Wroclaw

Zaczęty przez katgoli, 12 Sty 2009, 10:32:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katgoli

Dziewczyny z Wroclawia i okolic bardzo prosze o Wasza pomoc!!!!

Poniewaz babcia mojego meza ma krotko przed naszym weselem urodziny (80 lat) i przed weselem nie bedzie czasu zeby ucztowac chcielismy jej zrobic niespodzianke i w tygodniu po weselu spedzic z nia ok 2 dni w Wroclawiu i tam uczcic jej urodzinki. Babcia pochodzi z tamtych okolic i od czasow dzieciecych nigdy tam nie byla. Czy mozecie mi polecic jakies fajne w miare niedrogie hotele? i przede wszystkim jakas fajna restauracje w ktorej mozna by zoorganizowac urodziny na okolo 10 osob (polskie jedzenie)?

Czy orientujecie sie czy sa w Wroclawiu przewodnicy mowiacy po niemiecku?

Wielkie dzieki!!!

rilla

katgoli ty bierzesz ślub kościelny w czerwcu prawda?:) jak stresik... a wesele macie na Śląsku?

a w temacie wątku nei pomoge:(

marax

hotele we wroclawiu do najtanszych nei naleza nie wiem czego oczekujesz od takiego hotelu i do jakiej kwoty jest to "niedorogo" .W oleśnicy jest hotel*** cena pokoju 2 osobowego to cos kolo 140 zl -a olesnica lezy 20km od wroclawia wiec max 30 minut do rynku we wroclawiu za taki pokoj trzeba dac juz ok 250 zl

Dodany tekst: 12 Sty 2009, 10:47:18

z mijescem na urodziny kolo olesnicy-10 km przed wroclawiem jest taka piekna karczma
http://www.podlutymturem.pl/

katgoli

rilla tak organizujemy wesele na Slasku. Stresik jest niezly bo oprocz organizacji wesela musze jeszcze zoorganizowac wycieczke do Krakowa i Wroclawia dla rodziny meza po weselu i tysiac innych rzeczy dla gosci niemieckich. Powoli wariuje tyle tych otwartych punktow.

Maraxela wielkie dzieki. Olesnice musze obadac a mozesz mi podac cos w Wroclawiu mysle ze do 300PLN jest ok.

Wlasnie sie dowiedzialam ze babcia jest z Urazu (ok. 25km od Wroclawia z tego co wyczytalam) wiec i tam musimy pojechac.

magdarynka

A ja odwiedzę w koncu Wrocław w marcu, cieszę się jak dziecko bo wieki nie byłam  :jupi:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

katgoli

 
Cytat: magdarynka w 12 Sty 2009, 11:06:25
A ja odwiedzę w koncu Wrocław w marcu, cieszę się jak dziecko bo wieki nie byłam  :jupi:
Ja tez sie ciesze bo nigdy w Wroclawiu nie bylam mimo ze tak blisko mieszkalam

marax

katgoli nie znam sie na hotelach we wroclawiu nigdy nie mialam okazji tam bywac hahaha :):):) o motelach tez nic nie wiem lol lol lol ale do 300 zl za osobe to mysle ze na pewno cos znajdziesz

katgoli

Cytat: maraxela w 12 Sty 2009, 11:47:05
katgoli nie znam sie na hotelach we wroclawiu nigdy nie mialam okazji tam bywac hahaha :):):) o motelach tez nic nie wiem lol lol lol ale do 300 zl za osobe to mysle ze na pewno cos znajdziesz

szkoda :-( to moze mi jakies restauracje polecisz?

marax

byl juz watek o restauracjach-ja moge polecic ale takie nie z jedzeniem typowo polskim mexykanskie itp ale to raczej sie dla babci nie nadaje-ta karczma jest bardzo stylowa klimatyczna i organizuje tego typu imprezy.Pomysle jeszcze nad czyms moze cos innego jeszcze mi do glowy wpadnie

foszek

Katgoli, polecam Ci we Wroclawiu wizyte w Spizu, maja tak zarowno sale restauracyjna jak i wlasny browar, jest to w samym centrum Wroclawia w podziemiach Ratusza, tuz po sasiedzku jest piwnica Swidnicka, w ktorej jadaja prezyndentowie :D
Jest tez w poblizu maly przytulny hotelik http://arthotel.pl/ tylko nie wiem jakie maja teraz ceny, 4 lata temu to bylo 200 zl za dobe hotelowa.

Na wylocie z Wroclawia jest tez jeszcze jeden fajny hotelik, nizszy klasa i tanszy http://www.hotelpodkowa.pl/

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

OlaFasola

A może pałacyk w Pawłowicach, ja miałam tam wesele. Hotel jest niedrogi a i restauracja, która się w nim mieści serwuje niezłe dania. Tu kilka fotek http://www.rokita-agro.com.pl/bazy/rokita-agro.nsf/id/PL_Palac_Pawlowice?OpenDocument

balbina

z hoteli polecam bugatti mają swoją stronkę www.hotelbugatti.pl, jest to nie duży hotelik , w starej poniemieckiej wili , pieknie odrestaurowany , w weekend ceny niższe , w tamtym roku było 200zł za pokoj 2 os. , jest też restauracja , jedzenie pyszne , mieliśmy tam przyjęcie weselne. Napewno mogą wam tam zrobić przyjęcie , a jeżeli byłoby wesele to nie dleko jest też urokliwa Restauracja Familijna .
Co do organizacji polecam p.Dominikę Rudawską ,załatwi wszystko.
na plus jest kameralność tego miejsca , minusem może być odległoś do Rynku , jakieś 15-20 min.autem w weekend , gdy nie ma korków :)
W Art Hotelu nocleg to ok.500 . W Rynku rzeczywiście polecam wizytę w mini browarze Spiż , a jedzonko w w Piwnicy Świdnickiej .

inkageo

My ostatnio byliśmy w kilku hostelach bo rezerwowaliśmy noclegi na wesele w rodzinie i tu nam się najbardziej podobało, blisko centrum, na Ruskiej i fajnie w środku, cena niska. Otwierają teraz nowe piętro, pokoje dwuosobowe z łazienkami.
http://www.boogiehostel.pl/


Imagine there is no hate

panikarola

o, cześć balbina, dawno Cie nie było :) jak ślub i wesele?

Fasola, też miałam w Pawłowicach :) są fajne, ale daleko od miasta...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

balbina

a witam :jupi: , jakos pók roku mi zajęło by pozbierać się i znów zajrzeć na strefę , chociaz nie powiem czasem sobie podczytywałam , matko jakiś nawał obowiązków mam po tym ślubie  :thumbdown: ale mam nadzieję że z wiosną przyjdzie lepsze.

ślub i wesele bardzo udane , goście do dziś wspominają zabawę ,poza toprtem żadnych wtop , a  do  stefowych wspominek tez się zbieram , ale sama nie wiem co napisać , bo ja to dziwna jakaś chyba jestem bo nie przeżyłam żadnego ehhh i ohhh,żadnych szczególnie wyższych emocji .

panikarola

samo życie czyli :)

a tam, zaraz dziwna... wyższe czy niższe, zawsze to jakieś emocje ;) coś tam wysmarujesz przy sposobności.

masz piwko na ponowne powitanie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

balbina

#17
dziekuję :) to ja odlewam bo samemu to zawsze marnie smakuje , najważniejsze jest towarzycho

ps obiecuje się zmobilizować i po świętach zdam relacje .

katgoli

dziewczyny wielkie dzieki....wyprawa do Wroclawia niesamowicie sie udala. Mielismy nocleg w apartamencie ktory rezerwowalam przez inturs. Rubin bardzo dziekuje za pomoc i wszystkie polecone restauracje  :thumbup: dziewczyny wam tez wielkie dzieki za pomoc  :thumbup:
bylismy w spizu, gospodzie wroclawskiej, pod papugami itd itd....wszystko swietne. jestem zachwycona wroclawiem i rodzina meza tez. napewno nie byl to ostatni wypad do tego miasta :dance:

zosia2007

#19
katgoli a ty juz po slubie? czemu sie nie chwalisz?

GRATULACJE (po raz drugi ;) )


:champaign: :champaign: :champaign: :champaign: :champaign:

katgoli

dzieki Zosiu  ;)

tak juz po slubie....wlasnie probuje cos wkleic do mojego watku ale ciagle mi cos zjada  :crazy: