaki) na Leny akcesoria - glukometr, sok, przekąska itp.
W użyciu codziennie, bo bez tego nie ruszam się z domu. Drugi taki zestaw w przedszkolu.
Używane prawie 3 lata i bez zarzutu.

marax

#998
DLa mnie ten plecak to tragedia i chyba go wyrzucę bo nie chce już kolejnego ..........
Ten troczek gdzie wkłada się picie w każdym się popruł. Nr1  puścił szew na ok 10 cm. JAk wyprałam w pralce na 45 stopniach to się zrobiły 2 dziury w dnie. Ten listek od zamka odpadł po 1 tygodniu. Niesmaku dopełniła instrukcja, że mam go nie prać bo to wina prania ................

Angie

marax to słabo

te lunchboxy są super.