Hubcio w żłobku

Zaczęty przez twinnie77, 16 Sty 2009, 23:01:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


sputnik_sweetheart

super Twinni! podziwiam :) i trzymam kciuki!

Kasia

twinnie bacznie czytam postępy Hubcia w żłobie

bo pewnikiem moje dziecię też będzie żłobek zaliczać ...

salsa

Twinni, widzie, ze Hubcio towarzyski i szybko zaaklimatyzował sie w Żłobku ;) jestes dzielna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

twinnie jak pierwszy dzien w pracy?

twinnie77

#30
Hej! Pierwszy dzień za mną. Już po 3 lekcji czułam drapanie w gardle, pomimo tego, że dużo nie mówiłam. Ale dałam radę. Oczywiście w okienku dostałam zastępstwo, więc z odciągania mleka nic nie wyszło. Na szczęście piersi nie bolały, a jak odebrałam małego i zasnął w domu, to spokojnie nadoiłam porcję na jutro.

A malutki coraz lepiej. Ze spaniem w żłobku nie ma problemu, mleko pije bardzo chętnie, zupkę dzisiaj jadł na raty, ale zjadł. Więc domowa łyżeczka poskutkowała. Muszę zaopatrzyć się w drugą taką samą, bo nie chce mi się codziennie jej nosić.
Mały był grzeczny, trochę pomarudził po obiadku, ale to nie był płacz (wiem bo słyszałam, czekałam już na niego). Jak mnie zobaczył - banan od ucha do ucha. Dzisiaj był całe 8 godzin, myślałam, że będzie płakał. Ale jak widać już wie, że nie musi się martwić, bo mama i tak przyjdzie :D

Dziękuję za wszystkie słowa otuchy. Pomagają :) Polewam piweczka. :beer:

Dodany tekst: 20 Sty 2009, 18:40:16

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Hubcio na kolanach u pani, w pierwszy dzień :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


justynaaaa2

twinnie77 super  :thumbup: a Hubcio przy innych dzieciach taki malutki  ;) jesteście bardzo dzielni :)

riannka

twinnie77

dzielna z Ciebie mama, a i synek jaki grzeczny tylko pozazdrościć :)

goga

Twinnie - podziwiam Was  serio !!!  a Hubcio chyba najmłodszy ? chociaż ten żłobek fajnie się prezentuje na zdjęciach, no synek super - będzie się pewnie łatwo aklimatyzował jak będzie starszy i przedszkole nie będzie problemem :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

jakie to są maleństwa!!!


jusia

twinnie jejku chyba Hubcio najmlodszy, jestescie dzielni, chyle czola
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

sonatina

Fajnie wygląda ten żłobek, jestem naprawdę pełna podziwu dla Ciebie!!! i synka oczywiście też!!

golinda

Cytat: dragonfly w 20 Sty 2009, 19:22:22
Cytat: golinda w 20 Sty 2009, 19:21:19
jakie to są maleństwa!!!
a przepraszam, czego sie spodziewalas po zlobku?  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no takich 190cm, szerokie bary, wypasione klaty :D

giga

twinnie77,bardzo podziwiam Cię, ja nie byłam taka dzielna przy pierwszym dziecku.
Hubcio fajnie wygląda wśród dzieci. :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

czy zwrocilyscie uwage na panujący tam porządek??? ja ciagle chodze podomu i zbieram zabawki,a i tak jest sajgon i mam 1 dziecko do ogarnięcia

dragonfly

Cytat: golinda w 20 Sty 2009, 20:54:37
Cytat: dragonfly w 20 Sty 2009, 19:22:22
Cytat: golinda w 20 Sty 2009, 19:21:19
jakie to są maleństwa!!!
a przepraszam, czego sie spodziewalas po zlobku?  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no takich 190cm, szerokie bary, wypasione klaty :D
od razu bym sie tam na opiekunke aplikowala ;)


panikarola

oooo, takie lampy tez u mnie w przedszkolu byly!!!!!

twinnie, podziwiam i stawiam sobie za wzor!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Beata

twinnie na jednym oddechu przeczytałam Twój wątek i wiem jedno: nie umiałabym tak. Świetnie, że oboje tak to znosicie, choć domyślam się, że łatwo, zwłaszcza pierwszego dnia nie było. Gratulacje i podziw!

twinnie77

Kolejny dzień za nami. Hubcio ma się coraz lepiej w żłobku. Dzisiaj już ładnie całą zupę zjadł, dużo spał. Powitał mnie znowu nieziemskim uśmiechem.
Ja w pracy też ok. Ale chyba nie będzie mi dane odciągać tego mleka w pracy, bo w okienkach mam zastępstwa. Na szczęście piersi wytrzymują jakoś do mojego powrotu do domu. Hubcio po żłobku jest tak zmęczony, że zaraz po przyjściu do domu go kładę do łóżeczka, on zasypia i potrafi tak z 2 godziny spać. Szok. Czy to z nadmiaru wrażeń?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

twinnie cieszę się, że z Hubciem w porządku i tak pięknie się aklimatyzuje w żłobku, szczerze mówiąc/pisząc to jak czytam Twoje relacje to prawie płaczę, tak Was podziwiam, a już jak obejrzałam zdjęcie to się poryczałam dosłownie...mnie też to czeka we wrześniu
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Basia

twinnie77 ale z Ciebie dzielna mama! Wiadomo już po kim odziedziczył to Twój Hubcio! on też jest baaardzo dzielny!

ciesze sie że tak wszystko sie super układa! 
podziwiam!

ja boję się takich chwil juz teraz - na zapas! :blush:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

brawurka

twinnie on śpi w żłobku na tej ogólnej sali? czy jest jakas dla spiacych dzieci?