głupie o test pytanie

Zaczęty przez sierpniowajulka, 12 Sty 2009, 21:28:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sierpniowajulka

czy jest jakiś test ciążowy, który można zrobić przed spodziewaną datą miesiączki i jako tako móc liczyć na jego wynik? Poza badaniem krwi... coś z aptecznych rozwiązań? Jestem zielona w temacie, bo zabaw z testem nie planowałam przed 2012... same się zaplanowały.  :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

hm większość testów działa 7 dni od zapłodnienia:)
więc warto spróbować:)
i powodzenia!

dragonfly

sierpniowajulka sa takie testy co w sumie po kilku dniach mozna stosowac juz (przed spodziewanym okresem) - ja tak sie "wykrylam" , ale test kupiony byl w UK, pamietam, ze nawet jakis z tych najtanszych bo nie liczylam na efekt..... :mocking: :mocking: :mocking:
na pewno w aptece beda wiedziec

panikarola

julka, ja tez zielona, ale kojarzac z forumowych rozmow test sikany dopiero cokolwiek wykaze 6 dni od osadzenia sie zaplodnionego jajeczka w macicy czyli ze 2 tyg od zaplodnienia? jest jednak na tyle pewny, ze jesli ci ta dodatkowa kreska wyjdzie to raczej w ciazy jestes.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


sierpniowajulka

dzięki, dziewczyny. dzisiaj kupiłam test, w którym każą czekać do @ i tak się zastanawiałam, czy tak jest ze wszystkimi. Niecierpliwa ze mnie istota i już wolałabym wiedzieć, czy zmieniła się ziemia, na której stoję... szczególnie, że mi mdło... i nie wiem, czy to tylko ze stresu i wmówienia sobie czy coś rzeczywiście jest na rzeczy...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: sierpniowajulka w 12 Sty 2009, 21:40:31
dzięki, dziewczyny. dzisiaj kupiłam test, w którym każą czekać do @ i tak się zastanawiałam, czy tak jest ze wszystkimi. Niecierpliwa ze mnie istota i już wolałabym wiedzieć, czy zmieniła się ziemia, na której stoję... szczególnie, że mi mdło... i nie wiem, czy to tylko ze stresu i wmówienia sobie czy coś rzeczywiście jest na rzeczy...

mdło to ci raczej z nerwów. na takie akcje to chyba za wcześnie jest bo nawet teraz pity alkohol nie szkodzi (podobno) bo dziecko się jeszcze przez ciebie nie odżywia.


zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka pani - ja to mialam taka sraczke przez pierwsze 3 miesiace bez tabletek, ze moglabym sikac juz na drugi dzien ;D i tez mnie wszystko bolala ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

to go zrob! jak bedzie pozytywny no to wiadomo, a jak negatywny to zrobisz jeszcze raz za czas, co sobie wylicysz ze juz powinien wyjsc.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

julka rób test :)

jak wyjdą dwie krechy to będziesz pewna ciąży

jak wyjdzie jedna to za tyudzień powtórzysz i wtedy już powinno wyjść


teraz testy są tak czułe że po 6-7 dniach powinno już coś pokazać :)



Allle fajnie :)

Angie

Julka mi ciąże wykazał test przed terminem miesiaczki. JBył to bobo test ,ale strumieniowy a nie płytkowy, bo on wykrywa niby od 10 czegos tam a większość od 25.

Dokładnie ten

http://www.diagnosis.pl/opis-9973.html


sierpniowajulka

#12
Cytat: Kasia w 12 Sty 2009, 21:47:22
julka rób test :)

jak wyjdą dwie krechy to będziesz pewna ciąży

jak wyjdzie jedna to za tyudzień powtórzysz i wtedy już powinno wyjść


teraz testy są tak czułe że po 6-7 dniach powinno już coś pokazać :)



Allle fajnie :)

hahaha, postaram się zebrać na odwagę... rano. Już się zdążyłam naczytać, że testy zawodzą i często do 6 tc pokazują negatywny wynik.
Jak będzie negatywny teraz i potem, to... doszliśmy ostatnio do wniosku, że 2012 przeniesiemy świadomie i celowo na początek przyszłego roku.  :blush: Teraz by było trochę na wariata... (czasem myślę, że to przez to forum - ze ślubnego w zaciążone i dzieciate się zmieniło i wysyła ciążowe fluidy wszystkim uczestniczkom... nawet tym mało pro-dzieciowym  :knuje: :knuje: :knuje:)


Dodany tekst: 12 Sty 2009, 21:58:37

Cytat: Angelos w 12 Sty 2009, 21:53:12
Julka mi ciąże wykazał test przed terminem miesiaczki. JBył to bobo test ,ale strumieniowy a nie płytkowy, bo on wykrywa niby od 10 czegos tam a większość od 25.

Dokładnie ten

http://www.diagnosis.pl/opis-9973.html



dzięki, Angelos! Mam strumieniowy, choć nie Bebo tylko jakiś Komfort.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

sierpniowajulka  o kurcze ;) byc moze dopiszemy Cie do kalendarza ;)

a chciałabyś?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

jakby julka zaciazyla, to ja bym juz naprawde uwierzyla w podejrzane dzialanie strefy na tym polu.... salsa ratuj sie poki mozesz  :mocking: :mocking: :mocking:

mayagaramond

Ale jestem ciekawa  i do jutra musze czekac? A moze bys juz dzis siknela? ;)

Cytat: sierpniowajulka w 12 Sty 2009, 21:56:13

(czasem myślę, że to przez to forum - ze ślubnego w zaciążone i dzieciate się zmieniło i wysyła ciążowe fluidy wszystkim uczestniczkom... nawet tym mało pro-dzieciowym  :knuje: :knuje: :knuje:)

az strach sie bac ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: dragonfly w 12 Sty 2009, 22:10:14
jakby julka zaciazyla, to ja bym juz naprawde uwierzyla w podejrzane dzialanie strefy na tym polu.... salsa ratuj sie poki mozesz  :mocking: :mocking: :mocking:

może cie to zaskoczy ale : moze za rok o tej porze ja juz tez bede latac z brzuchem ( w koncu latka lecą)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

#17
salsa e, ja to myslalam, ze na razie nie chcesz (na razie = kilka dobrych lat); jak tak to se siedz na strefie ;)
niech sie maya poboi troche ;)

Dodany tekst: 12 Sty 2009, 22:15:37

Cytat: mayagaramond w 12 Sty 2009, 22:12:19
Ale jestem ciekawa  i do jutra musze czekac? A moze bys juz dzis siknela? ;)

julka, bo do pracy wiekszosc nie pojdzie jutro i bedzie warowac na necie w oczekiwaniu na wynik  :mocking: :mocking: :mocking:

salsa

dragonfly  no wiesz, jakbym mogła tobym i kilka lat - ale ja mam 27 lat - niby mało, ale nie chce z tym rodzeniem czekac do usranej smierci
jak zajede pod koniec roku to urodzę jak bedzie 28 - drugie moge mieć 3 lata po pierwszym - bo potem to juz koniec z tymi dzieciakami lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

glowna zainteresowana ma wiecej cierpliwosci niz strefa :D wszyscy czekaja w napieciu..

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 12 Sty 2009, 22:14:02

Cytat: mayagaramond w 12 Sty 2009, 22:12:19
Ale jestem ciekawa  i do jutra musze czekac? A moze bys juz dzis siknela? ;)

julka, bo do pracy wiekszosc nie pojdzie jutro i bedzie warowac na necie w oczekiwaniu na wynik  :mocking: :mocking: :mocking:

a ja nie bede miala jak zajrzec, bo kolezanka przychodzi po poludniu i szef bedzie siedzial na jej miejscu czyli kolo mnie :crazy: :crazy:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

salsa ja chce miec 3 - pod warunkiem ze drugie to nie bedzie dziewczynka (panicznie boje sie wyladowac z 3 dziewuchami).... nastepne bedzie szlo do produkcji za jakis rok :)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

wlasnie, my tu pitu pitu (odchodzimy juz od glownego tematu - jak zwykle) a julcia sie gdzies przyczaila....

marax

ja tu chyba jestem jedna z najmlodszych 25 lat w czerwcu skoncze -ale powiem wam szczerze ze na tej patologii ciazy to 80% pacjetek bylo ode mnie mlodszych a lezala tam ponad miesiac wiec trocvhe sie przewinelo