art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doris8008

nie wiem czy w dobrym wątku piszę: dziś przyszły zamówione kocyki z imionami chłopców, ich datą i godziną urodzenia, wagą i wzrostem urodzeniowym (prezent od moich rodziców). Są świetne! Bawełna jest delikatna ale dość "ciężka", świetne wykonanie. Dla mnie hit :) Zamawiane stąd:

http://www.pledy.pl/

Przyszły terminowo, bez omyłek pisarskich ;)

Pozdr.

twinnie77

doris8008, super są te kocyki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

hit -wkladki laktacyjne johnson &jahnson (nie wiem jak to sie pisze)
kity-chusty na jedno ramie i niedrapki -mojej malej te niedrapki spadaja z rak badz ona sama potrafi je w pare minut sciagnac (potrafila to zorbic juz majac 10 h zycia) zamiast neidrapek polecam zakladanie skarpetek

Kasia

dla mnie produkty Johnsona to wogóle hity

tylko że niektóre dzieci reaguja na nie alergicznie :(


Ja sama uwielbiam chusteczki nawilżane Johnsona - najlepsze do szybkiego odświeżenia lub demakijażu gdy wody brak ;)
zawsze staram sie je mieć w podróży


aniak1211

maraxela
rekawiczki spadaja bo nie maja jak sie trzymac,
ja mialam 2 pary ktore mialy delikatna gumeczke,
nie wrzynaly sie w cialko a nie spadaly,
jak dla mnie to byla rewelacja bo dosc dlugo ich uzywalam :)

marax

no to takie bezuciskowe niedrapki sa dla mnie kitem jeszcze jednym kitem  sa dla mnie wkladki z rossmana -moze i tanie ale idzie ich 3 razy tyle co tych z J&J

doris8008

z wkładek laktacyjnych to jeszcze polecam te Gerbera

eva_luna

ja tez mialam wkladki johnsona i byly ok.

maraxela, a Ty jeszcze niedrapek uzywasz? Ja nastepnego dnia po powrocie ze szpitala zlapalam za nozyczki i niedrapki poszly won.

marax

nie nie uzywam niedrapek tez ju dawno obcielam szpony ale oceniam ich zakup jako strate pieniedzy i moze mlode mamy unikna tego bledu

nionczka

Ja w ogole nie zakladalam malej rekawiczek, ani razu. Kiedy pazurki byly  za dlugie albo zarwane od razu je przycinalam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

gdyby nie niedrapki to bym wlasnego dziecka nie poznala, juz nastepnego dnia miala cala buzke podrapana.wiec dla mnie sa hitem

eva_luna

duzo chyba zalezy od tego,jakie sie kupi. Ja mialam niedrapki od bratowej, bez sciagacza i ciagle spadaly. Maz kupil pare ze sciagaczem, nakladalam je na rekawek i juz bylo ok. Ale bez nich i tak duzo wygodniej ;)

doris8008

nam niedrapki się przydały - w szpitalu nie powinno się obcinać paznokci dziecku (tak nam radzono w szkole rodzenia - ryzyko zakażenia), a my spędziliśmy tam 6 dni więc bez nich byłoby kiepsko. a wystarczyło założyć na rękawki i już nie spadały. mieliśmy takie z dość luźnym ściągaczem, z Mothercare.

gioseppe

ja zamiast niedrapek zakladalam miekkie skarpetki ;)

do hitów moge zaliczyc posciel feretti a konkretnie ochraniacz na lozeczko
moj wedrowny mezczyzna dzieki niemu ma glowe cala ;)

ochraniacz z innego kompletu poscieli jest cienki i nadaje sie tylko wg mnie dla noworodka
kilka razy w nocy obudzil mnie wielki huk a to Wiktor uderzyl glowa w szczebelki ... ochraniacz byl za cienki
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sweedee

Cytat: doris8008 w 24 Lut 2009, 19:29:06
nie wiem czy w dobrym wątku piszę: dziś przyszły zamówione kocyki z imionami chłopców, ich datą i godziną urodzenia, wagą i wzrostem urodzeniowym (prezent od moich rodziców). Są świetne! Bawełna jest delikatna ale dość "ciężka", świetne wykonanie. Dla mnie hit :) Zamawiane stąd:

http://www.pledy.pl/

Przyszły terminowo, bez omyłek pisarskich ;)

Pozdr.

Maja tez ma taki  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kasiad

Cytat: gioseppe w 02 Mar 2009, 21:20:29
ja zamiast niedrapek zakladalam miekkie skarpetki ;)

do hitów moge zaliczyc posciel feretti a konkretnie ochraniacz na lozeczko
moj wedrowny mezczyzna dzieki niemu ma glowe cala ;)

ochraniacz z innego kompletu poscieli jest cienki i nadaje sie tylko wg mnie dla noworodka
kilka razy w nocy obudzil mnie wielki huk a to Wiktor uderzyl glowa w szczebelki ... ochraniacz byl za cienki

mam nadzieję, że i u nas ta pościel się sprawdzi :)

eva_luna

Cytat: gioseppe w 02 Mar 2009, 21:20:29
ja zamiast niedrapek zakladalam miekkie skarpetki ;)

do hitów moge zaliczyc posciel feretti a konkretnie ochraniacz na lozeczko
moj wedrowny mezczyzna dzieki niemu ma glowe cala ;)

ochraniacz z innego kompletu poscieli jest cienki i nadaje sie tylko wg mnie dla noworodka
kilka razy w nocy obudzil mnie wielki huk a to Wiktor uderzyl glowa w szczebelki ... ochraniacz byl za cienki

to To Wiktor niezle sie przemieszcza....Toska co najwyzej lapka dotnie, wiec tak sobie mysle, ze ochraniacz to u mnie tylko kurze lapie ;)

nionczka

Cytat: doris8008 w 24 Lut 2009, 19:29:06
nie wiem czy w dobrym wątku piszę: dziś przyszły zamówione kocyki z imionami chłopców, ich datą i godziną urodzenia, wagą i wzrostem urodzeniowym (prezent od moich rodziców). Są świetne! Bawełna jest delikatna ale dość "ciężka", świetne wykonanie. Dla mnie hit :) Zamawiane stąd:

http://www.pledy.pl/

Przyszły terminowo, bez omyłek pisarskich ;)

Pozdr.

Pokazalam mezowi te kocyki i skarze sie, ze nie maja w ofercie czerwonych ani bezowych. A on mi na to: "Nie zamówilas jeszcze?" Wiec zamówilismy, w rózu... Mam nadzieje, ze ten róz ladny bedzie.
Mam nadzieje, ze jak urodzi nam sie drugie dziecko beda miec wiecej kolorów w ofercie. Piwko Doris!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

doris8008

no problem :) nie wiem jak róż, ale niebieski jest ładny, taki nienachalny ;)

aniak1211

#169
Ja od znajomych dostalam takie jajo ceramiczne-recznie malowane :)

Dodany tekst: 05 Mar 2009, 14:03:26

.

kasiad

aniak1211 a Dominika nie urodziła się przypadkiem w 2008 roku?  :hmm: skoro ma prawie 9 miesięcy  :hmm:
bo na tych jajkach jest data rok 2006   :knuje:

aniak1211

Cytat: kasiad w 05 Mar 2009, 14:03:48
aniak1211 a Dominika nie urodziła się przypadkiem w 2008 roku?  :hmm: skoro ma prawie 9 miesięcy  :hmm:
bo na tych jajkach jest data rok 2006   :knuje:

Ale jaja :D
Tyle osob je ogladalo i nikt nie zauwazyl bledu  :mocking:

kasiad

Cytat: aniak1211 w 05 Mar 2009, 14:05:51
Ale jaja :D
Tyle osob je ogladalo i nikt nie zauwazyl bledu  :mocking:

:jupi: :jupi: :jupi:

liczyć to mnie w szkole jeszcze nauczyli  :mocking: :mocking: :mocking:

aniak1211


kasiad

Cytat: aniak1211 w 05 Mar 2009, 14:07:42
moj ulubiony kawalek jaja :)

super  :bravo: a ten mały z bajki co się tak patrzy to jak się nazywa, bo nie pamiętam  :hmm: