Autor Wątek: Podbródkom mówimy NIE!  (Przeczytany 7872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
Podbródkom mówimy NIE!
« dnia: 15 Sty 2009, 11:22:13 »
Jako, że moja nadwaga stała się faktem, dostałam do niej podbródek gratis. A żadne znane mi ćwiczenia nie obejmują podbródka, są ogólne na całe ciało, z wyjątkiem tego małego szczególiku. Nie mówię, że wiszą mi cztery brody, ale gdy schylam brodę widok jest niefajny.
Nie wiem, czy poza mną kogoś problem dotyczy, ale przypuszczam, że tak, bo wiem, że podbródek to nie tylko przypadłość grubasów - zdarza sie też i szczupłym.
W każdym razie, powodowana chęcią pozbycia się swojego worka i zazdrością o łabędzią szyję poli, poszperałam w necie. Oto co znalazłam:

ze strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1) Napinaj i rozluźniaj mięśnie szyi przed lustrem.

2) Głośno wymawiaj samogłoski: u, i, o, a, e.

3) Obracaj głowę najpierw w prawo, potem w lewo, a następnie w górę i w dół. (z innej strony wynika, ze mamy to robic po 10 razy w kazda strone)

4) Codziennie trzymaj przez 5 minut głowę odchyloną do tyłu

5) Wyciągnij język jak najdalej potrafisz i unieś jego końcówkę do góry napinając przy tym mięśnie. Wytrzymaj 15 sekund. Powtarzaj to ćwiczenie kilka razy z rzędu, codziennie

6) Zmień swoje nawyki. Chodź z podniesioną głową. Wyprostuj plecy. Ściągnij łopatki do tyłu. Ramiona opuść luźno. To działa. Skąd wiadomo? Wystarczy przyjrzeć się baletnicom, żeby nie mieć co do tego wątpliwości

Na w/w stronie jest też sporo o zabiegach kosmetycznych pomagających w pozbyciu się podbródka.

Oprócz tego:

ze strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1) zamknąć pięści, złączyć je razem, a następnie przyłożyć je pod brodę, potem musisz próbować otworzyć szczękę, a rękami na to nie pozwalać... rozumiecie o co chodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  jak będziesz 5 min dziennie robić to ćwiczenie efekt murowany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przed telewizorem, przed kompem... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak będziesz dobrze wykonywać to ćwiczenie to będą Cię bolały mięśnie na początku w okolicach brody i podbródka...

i jeszcze ze strony Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

1) opierasz sie łokciami o stół, kładziesz głowę na dłoniach i nacikasz nią w dół a w między czasie próbujesz zablokować ją rękami, które pchasz do góry.

Podobno dobre działanie ma też uklepywanie podbródka zewnętrzną stroną dłoni - ale jak to dokładnie robić i ile czasu - nie wiem.

Jeśli któraś z Was zna jeszcze jakieś sposoby na zaklinanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podbródka i łabędzią szyję - proszę o wpisy.

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
Odp: Podbródkom mówimy NIE!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Sty 2009, 11:42:18 »
super wątek! każdego to prędzej czy później czeka niestety! lepiej zapobiegać niż leczyć! polewam! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Sty 2009, 11:48:51 »
Odlałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Tylko czy piwko dobrze wpływa na podbródek, hehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Sty 2009, 11:53:55 »
jak się dużo wypije, to jest szansa, że zostanie się w proponowanej pozycji z głową do tyłu o wiele dłużej niż 5 minut Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sty 2009, 12:03:45 »
hehehe no to pijmy, pijmy, pijmy!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Sty 2009, 12:03:45 »

magdarynka

« Odpowiedź #5 dnia: 15 Sty 2009, 14:46:44 »
Ćwiczenie nr. 4 bardzo fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, można sie zdrzemnąć chwilke przy okazji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Sty 2009, 17:57:27 »
bo ja wiem.. w ltym linku pisza, ze 4 dosc ciezk wykonac... a wydaje sie, ze nie ma nic prostszego, hehe...sama jeszcze nie probowalam...

niewiemjaka

« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sty 2009, 18:26:38 »
a myslicie ze zucie gumy pomaga ?
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Sty 2009, 18:31:52 »
ktos gdzies w necie pisal, ze troche pomaga.. takie intensywne zucie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #9 dnia: 15 Sty 2009, 18:31:52 »
NIE MOGę Z TYM WĄTKIEM - co spojrzę na listę nieprzeczytanych to widzę:  "porodówkom mówimy NIE"
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #10 dnia: 15 Sty 2009, 19:13:00 »
NIE MOGę Z TYM WĄTKIEM - co spojrzę na listę nieprzeczytanych to widzę:  "porodówkom mówimy NIE"
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja czytam "podrobkom mowimy nie",

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

« Odpowiedź #11 dnia: 15 Sty 2009, 19:22:02 »
mayagaramond czytam tak samo jak ty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

dragonfly

« Odpowiedź #12 dnia: 15 Sty 2009, 19:25:12 »
maya ja tez tak przeczytalam, i do konca watku nie moglam zrozumiec czemu o jakis cwiczeniach mowa.....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #13 dnia: 15 Sty 2009, 19:49:38 »
maya ja tez tak przeczytalam, i do konca watku nie moglam zrozumiec czemu o jakis cwiczeniach mowa.....  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cwiczenie w rozpoznawaniu podrobek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pamietacie szyldy z "ostrzenie nozy i nozyczek", zawsze czytalam "ostrzezenie"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale jeszcze lepsze bylo jak patrzylam sie na napis "LADY SKLEPOWY" i zastanawialam sie co to sa "lejdi sklepowe"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #14 dnia: 15 Sty 2009, 20:29:15 »
maya, ,to to masz....

a co do podbrodka to ja mam to w genach i normalnie przez ciaze jeszcze bardziej sie to ujawnilo wiec cwiczenia cwiczeniami, dajcie znac jak dzialaja ale ja stwierdzilam, ze ide pod noz; teraz tylko przegladam co i jak i za ile.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 15 Sty 2009, 20:29:15 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Sty 2009, 20:59:47 »

a ja czytam "podrobkom mowimy nie",

ja też tak to przeczytałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #16 dnia: 16 Sty 2009, 09:23:53 »
dla mnie to podróbkom  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poli

« Odpowiedź #17 dnia: 29 Sty 2009, 02:17:03 »
W każdym razie, powodowana chęcią pozbycia się swojego worka i zazdrością o łabędzią szyję poli, poszperałam w necie. Oto co znalazłam:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rrrrany, dzięki!!!
tak wybałuszyłam gały jak to przeczytalam, że nie będę sobie powiek musiała podciągać na starość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwiedzam właśnie strefę fitness w poszukiwaniu czegokolwiek o orbitreku a tu takie zdziwko!
polewam! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Sty 2009, 12:09:56 »
No co? Takie fakty (znaczy na zdjeciach przynajmniej, w realu nie widziawszy;)). Odlewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tusia

« Odpowiedź #19 dnia: 30 Sty 2009, 13:31:31 »
Anupka super wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, polewam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

giga

« Odpowiedź #20 dnia: 30 Sty 2009, 23:05:26 »
Anupka, jak ćwiczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Sty 2009, 00:38:19 »
ekhmm... lece z nimi jak mi sie przypomni, plus minus co trzeci dzien i najczesciej... pod prysznicem, hehe.... ale nie robie tego z odchylaniem glowy do tylu, no nie umiem wytrzymac tyle czasu w bezczynnosci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #22 dnia: 11 Lut 2009, 17:53:54 »
ja to juz mam taki podbrodek, ze hohoh  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ewelinkaa

« Odpowiedź #23 dnia: 30 Cze 2014, 11:06:39 »
a macie jakies cwiczenia aby wyrzeźbic kosci policzkowe:)
carpe diem

fasolka1980

« Odpowiedź #24 dnia: 30 Cze 2014, 11:17:52 »
a macie jakies cwiczenia aby wyrzeźbic kosci policzkowe:)

najlepiej działa milczenie.