Autor Wątek: Szkola rodzenia  (Przeczytany 21065 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Szkola rodzenia
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Gru 2010, 08:13:01 »
annka-cygannka mi szkoła rodzenia bardzo się przydała a najbardziej mojemu D. który na zajeciach ze szkoły rodzenia mogł się oswoić z tematem dziecięcym a dodatkowo mógł sobie normalnie pogadac z przyszłymi innymi tatusiami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale my szkołę rodzenia mieliśmy bezpłatną, jakbysmy mieli płacić to nie wiem czy bysmy poszli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
500zł to kupa kasy, przynajmniej dla nas
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #76 dnia: 28 Gru 2010, 08:24:30 »
nam tez się bardzo przydałam najbardziej w kwestii pielęgnacji noworodka.

Annka - cyganka - przy sw Zofii jest akredytowanych mnóstwo prywatnych szkół, spokojnie wybierzesz coś w dogodnym terminie i miejscu
tylko tez miejsce rezerwuj juz...

annka-cygannka

« Odpowiedź #77 dnia: 01 Sty 2011, 22:31:22 »
Dzięki dziewczyny za rady. Decyzja zapadła - nie wydajemy kasy na szkołę, za to wydajemy kasę na położną. Coś musieliśmy wybrać, bo nie chcę wpaść w pułapkę zbyt dużych okołoporodowych i dziecięcych wydatków, a położna daje mi większe poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim - prawie 100 procentowe prawdopodobieństwo, że będę rodzić w tym szpitalu w którym chcę. Położna już zarezerwowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj     

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 01 Sty 2011, 22:31:22 »

konwalia

« Odpowiedź #78 dnia: 09 Mar 2011, 14:03:33 »
ja zamierzam obejrzeć to-bezpłatna szkoła rodzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :

pełna wersja filmów wymaga zalogowania

rubin04

« Odpowiedź #79 dnia: 09 Mar 2011, 17:27:17 »
Konwalia, widze ze wybrałas tę samą szkołe rodzenia co ja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 09 Mar 2011, 17:27:17 »

errata

« Odpowiedź #80 dnia: 09 Mar 2011, 21:03:12 »
ja tam jestem zadowolona ze szkoły rodzenia do której chodziliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja, jak i mój mąż z dziećmi wcześniej nie mieliśmy żadnymi do czynienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #81 dnia: 10 Mar 2011, 11:41:12 »
errata, ja też nie miałam wcześniej dziecka w rękach ani w okolicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale jakos nie widziałam sibie ani M. na zajęciach w szkole gdzie ubieramy i kąpiemy lalki..

errata

« Odpowiedź #82 dnia: 10 Mar 2011, 13:23:26 »
u nas żadnego ubierania nie było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kąpiel owszem, ale to mi nie przeszkadzało. Osobiście jestem zadowolona z tej szkoły rodzenia do której chodziliśmy, jak jest w innych nie wiem. Mieliśmy jeszcze spotkania z ratownikiem medycznym, położną i neonatologiem. a no i "zwiedzanie" oddziału, co trochę też nas oswoiło z tematem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale wiadomo, jak ktoś nie chce to oczywiście zawsze może skorzystać z innych metod "szkolenia się". Myśmy chcieli i czuliśmy taką potrzebę, więc poszliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #83 dnia: 10 Mar 2011, 13:48:35 »
no oczekiwania sa rózne, ja tez ze szkoły rodzenia byłam zadowolona bo pozwoliło nam to na oswojenie sie z sytuacją, a sczególnie pomogło mojemu D. akurat spotkał kumpla z pracy (juz razem nie pracowali) i mogli sobie tak po ludzku, bez skrepowania podadac o ciąży i dziecku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale wiem ze np. dwie dziewczyny były mniej zadowolone, bo myslały ze bedzie jeszcze bardziej "dzidziusiowo" i brakowało im malowania brzuchów itd

no kazdemu co innego bardziej na sercu lezy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #84 dnia: 10 Mar 2011, 17:35:15 »
Kasia, no własnie,
jedni odnajdują się w fasolkach i malowaniu brzuchów, inni jakos nie,
i chyba nie ma co tu się rozwodzić którzy "lepsi"

Ale ja i tak uważam, że najważniejsze to słuchać siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #85 dnia: 11 Mar 2011, 11:52:48 »
też byłam zadowolona ze szkoły rodzenia, a najbardziej z tych zajęć, gdzie było o porodzie, położna dokładnie nam omówiła poród, krok po kroku, łącznie od przyjęcia do szpitala, co się będzie działo podczas porodu i takie tam, a no i zwiedzanie bloku porodowego, pozwoliło mi to choć trochę oswoić lęki i dało jakie takie wyobrażenie co mnie czeka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj