Hubcio w żłobku

Zaczęty przez twinnie77, 16 Sty 2009, 23:01:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Cytat: elvelve w 25 Sty 2009, 21:21:24
jusia któraś ze strefowych mam deklarowała, że chciałaby być taką mamą.... nie pamiętam która
tak, ale z Łodzi jest tylko sweedee :) chyba sie nie da wrobic w domowe przedszkole  :mocking: :mocking:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

giga

Szkoda,że nie mieszkamy bliżej ,ja zajęłabym się "strefowymi dzieciaczkami" :friends:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Pyś
Hubcio w żłobku na razie je 2 x moje mleko oraz zupę. Niedługo będe chciała to jedno mleko zastąpić jakimś innym posiłkiem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


twinnie77

Butelki zaniosłam w pierwszy dzień do żłobka, są tam oznaczone. A ja codziennie przynoszę dwa słoiczki z odmierzonym pokarmem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Hubcio na razie w domu, do końca tygodnia. Jest już zdrowy, tzn katar maly jeszcze jest. Ale ja jestem na L4, więc jest ze mną w domku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

Ciekawe jak wpłynie na niego ta przerwa. Bo z jednej strony dopiero zaczął adaptację w złobku a tu od razu przerwa. Ale z tego co czytałam, to Hubcio pogodnym jest chłopczykiem więc może nie bedzie kłopotu z powrotem do złobka.

kamu2

A ile godzin jest Hubcio w żłobku?Jak wygląda jego jadłospis,wprowadziliście już kaszki?
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

twinnie77

Jak idę do pracy, to Hubcio jest od 7 do 15 w żłobku. Na razie je 2 x moje mleko i zupę. Ale właśnie myślę, aby wprowadzić mu kaszki. Napisałam post w odpowiednim wątku.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

doris8008

twinnie, a tak z ciekawości: ile tego mleka mu zanosisz? w sensie ile objętościowo na posiłek...

twinnie77

Przed pójściem do żłobka zrobiłam próbę: jak podałam mu 150 ml z butli, to ryczał po zjedzeniu i domagał się więcej, jak podałam 210 to się najadł, a nawet przejadł, i pod koniec już razcej bawił się butlą. Zanoszę dwie porcje po 200-210 ml (zależy jak uda mi się ściągnąć). Panie mówią, że czasami trochę zostawia, ale nie dużo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

twinnie77
Długo planujesz odciągać mleko? Zastanawiałaś się nad przejsciem na modyfikowane?

Ja na razie zostaję z Anią w domu wiec nie mysle wprowadzac mleka modyfikowanego. Na razie karmienie malej piersia mi sie nie znudzilo  ;)

twinnie77

gatka2804

Chciałabym uniknąć modyfikowanego mleka. Będę odciągać tak do końca czerwca. W międzyczasie będę posiłki mleczne kolejno zastępować innymi. A po ukończeniu  roku to już mam nadzieję, że Hubcio będzie mógł jeść produkty mleczne z krowiego (jogurty, ser).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

To u nas zamierzenia widzę , że są podobne. Do roku pierś, potem chciałabym zakończyć i żeby Ania przeszła na kolejne mleczne produkty

niewiemjaka

twinnie77 jak tam Hubcio w zlobku ? napisz co słychować :)

twinnie77

Jak na razie od dwóch tygodni w domu, chorujemy wszyscy. Dzisiaj dostał abtybiotyk, bo nic się nie poprawiło.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

o kurdee :( to niefajnie, biedulek Hubcio, mam nadzieje ze nie znosi zbyt ciezko chorobska no i zeby Wam wszystkim szybciutko przeszlo ..  :empathy:  :empathy:

eva_luna

oj, biedny Hubcio :( No i urki zlobka/ przedszkola/ zbiorowisk, ze dzieczki choruja. Zycze zdrowka!!

giga

twinnie77,a może uda Wam się opiekunkę zatrudnić do domu, Hubcio miałby mniejszy kontakt ze zbiorowiskiem dzieci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Mały od wczoraj wrócił do żłobka. Miesięczna przerwa nic nie zmieniła, chlopak jest uśmiechnięty, je i śpi bez problemu. Ja miałam w niedzielę problem, aby mleko odciągnąć. Jednak miesiąc przerwy robi swoje. Postanowiłam, że będzie jednak w żłobku pił to modyfikowane. Już od jakiegoś czasu robię mu kaszki ryżowe na mleku modyfikowanym właśnie, mały je dobrze przyswaja, więc teraz w żłobku będzie jadł tak: rano kaszkę na mleku modyfikowanym, potem porcję mleka modyfikowanego, a potem zupka jarzynowa z mięsem lub żółtkiem.
A w domu: w nocy/nad ranem pierś, po powrocie ze żłobka soczek, potem owoce (banan, jabłko), i wieczorem pierś.
Jak byłam z nim teraz miesiąc w domu, to taki schemat nam się ułożył i się sprawdza.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


giga

twinnie77,życzę dużo zdrówka dla Hubcia :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

:) to fajnie, że już zdrowy :)

sweedee

Cytat: jusia w 25 Sty 2009, 21:25:16
tak, ale z Łodzi jest tylko sweedee :) chyba sie nie da wrobic w domowe przedszkole  :mocking: :mocking:
bujanko, laseczki!  :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

twinnie77

Hubcio dzisiaj kończy 8 miesięcy!!!  A ostatnie trzy tygodnie w żłobku obyły się bez choroby.  :jupi: :jupi: :jupi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login