art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

gdyby to się stało w 1 to mógłby być przypadek ale w 3 ? a mamy listopad. Od z przesyłką prawie 90 zł kosztuje.........

dragonfly

#1001
Ja Ingrid kupilam juz drugi plecak Jack Wolfskin, pierwszego uzywala 3 lata i z niego wyrosla, a plecak jeszcze obsluzy nr 2, bo jest w  idealnym stanie. Na poczatku wrzesnia namowila mnie na jakis badziew Disneya za 100zl, oczywiscie po miesiacu poszla raczka, cos sie stalo z zamkiem.... Juz sie drugi raz nie dam nabrac ;)

http://sklep.jack-wolfskin.pl/plecak-board-walk-26_60161t?p[cat]=350

Na amazonie sa tansze

mika

Marax dziwne, ja bliźniakom kupiłam te plecaki na 4 urodziny i mają je do tej pory, są w stanie nienaruszonym, a używane były codziennie do przedszkola, teraz noszą je na wycieczki szkolne, 3 lata spisują się bez zarzutu.
Dragon plecaki wolfskina są super :)

dragonfly

Marax, a moze jakas podróbe ci sprzedali... W sumie skip hop to porządna marka

jo_miekka

Mika, bliźniaki chodzą do szkoły?! omg

mika

Jo tak, do 2 klasy, wyobrażasz sobie?

jo_miekka

Nie wyobrażam sobie właśnie!
Myślałam, że napiszesz, że do zerówki szkolnej.
O rany.

nionczka

Właśnie skoro już jesteśmy przy hitach/hitach to też muszę powiedzieć, że marka Herlitz trochę zeszła na psy. Kredki z piórnika są do kitu! Łamią się, beznadziejnie temperują, jeszcze w październiku wymieniłam kredki w piórniku na inne. Piórnik też nie ma tej jakości, którą pamiętam sprzed 30 lat. No, ale cena też podobna bardziej do chińszczyzny (około 30 zł). Tornister za to jest super.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

marax dzieki twojemu linkowi znalazłam dawno szukaną zabawkę, myślałam że jest nie do dostana w pl
tylko cena mnie przeraziła - więc i tak nie kupimy chyba, że będzie to składkowy porezent
http://www.byshop.pl/pl/p/B.toys-Symfonia-pulpit-dyrygenta-Symphony-in-B/1718 - sama się nią bawiałam

fasolka1980

ja mam dwa plecaki Skip Hopa i są super, nic się z nimi nie dzieje.

didi_loczek

Ja kupiłam ten plecak dla Krysi, nosi rok do przedszkola i nic się z nim nie dzieje, jest super. Nie rozstaje się z nim.
Wojtkowi też kupiłam, ale na razie leży nieruszony bo stary plecak daje radę :).

jo_miekka

Kiedy się dzieciom takie plecaki kupuje? Jak chcą? ;) Czy w jakimś wieku mają co w nich nosić? :D

OlaFasola

Jo, mikołaj dostał na 3 urodziny. Milena ostatnio dostała w spadku po kuzynkach, ale jeszcze nie chce nosić.  Czasami nosi torebkę od wózka,  ale bez szału. 

didi_loczek

Wojtek dostał plecak jak miał 3 lata, do przedszkola. Nosi w nim śniadanie (dzieci przynoszą swoje, przedszkole nie zapewnia śniadania). Jakieś chusteczki do nosa, soczek na powrót do domu, rękawiczki, okulary ...

jo_miekka

No tak sobie myslę, że u nas to jeszcze za wcześnie.

fasolka1980

Igor dostał ok 3 roku zycia, S. wcześniej oczywiście, bo musiała mieć jak brat ;)

Bierzemy je na wyjazdy, pakują tam swoje ksiazeczki/zabawki.

mika

Kalina używa od 2 rż, praktycznie codziennie, nosi do przedszkola, zawsze jak gdzieś jedziemy to nosi plecak a w nim wodę, chusteczki, jakieś swoje małe zabawki. Leon używa sporadycznie.

justynaaaa2

Cytat: jo_miekka w 14 Lis 2014, 10:42:19
Kiedy się dzieciom takie plecaki kupuje? Jak chcą? ;) Czy w jakimś wieku mają co w nich nosić? :D
ja planuję na gwiazdkę :)
pewnie na plecach go nosić na razie nie będzie ale jak gdzieś jedziemy to biedak zawsze pakuje zabawki do plastikowego kubełka od klocków, nakłada sobie na rękę jak koszyk i sam niesie
ładniej i poręczniej myślę że będzie z takim plecakiem
mam tylko dylemat który wzór wybrać ;D

dragonfly

Cytat: mika w 14 Lis 2014, 11:17:33
Kalina używa od 2 rż, praktycznie codziennie, nosi do przedszkola, zawsze jak gdzieś jedziemy to nosi plecak a w nim wodę, chusteczki, jakieś swoje małe zabawki.
To tak jak Ingrid, z tym ze teraz ma duzy plecak, A4 musi sie jej miescic

jo_miekka

Jagoda do żłobka to nic nie nosi a poza tym jedziemy wózkiem, bo to skraca czas dotarcia do żłobka do 2 minut.
Jeszcze poczekam, pewnie kiedyś zechce sama.
Fajne one. Pies i pingwin mi się podobają.



Kasia

Cytat: mika w 14 Lis 2014, 12:02:12
jeszcze te są świetne http://www.tublu.pl/maluszek-w-podrozy/plecaczki-dla-dzieci/plecaczek-littlelife-disney-myszka-minnie.html

http://www.tublu.pl/maluszek-w-podrozy/plecaczki-dla-dzieci/plecaczek-littlelife-disney-tygrysek.html

Super! Mi skip hopy sie podobają ale nie na tyle aby kupować. Te sa super.
Michał ma super plecak z tchibo, na razie nie do zdarcia wiec i zakupu drugiego nie planuje. Ale za rok do szkoły moze rozważę, chociaż nie wiem czy takiego na kółkach kupować nie będę :knuje:

jestynka

Cytat: jo_miekka w 14 Lis 2014, 11:49:58
Jagoda do żłobka to nic nie nosi a poza tym jedziemy wózkiem, bo to skraca czas dotarcia do żłobka do 2 minut.
Jeszcze poczekam, pewnie kiedyś zechce sama.
Fajne one. Pies i pingwin mi się podobają.


pewnie, prawie każde dziecko ma fazę na plecak. Filip tak rok temu "wyrósł" z chęci targania wszędzie plecaka
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

No, moja nie targa ze sobą plecaka tylko kiedy decyduje, ze potrzebuje walizki lub od razu pakuje się w niebieską torbę z Ikei
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login