relacja i fotki z naszego ślubu;)

Zaczęty przez nantu, 04 Wrz 2007, 13:17:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nantu

Hej, dziewczyny, nasz dzien 18.08 byl najpiekniejszym dniem naszego zycia... nawet w marzeniach nie spodziewalam sie ze bedzie tak pieknie;) wszystko bylo perfekcyjne, zaczynajac od pogody, wspanialego ksiedza poprzez humory nasze i gosci i pyszne jedzonko a na naocy poslubnej konczac;)) wprawdzie bardzo sie stresowalam i musialam zazyc jakas tabletke na uspokojenie, w kosciele jak stalam z moim tatą przy wejsciu i czekalismy na moment kiedy wspolnie bedziemy szli do oltarza to oboje sie wzruszylismy (dobrze ze w poblizu byla swiadkowa z chusteczkami;) podczas przysiegi musialam sie bardzo kontrolowoac, zeby sie nie poplakac, ale dalam rade, drzacym glosikiem, ale wypiowiedzialam slowa przysiegi patrzac gleboko w oczy mezowi;) potem juz tylko stres zwiazany z pierwszym tancem, ale balon strzelajacy sprawil sie jak najlepiej, goscie zachwyceni tancem i efektami specjalnymi;) a potem juz tylko zabawa, wytanczylismy sie za wszystkie czasy, do konca bylismy szczesliwi i promienni, o 22 byly fajerwerki, super pomysl i jak tylko macie mozliwosvc to polecam! a wszystko zakonczyla noc poslubna uslana platkami roz;) na szczescie zostaja po tym dniu wspomnienia i zdjecia, warto bylo tyle czekac i planowac, warto dla tych najwspanialszych chwil!! pozdrawiam goracvo wszytskie obecne i przyszle mezatki i zamieszczam kilka amatorskich fotek z naszego dnia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

gratulacje!!!!!
czekamy na więcej fotek :)


marax

pienknie wygladacie zapowiada sie super plener czekam na wiecej zdjec

kamelia04.08.2007

wszystkiego najlpszego piękna panno młoda z rozpuszczonymi włosami

a taniec jaki tańczyliście? Wygląda na walc angielski, bo pasuje do okoliczności, choc pasuje mi wizualnie i tango   :-D
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

nantu

bardzo dziękuję! my tez juz nie mozemy sie doczekac zdjec z pleneru, mozliwe ze beda w przyszlym tygodniu, obiecuje ze wkleje od razu, a teraz jeszcze kilka amatorskich, zrobionych przez mojego męża;) mam nadzieje, ze Was nie zanudze;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


[ Dodano: 04-09-2007, 16:11 ]
nasz pierwszy taniec to rzeczywiscie walc angielski, ktory ternowalismy, trenowalismy i jesczze raz trenowalismy a ja i tak sie pomylilam;) ale nikt nie zauwazyl podobno;)

kate.zet1

Gratulacje :)  I wszystkiego dobrego!!!!!!!!!!!!

znow_wedrujemy

wszystkiego dobrego!
a jak zorganizowaliście fajerwerki, bo też o tym myślę.

nantu

moja kolezanka pracuje w hurtownii fajerwerkow, kupilam tam kilka roznych rodzajow juz takich wiekszych (chyba do 50m) bylo to jakies 5 kartonikow, o 22 kolega porozstawial je wzdluz placu przed sala weselna i "odpalal" po kolei od najmniejszych fajerwerkow do tych najwiekszych i najładniejszych;) calosc trwala ok 3-4 min i to wystarczylo;)Goscie byli zachwyceni

sierpniowajulka

gratulacje! żałuję tylko strasznie, że nie otwierają mi się fotki z Twojego pierwszego wpisu...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

nantu


agad16

Gdzie miałaś robiony plener? Na pierwszy rzut oka wygląda mi to na Rudy ale może to jakieś inne miejsce...
Pięknie wyglądaliście :-)


Kasia

pięknie wygladałaś

rozpuszczone włosy dodaja Ci dużo urody :) i uroku

mam6lat

gratuluję!
i wszystkiego najlepszego :)

potwierdzasz moje zdanie, ze panny młode wyglądają ładniej w naturalnej fryzurze ;)
"to ruiny zamku w Tworkowie"
byłam przekonana, ze spichlerz w  Modlinie;

[ Dodano: 11-09-2007, 12:09 ]
aaaa nantu - co to za zwyczaj ze świecami?
ja znam go tylko z obrzadku wschodniego

mayagaramond

Wszystkiego dobrego - zdjecie z jablkiem jest swietne!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nantu

Dziewczyny dziekuje bardzo! co do rozpuszczonych losow to chodze tak na codzien, ale w dniu slubu nie zdecydowalam sie na rozpusczone, bo juz po 2 godzinach tancow i szalenstwa na parkiecie wygladalabym jak upior, strasznie goraco od takich wlosow, ale z mojego upiecia bylam bardzo zadowolona;)pozdrawaim!!!