Kody rabatowe, info o promocjach i innych dealach ;)

Zaczęty przez mayagaramond, 16 Sty 2009, 19:23:23

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Cytat: salsa w 04 Sty 2012, 11:34:21
no ale jakos tak mi głupio wystawic uzywana bieliznę (staniki, bo majtek to bym w zyciu nie wystawiła) ... choc moze powinnam

za stanik jest 8 zł

majtek też bym nie wystawiła lol ale stanik, czy strój kąpielowy, to co innego ;) mówię Ci, spróbuj...moje rozeszły się jak świeże bułeczki, aż oczy przecierałam ze zdumienia ;) miałam stresa, czy laski będą zadowolone, ale spoko...100% pozytywów :)

salsa

Cytat: konwalia w 04 Sty 2012, 11:47:29
a czemu głupio, przeciez to sie pierze ;)
no tak, ale bielizna sie niszczy bardziej niz zwykłe ciuchy no i jest osobista... natwomiats mogłabym wystawic te uzyte kilka razy tylko bo one sa jak nowki sztuki
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

justynaaaa2

ja stroju też bym w życiu nie wystawiła, przecież to tak samo jak majty :hmm:

feeling.good

279 zł za groupon wart 500 zł na zakup markowych butów Emu, Hunter i innych w 34 sklepach Heavy Duty w całej Polsce – ponad 150 modeli
http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/draszba/2546834?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_7&a=1661

konwalia

Cytat: salsa w 04 Sty 2012, 12:45:22
no tak, ale bielizna sie niszczy bardziej niz zwykłe ciuchy no i jest osobista... natwomiats mogłabym wystawic te uzyte kilka razy tylko bo one sa jak nowki sztuki
ja częsc staników sprzedaję, część oddaje-mam "koleżankę", której się nie przelewa i ciuchy po mnie i młodej idą dla niej i córki( w tym staniki młodej 65dd/e. bo moje to już ciężko wydać ;) )
może lepsze sprzedac, inne oddać

aja

mam do oddania kod rabatowy 30 % na fotoksiązkę cewe

konwalia

służę smsem na ten weekend do monnari
-71% na jesień zima i -10% na wiosnę

iksa_nl

na stronie reserved mozna dostac 20% kod znizkowy na maila, z facebookiem 25% znizki
do 25 marca.




konwalia


zuzia

mam kod na 20% do empiku, ważny z kartą payback. jak ktoś nie dostał to mogę podesłać :)

feeling.good

a to dranie, mi przysłali do smyka ;) Poprosiłabym o taki :)

zuzia


feeling.good


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


damka

czy przypadkiem w ten weekend jest zniżka z kartą glamour?

konwalia


damka


Kasia


zuzia


wrobelek0403

dzis i jutro na empikfoto 100 zdjec 10x15 za 35 zł :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

w vivie za 1,99 czy jakos tak kupon rabatowy do kruka na -15%
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl