art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

dragon, Ingrid jest fajniuska!!! A gdzie kupilas ta zabawke z obrazkami, ktore tak hipnotyzuja mala? super to jest!

dragonfly

eva_luna ja kupilam to na ebay - zabawka firmy Lamaze (w ogole jestem wielka fanka ich zabawek), nie moglam znalezc na ich stronie wiec wklejam moje zdjecia. Ingrid uwielbia te czarno-biale, jak bedzie starsza, to "zrozumie" ze kolorowe tez sa fajne ;)
jak sie je dotknie to te zwierzatka szeleszcza, piszcza, maja rozne faktury - generalnie dziecie nie powinno sie nudzic, no i lusterko oczywiscie ;D

eva_luna

#202
dragon,  :beer: zabawka jest super i zamierzam ja w najblizszym czasie zakupic.

Dodany tekst: 06 Mar 2009, 09:34:15

albo jestem slepa, albo szukac nie umiem ale nie udalo mi sie znalezc :( Dragon, pod jaka nazwa szukac?bo po marce nie udalo sie tego znalezc.

dragonfly

#203
eva  :beer: generalnie te zabawki sa super! my mamy juz pare, na razie mloda sie wgapia w nie, ale swietnie sie sprawdzaja jak dziecko zaczyna juz naprawde "bawic sie" - tu masz wiecej o nich http://www.lamazetoys.co.uk/
wiem, ze mozna kupic je przez amazon tez

Dodany tekst: pią 06 mar 2009 09:39:55 GMT-1

Cytat: eva_luna w 06 Mar 2009, 09:21:41
dragon,  :beer: zabawka jest super i zamierzam ja w najblizszym czasie zakupic.

Dodany tekst: pią 06 mar 2009 09:34:15 GMT-1

albo jestem slepa, albo szukac nie umiem ale nie udalo mi sie znalezc :( Dragon, pod jaka nazwa szukac?bo po marce nie udalo sie tego znalezc.
ta akurat to kupilam na ebay'u - ale dostalam bez oryginalnego pudelka... chcialam nawet sprawdzic jak sie nazywa ale kupilam ponad 3 m-ce temu i wykasowane juz jest...  ale bede szukac dalej

ok - to jest sie nazywa "Cotside Gallery" http://www.eurotoys.dk/main/index.asp?site=479&vn=300-LC97190

vobi

tiny love tez ma cos takiego, ale nei wiem czy da sie do lozka przypiac...
http://www.bystrzaki.pl/product/search/kword/4/p/19


aja

u nas rewelacyjnie sprawdziły się kosmetyki Oilatum
emulsja do kąpieli
szampon
krem na ciemieniuszkę
żel do mycia ciała
:)

marax

Cytat: aja w 16 Mar 2009, 10:29:01
u nas rewelacyjnie sprawdziły się kosmetyki Oilatum
emulsja do kąpieli
szampon
krem na ciemieniuszkę
żel do mycia ciała
:)

tylko te ceny ............

abkasia

Cytat: aja w 16 Mar 2009, 10:29:01
u nas rewelacyjnie sprawdziły się kosmetyki Oilatum
emulsja do kąpieli
szampon
krem na ciemieniuszkę
żel do mycia ciała
:)
ja kupilam emulsje do kapieli :) i juz bym chciala swojego baczka w niej wykąpac.. ale on woli sie w moim brzuchu kapac ;)

vobi

aja, a Ty uzywalas Oilatum czy to nowe Oilatum Soft? Czy one sie w ogole czyms roznia od siebie czy tylko czysty marketing?  :hmm:

abkasia

Cytat: vobi w 16 Mar 2009, 15:59:46
aja, a Ty uzywalas Oilatum czy to nowe Oilatum Soft? Czy one sie w ogole czyms roznia od siebie czy tylko czysty marketing?  :hmm:
ja kupila oilatum soft
zwykle oilatum ma w skladzie tylko parafine, to soft ma jeszcze jakies dodatki.. no i cena sie roznia.. to soft jest troche drozsze :) ale jak w uzyciu sie sprawdza to jeszcze nie wiem ;)

gatka2804

u nas też b.sprawdził się kosmetyk z serii Oliatrum Soft - a mianowicie krem - do twarzy używałyśmy, wystarczyl na kilka m-cy. Na poczatku Ani buzia nie była gladka jak pupa niemowlaka, wrecz przeciwnie - jak twarz nastolatki ;-(
Ale ten krem pomogl, juz po kilku uzyciach bylo widac roznice

kasiad

#212
my wczoraj kupiliśmy emulsję do kąpieli oilatum soft, mam nadzieję, że się sprawdzi :)
przez kilka dni kąpaliśmy Małego w żelu do mycia ciała i włosów Hippa i Mały ma wysuszoną skórę :(
mam nadzieję, że oilatum pomoże  ;)

marax

oilatum ejst bardzo dobre ale u nas rownie dobrze a wiele taniej sprawdza sie kapiel w krochmalu

gioseppe

Cytat: kasiad w 22 Mar 2009, 10:44:21
my wczoraj kupiliśmy emulsję do kąpieli oilatum soft, mam nadzieję, że się sprawdzi :)
przez kilka dni kąpaliśmy Małego w żelu do mycia ciała i włosów Hippa i Mały ma wysuszoną skórę :(
mam nadzieję, że oilatum pomoże  ;)
my tez przeszlismy z hippa i tez na oilatum soft jak sie nazarlam nabialu i mial sucha skore na twarzy i szyi

mlody ma teraz super skore
nie wiem jak dlugo bedziemy w tym kapac ale na razie pani dr mowi zeby jeszcze stosowac
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

marax

jeszcze raz chce polecic hustawke fisher price-genialna rzecz jedyna ktora mala zajmuje na wiecej niz 20 minut i moge wszytko zrobic wokol siebie (chodzby zjesc sniadanie) na zdjeciach widac zadowolona mine Laury
http://picasaweb.google.pl/maraxela/LauraZdjecia?authkey=Gv1sRgCKfq2rSfx770Lg#

twinnie77

maraxela, ale macie cudną córeczkę!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kasiad

#217
Cytat: maraxela w 27 Mar 2009, 10:39:17
jeszcze raz chce polecic hustawke fisher price-genialna rzecz jedyna ktora mala zajmuje na wiecej niz 20 minut i moge wszytko zrobic wokol siebie (chodzby zjesc sniadanie) na zdjeciach widac zadowolona mine Laury
http://picasaweb.google.pl/maraxela/LauraZdjecia?authkey=Gv1sRgCKfq2rSfx770Lg#

marax super jest ta huśtawka, ale ona na allegro kosztuje ponad 400 zł :(

a córeczka piękna :)

marax

ja kupilam na allegro za 149 trzeba polowac a sie upoluje:)

zuzia

maraxela
widziałam dzisiaj na zywo tego twojego roana maritę (wersja w granacie) - świetnie wygląda! taki tradycyjny wózek, spodobał mi się. tylko nie wiem jak z ew. wciąganiem go na 4 piętro.

twinnie77

Cytat: zuzia w 28 Mar 2009, 15:51:49
maraxela
widziałam dzisiaj na zywo tego twojego roana maritę (wersja w granacie) - świetnie wygląda! taki tradycyjny wózek, spodobał mi się. tylko nie wiem jak z ew. wciąganiem go na 4 piętro.

Zapomnij o wciąganiu, nie dasz rady. Jak nie ma windy to będzie ciężko. Ja zazwyczaj zostawiam na dole, ale jak mi ktoś zajmie miejsce to musze wnieść chociaż na półpiętro, i jest to dość męczące. Najpierw Hubcia do domu zanoszę i wkładam do leżaczka, a potem myk na dół zrobić porządek z wózkiem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja tez wnosze wózek 1 pietro. Najpierw gondole albo maxi cosi z dzieckiem a potem stelaz. Na szczescie sam wózek jest lekki, gorzej z dzieckiem bo rosnie...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


sweedee

Cytat: twinnie77 w 28 Mar 2009, 20:23:43
Zapomnij o wciąganiu, nie dasz rady. Jak nie ma windy to będzie ciężko. Ja zazwyczaj zostawiam na dole, ale jak mi ktoś zajmie miejsce to musze wnieść chociaż na półpiętro, i jest to dość męczące. Najpierw Hubcia do domu zanoszę i wkładam do leżaczka, a potem myk na dół zrobić porządek z wózkiem.

robię tak samo
a jak idziemy na spacer, to: wózek na dół (z II pietra, na szczęście), potem ubieram Maję, siebie i na dół.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

gatka2804

bez windy to straszne utrapienie. Obecnie tak mieszkamy - na 3 pietrze. Kamienica. Polpietra tak ciasne, schody waskie - ciezko wozek byloby wniesc po nich i zostawic chociazby na polpietrze. Zostawiamy na parterze - zapiety zapieciem do roweru...
No i z dzieckiem tez ciezko na rekach schodzic i wchodzic. Przyklad: wlasnioe moj upadek ze schodow i teraz noga usztywniona + kule. Naprawde trzeba patrzec pod nogi trzymajac dziecie

Z winda to bylo inne zycia. Podjezdzalam i wjezdzalam/wyjezdzalam z wozkiem obladowanym zakupami, Ania w srodku, nawet nie docenialam jaka to wygoda - do teraz!