art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

dragonfly

#50
zuzia  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no to tesciowa swiatowa kobita jest :)
czekajmy na foszka do do DE, ja w sumie naprawde malo tu kupilam, bo nieraz nawet po zaplaceniu przesylki wychodzilo mi o wiele taniej (np Tommee Tippee Sangenic plus 3 wklady w uk kupilam za 16 funciakow)

Dodany tekst: 22 Sty 2009, 22:01:40

zuziak - dla porownania - glupi diesel - zamowilam dzisiaj pare rzeczy dla malej ale z uk strony bo de ceny (te same rzeczy) mnie powalily (wyprzedaz)....

zuzia

Cytat: dragonfly w 22 Sty 2009, 21:59:50
zuzia  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
no to tesciowa swiatowa kobita jest :)
czekajmy na foszka do do DE, ja w sumie naprawde malo tu kupilam, bo nieraz nawet po zaplaceniu przesylki wychodzilo mi o wiele taniej (np Tommee Tippee Sangenic plus 3 wklady w uk kupilam za 16 funciakow)

where?

dragonfly

#52
mothercare

Dodany tekst: czw 22 sty 2009 22:07:57 GMT-1

jak bylam przed swietami, nie wiem jakie promocje maja teraz

Dodany tekst: czw 22 sty 2009 22:11:57 GMT-1

http://www.mothercare.com/gp/search/ref=sr/278-1028360-6965311?Action=submit&rh=n%3A42764041&field-keywords=sangenic&x=0&y=0

zuziak to jakoas nowsza wersja kosza, i wklady 2 funty drozsze ale wydaje mi sie, ze cena atrakcyjna nadal (porownujac np z allegro)

Dodany tekst: czw 22 sty 2009 22:13:40 GMT-1

o - znalazlam moj:
http://www.mothercare.com/dp/B000IVVH62/ref=pd_accessories/278-1028360-6965311?%5Fencoding=UTF8&mcb=core
tyle ze ja kupilam nie online ale w "normalnym" sklepie

aniak1211

zuzia
jezeli masz rodzine w UK to moga oni zrobic zakupy i wyslac kurierem do polski,
mnustwo takich jest i biora 1 funt za kilogram:)

Oplaca sie,ja tak wysylalam kilka rzeczy z polski do UK;)

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 23 Sty 2009, 10:07:37
zuzia
jezeli masz rodzine w UK to moga oni zrobic zakupy i wyslac kurierem do polski,
mnustwo takich jest i biora 1 funt za kilogram:)

Oplaca sie,ja tak wysylalam kilka rzeczy z polski do UK;)
racja! zapomnialam, ze tak rzeczy do Polski wysylalam, jak paczka duza to sie super oplacalo! ania, wspolnymi silami jakos dajemy rade widac ;)

foszek

Cytat: dragonfly w 22 Sty 2009, 21:39:48
foszek  :beer:
laktator moge w sumie wypozyczyc u naszych poloznych tez - ale nie wiem jak to jest, tzn na jak dlugo i w ogole, jakos tak swoj chyba chce miec - niby sie sterylizuje i takie tam.... moze dziwna jestem....
Dragon, tylko sie wypozycza ze tak powiem motorek, reszte kupujesz sobie sama :) Czyli caly ten system co przykladsasz do piersi i ktorym plynie mleko :D

marax

dragon a ile kosztuje wysylka z tego sklepu w uk do polski ?? wogole wysylaja ??

foszek

Zuzia, ciezko mi powiedziec co teraz warto kupic w DE, € strasznie poszlo do gory.
Z zamowien jakie dostaje z PL  wynika ze srodki do pielegnacji niemowlat, ponoc sa lepsze niz w PL choc z tej samej firmy.
Jeszcze w listopadzie oplacalo sie tutaj kupowac np. Maxi Cosi (najtaniej znalazlam za 80 €) a teraz ciezko powiedziec...
Racje ma Drago ze w UK iUSA jest taniej

dragonfly

Cytat: maraxela w 23 Sty 2009, 10:30:25
dragon a ile kosztuje wysylka z tego sklepu w uk do polski ?? wogole wysylaja ??
a ktorego sklepu? mothercare?

marax

Cytat: dragonfly w 23 Sty 2009, 14:27:35
Cytat: maraxela w 23 Sty 2009, 10:30:25
dragon a ile kosztuje wysylka z tego sklepu w uk do polski ?? wogole wysylaja ??
a ktorego sklepu? mothercare?

a jest jakis sklep ktory ma tanie wysylki do polski ??

aniak1211

#60
Cytat: dragonfly w 23 Sty 2009, 10:09:35
Cytat: aniak1211 w 23 Sty 2009, 10:07:37
zuzia
jezeli masz rodzine w UK to moga oni zrobic zakupy i wyslac kurierem do polski,
mnustwo takich jest i biora 1 funt za kilogram:)

Oplaca sie,ja tak wysylalam kilka rzeczy z polski do UK;)
racja! zapomnialam, ze tak rzeczy do Polski wysylalam, jak paczka duza to sie super oplacalo! ania, wspolnymi silami jakos dajemy rade widac ;)

Co dwie glowy to nie jedna;)
maraxela
Nie wiem czy mothercara wysylaja do polski ale tam nie sa wcale takie tanie ciuszki,chyba ze jakis inny sprzet  na wyprzedazy:)



Dodany tekst: 23 Sty 2009, 16:59:10

Napisz co cie interesuje w mothercare,
powinnam tam byc w przyszlym tyg. to zobacze jak ceny

dragonfly

nie wiem ktore sklepy wysylaja do Polski (na pewno sa takie ) ale tanie to pewnie nie jest.....

Lwica

Moje hity:
- aspiratorek do nosa Nose Frida
- butelki Tommee Tippee
- laktator Tommee Tippee
- chusteczki nawilżające Dzidziuś Cleanica
- łyżeczki do karmienia Tommee Tippee

Moje kity:
- butelka Avent
- chusteczki rumiankowe Pampersa

Na razie tyle co tak na od razu pamiętam.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aja

#63
u mnie z tymi hitami to cienko - niczym raczej nie jestem zachwycona jakoś tak żeby skakać z radości że to mamy ale spoko są:
- laktator elektroniczny Avent
- laktator ręczny Tomme Tippee
- smoczek Nuk (0 +3)
- chusteczki nawilzajace Bambino
- Frida (jest przydatna)
- krem Linomag


maxymalnym kitem i wyrzuconymi pięniązkami
okazała się
- wanienka z profilamy - sory ale ja w tej wanience nie potrafię dziecku normalnie umyć głowy więc zaraz na drugi dzień pojechali i kupili tak jak zamierzałam na początku zwykła najzwyklejzą wanienę  z leżaczkiem
- butelki Avent
lekkim kitem wydaja mi się te woreczki na zużyte pieluszki - qurcze przecież to zwyjkłe małe torebki foliowe tyle tylko że ładnie pachną (choć pewnie przydadzą mi się- gdy będziemy gdzieś na mieście bo w domu są bezużyteczne - u znajomych itp.miejscach))

gatka2804

Ja też uważam, że woreczki na pieluchy zużyte to kit. Po co to jeszcze kolejnymi workami/opakowaniami zaśmiecać swiat. Wystarczy już tego plastiku dookoła wszędzie, sama pielucha rozkłada się długo. I tak jak wyrzucam śmierdzące pieluszki to opróżniam kosz na smieci co najmniej raz dziennie a często i dwa razy dziennie.

Tak samo jak woreczki na pieluchy uważam że niepotrzebnym kitem jest oddzielny kosz na zużyte pieluchy.

eva_luna

kosz i mi sie niepotrzebny wydaje. Natomiast bomby Toski sa na tyle perfumowane, ze woreczki perfumowane ratuja sytuacje. Jak ich nie uzywalam, to w domu ciagle unosil sie zapaszek. A w ramach ochrony srodowiska pakuje w jeden woreczek dwie, trzy zuzyte pieluchy.

nionczka

Dla mnie prawdziwym hitem sa:
http://www.ikea.com/es/es/catalog/products/40054538
Nie smiejcie sie, ale uzywam ich do wszystkiego: wycierania buzi, mycia buzi, raczek, moich piersi, wanienki...
Kupilam tez kilka tetrowych pieluszek do tych celów, ale sa za duze. Te male reczniczki sa o niebo wygodniejsze.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

Tak. Małe ręczniczki są super. Zakupiłam kilka w Jysk-u. Również do wszystkiego

jusia

KIT:
leżaczek do wanienki, tzw. foczka, umylismy na tym Franka raz i to ostatnio, masakra, nigdy wiecej
chusteczki pampers (sa za wilgotne)

no nie wiem co jeszcze,
HIT:

chusteczki Bambino i Dzidziuś
oliwka Bambino
Linomag A+E rożowa nakrętka
laktator elektryczny Spectra 3 firmy Tufi
sterylizator do butelek Avent, taki do mikrofali, bomba

dlaczego butelki Aventu to taki kit? my używamy tylko tych i jestem bardzo zadowolona, porownywalyscie inne czy co? bo ja nie, ale Franek ładnie ciągnie, nie krztusi sie, nie ma kolek, hmmm....dla mnie są Ok
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

ale z aventu chyba samo leci prawda? a jak jest z tommy tippee?trzeba ciagnać ?

dla mnie hit tochusteczki papmers,a kit to dzidzius (za mało nasaczone)

eva_luna

Cytat: brawurka w 29 Sty 2009, 16:34:25
ale z aventu chyba samo leci prawda? a jak jest z tommy tippee?trzeba ciagnać ?

dla mnie hit tochusteczki papmers,a kit to dzidzius (za mało nasaczone)

w tomee tipee musze naprawde mocno potrzasnac zeby mi na nadgarstek wykapalo, poza tym smoczek ma odpowietrznik antykolkowy (ktory pewnie jest bajerem).

Szczerze powiedziawszy przed porodem kupilam butle aventu ale potem kupilam laktator tomee t. z butelka i tak juz zostalo.

aniak1211

Dominika butelka avent sie ksztusila a tommy tippee ladnie ciagnela:)

foszek

Mi z Aventu jak przechylam to leci samo.
Cytat: jusia w 29 Sty 2009, 15:58:12
KIT:
leżaczek do wanienki, tzw. foczka, umylismy na tym Franka raz i to ostatnio, masakra, nigdy wiecej
A jaki masz bo ja mam tzw foczke i bardzo sobie chwale, maly moze chwilke polezec w wodzie co bardzo lubi.

vobi

ja mam jeszcze jeden KIT - termotorba Dr Browns`, wyrzucone w bloto 80 zl :(

jusia

Cytat: foszek w 29 Sty 2009, 22:22:10
Mi z Aventu jak przechylam to leci samo.
Cytat: jusia w 29 Sty 2009, 15:58:12
KIT:
leżaczek do wanienki, tzw. foczka, umylismy na tym Franka raz i to ostatnio, masakra, nigdy wiecej
A jaki masz bo ja mam tzw foczke i bardzo sobie chwale, maly moze chwilke polezec w wodzie co bardzo lubi.
my mamy taka
http://www.allegro.pl/item544051061_nowy_stojak_wanienka_i_lezaczek_w_komplecie.html#gallery

masakra

mały ma taka gabkę do wanny i jest luz  :dance: :dance:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"