art. dla niemowlat - hity i kity

Zaczęty przez vobi, 17 Sty 2009, 13:30:52

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

Cytat: maraxela w 04 Lut 2009, 18:38:32
wkladki laktacyjne wielorazowe avent nie rpzeciekaja bardzo dobrze wchlaniaja no i wydatek jednorazowy porownujac ceny wkladek wielorazowych naprawde sie oplaca
http://www.allegro.pl/item540081900_wielorazowe_wkladki_avent_super_cena_w_kajasklep.html
ciagle sie zabieram zeby napisac swoja liste ;D
na razie potwierdzam - wielorazowe wkladki avent sa swietne, choc mi przeciekaja
ale jakbym miala z taka czestotliwoscia zmieniac jednorazowki to bym zbankrutowala ;)
tych jest 6 szt wiec jak przemokna to od razu piore i susze ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

abkasia

#101
ja kupilam wkladki TT ale nie wiem czy sa wielo- czy jednorazowe... musze sprawdzic.. :knuje:

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 21:21:48

sprawdzilam... sa jednorazowe.. musze sobie jeszcze kupic takei wielorazowe w takim razie.. :)

ishka82

Mieszkałam w takim zimnie kilka lat...ciągłe przeziębienia, tony ciuchów i niemoc z powodu wszechogarniającego zimna :thumbdown: Nie, dziękuję...wolę kaloryfery i niezdrowe ciepełko :P ;D

abkasia

ja i tak musze walczyc z mezem i skrecam kaloryfery.. on najchetniej by chcial, zeby w domu bylo 25 st... :crazy: :crazy:
ja skrecam kaloryfery, a on rano narzeka ze strasznie zmarzl w nocy...ze sie trzesl cala noc.. :crazy: :crazy:

zwierzatko_mojej_mamy

abkasia dzizas - myslalam, ze Ty te kaloryfery to skrecasz w sensie instalacji ;D i ze maz nie pomaga ani zaden fachowiec :rotfl: :rotfl:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

abkasia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 05 Lut 2009, 11:20:19
abkasia dzizas - myslalam, ze Ty te kaloryfery to skrecasz w sensie instalacji ;D i ze maz nie pomaga ani zaden fachowiec :rotfl: :rotfl:
hahahaha tak nowa wkretarka :) tak jak szafki z ikea :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kasiad

Cytat: abkasia w 04 Lut 2009, 21:10:14
ja kupilam wkladki TT ale nie wiem czy sa wielo- czy jednorazowe... musze sprawdzic.. :knuje:

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 21:21:48

sprawdzilam... sa jednorazowe.. musze sobie jeszcze kupic takei wielorazowe w takim razie.. :)

nam w szkole rodzenia polecali takie wkładki wielorazowe chyba medeli, takie fajne z dziurkami jak sitko, z silikonu, w których się przy okazji pokarm zbiera i nie marnuje  ;) ale nigdzie, nawet na allegro nie mogłam ich znaleźć  :zly:

marax

Cytat: gioseppe w 04 Lut 2009, 20:07:37
Cytat: maraxela w 04 Lut 2009, 18:38:32
wkladki laktacyjne wielorazowe avent nie rpzeciekaja bardzo dobrze wchlaniaja no i wydatek jednorazowy porownujac ceny wkladek wielorazowych naprawde sie oplaca
http://www.allegro.pl/item540081900_wielorazowe_wkladki_avent_super_cena_w_kajasklep.html
ciagle sie zabieram zeby napisac swoja liste ;D
na razie potwierdzam - wielorazowe wkladki avent sa swietne, choc mi przeciekaja
ale jakbym miala z taka czestotliwoscia zmieniac jednorazowki to bym zbankrutowala ;)
tych jest 6 szt wiec jak przemokna to od razu piore i susze ;)
no i maja sliczna koronke od zewnetrznej strony kupilam jednorazowe babydream w rossmanie niby tanie bo 6 zl ale strasznie rpzeciekaja i brudza bielizne ,ciagle je musialam zmieniac

dragonfly

Cytat: kasiad w 05 Lut 2009, 11:54:08
Cytat: abkasia w 04 Lut 2009, 21:10:14
ja kupilam wkladki TT ale nie wiem czy sa wielo- czy jednorazowe... musze sprawdzic.. :knuje:

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 21:21:48

sprawdzilam... sa jednorazowe.. musze sobie jeszcze kupic takei wielorazowe w takim razie.. :)

nam w szkole rodzenia polecali takie wkładki wielorazowe chyba medeli, takie fajne z dziurkami jak sitko, z silikonu, w których się przy okazji pokarm zbiera i nie marnuje  ;) ale nigdzie, nawet na allegro nie mogłam ich znaleźć  :zly:
ja mam takie, fajne - bo jak sutki zmasakrowane to dobrze je chronia plus przepuszczaja powietrze

marax

Cytat: dragonfly w 05 Lut 2009, 13:40:13
Cytat: kasiad w 05 Lut 2009, 11:54:08
Cytat: abkasia w 04 Lut 2009, 21:10:14
ja kupilam wkladki TT ale nie wiem czy sa wielo- czy jednorazowe... musze sprawdzic.. :knuje:

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 21:21:48

sprawdzilam... sa jednorazowe.. musze sobie jeszcze kupic takei wielorazowe w takim razie.. :)

nam w szkole rodzenia polecali takie wkładki wielorazowe chyba medeli, takie fajne z dziurkami jak sitko, z silikonu, w których się przy okazji pokarm zbiera i nie marnuje  ;) ale nigdzie, nawet na allegro nie mogłam ich znaleźć  :zly:
ja mam takie, fajne - bo jak sutki zmasakrowane to dobrze je chronia plus przepuszczaja powietrze
jak to wyglada ?? jak twoje karmienie bo u mnie to jakas droga przez meke

aniak1211

maraxela
Jak cie to pocieszy to moje sutki na poczatku krwawily i chcialam sie poddac z karmieniem,
ale przeczekalam ten straszny okres i teraz jest super.
Sutki trzeba wietrzyc i polozna mowila zaby po karmieniu smarowac je swoim mlekiem:)

Kiedys bedzie lepiej :mocking:

marax

u mnie sutki juz sa ok odstawilam kapturki problem jest z tym ze mala zasypia przy piersi i tak potrafi ssac godzinami po czym po polozeniu w lozeczku budzi sie po 5minutach i chce jesc znowu

kasiad

Cytat: dragonfly w 05 Lut 2009, 13:40:13
Cytat: kasiad w 05 Lut 2009, 11:54:08
Cytat: abkasia w 04 Lut 2009, 21:10:14
ja kupilam wkladki TT ale nie wiem czy sa wielo- czy jednorazowe... musze sprawdzic.. :knuje:

Dodany tekst: 04 Lut 2009, 21:21:48

sprawdzilam... sa jednorazowe.. musze sobie jeszcze kupic takei wielorazowe w takim razie.. :)

nam w szkole rodzenia polecali takie wkładki wielorazowe chyba medeli, takie fajne z dziurkami jak sitko, z silikonu, w których się przy okazji pokarm zbiera i nie marnuje  ;) ale nigdzie, nawet na allegro nie mogłam ich znaleźć  :zly:
ja mam takie, fajne - bo jak sutki zmasakrowane to dobrze je chronia plus przepuszczaja powietrze

dragonie a gdzie Ty swoje kupiłaś?  ;)

dragonfly

#114
Cytat: kasiad w 05 Lut 2009, 14:36:58


dragonie a gdzie Ty swoje kupiłaś?  ;)
mi dali w szpitalu (ale wiem, ze mozna kupic za 16 euro w DE)




Dodany tekst: 05 Lut 2009, 15:39:00

Cytat: maraxela w 05 Lut 2009, 14:31:01
u mnie sutki juz sa ok odstawilam kapturki problem jest z tym ze mala zasypia przy piersi i tak potrafi ssac godzinami po czym po polozeniu w lozeczku budzi sie po 5minutach i chce jesc znowu
ja karmie nadal przez kapturki medeli, ale od jutra chyba wracamy do "golych" sutkow, pokarmu mam coraz wiecej, kupilam medele swing, na wszelki wypadek - na razie nie uzylam, bo nie mam jakiegos nawalu, do wczoraj jeszcze musialam dokarmic mala 20ml mleka modyfikowanego bo ona wieczorem zre czesto i nie wyrabiam - ale z kazdym dniem wytrzymujemy coraz dluzej, moze dzisiaj juz pojedziemy na samym moim mleku?


na marginesie, dla mnie produkty MEDELI to jest MEGA HIT - mam tez stanik do karmienia od nich - rewelacyjny!!!!!! trzyma wszytsko w kupie, ale nic nie uciska - bardzo elastyczny. POLECAM!!!!




aniak1211

Cytat: maraxela w 05 Lut 2009, 14:31:01
u mnie sutki juz sa ok odstawilam kapturki problem jest z tym ze mala zasypia przy piersi i tak potrafi ssac godzinami po czym po polozeniu w lozeczku budzi sie po 5minutach i chce jesc znowu

Tez tak mialam,do tego Dominika denerwowala sie i szarpala sutki.
Musisz ja budzic jak zasypia.

marax

ale ona se nei da obudzic dotykam ja probuje jakos obudzic ale ona traktuje cyca jako znakomity usypiacz i nic jej nie proadze.Jak dzisiaj ja dokramilam 20 ml melaka to poszla spac na 4 h a wczesniej rpzez 3 h byla walka ciagle zasypiala i budzila sie z rykiem jesc !!!!!!!!

dragonfly

Cytat: maraxela w 05 Lut 2009, 16:22:16
ale ona se nei da obudzic dotykam ja probuje jakos obudzic ale ona traktuje cyca jako znakomity usypiacz i nic jej nie proadze.Jak dzisiaj ja dokramilam 20 ml melaka to poszla spac na 4 h a wczesniej rpzez 3 h byla walka ciagle zasypiala i budzila sie z rykiem jesc !!!!!!!!
marax, jak zasypia przy cycu to wez masuj jej lapki - wtedy "wlacza" jej sie odruch ssania - moja na poczatku tak miala - potrafila 40 min przy jednym cycu byc....

aniak1211

Cytat: maraxela w 05 Lut 2009, 16:22:16
ale ona se nei da obudzic dotykam ja probuje jakos obudzic ale ona traktuje cyca jako znakomity usypiacz i nic jej nie proadze.Jak dzisiaj ja dokramilam 20 ml melaka to poszla spac na 4 h a wczesniej rpzez 3 h byla walka ciagle zasypiala i budzila sie z rykiem jesc !!!!!!!!
Dominika potrafila 1.5 godz. przy cycu i 30 min bez,
polozna mowila zeby ja glaskac po policzku,laskotac stopki i rozbudzac,
wiem ze nie jest latwo obudzic jak zasnie przy cycu.

A dajesz jej smoczek?
Moze ze smoczkiem bedzie spala zamiast z cycem:)

marax

DAJE SMOCZEK SSA ALE JAK JEST GLODNA TO WYPLUWA I TYM PYSZCZKIEM NERWOWO NA BOKI SIE OBRACA SZUKAJAC MOJEGO ........... SUTKA............

aniak1211

maraxela
No niestety musisz to przecierpiec,ale po kilku tygodniach bedzie lepiej,zobaczysz:)

marax

Cytat: jusia w 01 Lut 2009, 15:05:17
Cytat: foszek w 29 Sty 2009, 22:22:10
Mi z Aventu jak przechylam to leci samo.
Cytat: jusia w 29 Sty 2009, 15:58:12
KIT:
leżaczek do wanienki, tzw. foczka, umylismy na tym Franka raz i to ostatnio, masakra, nigdy wiecej
A jaki masz bo ja mam tzw foczke i bardzo sobie chwale, maly moze chwilke polezec w wodzie co bardzo lubi.
my mamy taka
http://www.allegro.pl/item544051061_nowy_stojak_wanienka_i_lezaczek_w_komplecie.html#gallery

masakra

mały ma taka gabkę do wanny i jest luz  :dance: :dance:

kupilam tez ta gabke ale jak przeczytalam ze po kazdym uzyciu trzeba ja przepuscic przez pelny cykl w pralce to mnie nei stac na jej uzywanie ;)

brawurka

marax niczego takiego nie robiłam. płukałam po kazdym uzyciu i suszyłam na grzejniku.