Autor Wątek: Dzien Babci i Dziadka  (Przeczytany 3171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aja

Odp: Dzien Babci i Dziadka
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Sty 2009, 10:07:38 »
zdecydowanie nr 2  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajnie to wyszło

ja też takie chcę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #26 dnia: 15 Sty 2009, 10:15:12 »
a ja babciom wysylam po kartce! ale zadnych odciskow moich rak nie bede im wklejac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a Wasze babcie maja wiecej parawnukow czy Wasze dzieci to pierwsze? prababciom tez cos planujesie?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Pyś

« Odpowiedź #27 dnia: 15 Sty 2009, 16:40:03 »
ja też bym 2 wybrała  ;)

ALe pomysł zeszłoroczny ma branie! My również nim zainspirowani mamy takie do wyboru  ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Lut 2009, 20:51:38 wysłana przez Pyś »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Sty 2009, 16:53:09 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zamawiałam tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 
my wlasnie dostalismy taka od kolezanki z okazji narodzin Wiktora Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sweedee powinna dostac beke piw za to zeszloroczne zdjecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
w czym to robicie? dodajecie kwaitka w photoshopie czy innych programach?
ja mialam ochote ustawic modela z prawdziwym kwiatem ale nie wiem czy to sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

eva_luna

« Odpowiedź #29 dnia: 15 Sty 2009, 17:18:00 »

ja mialam ochote ustawic modela z prawdziwym kwiatem ale nie wiem czy to sie uda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wlasnie nasze szkrabiki maja jeszcze ograniczone mozliwosci pozowania do lezenia plaskaczem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #30 dnia: 15 Sty 2009, 17:27:09 »
eva_luna, no najpredzej to na spiocha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #31 dnia: 15 Sty 2009, 17:31:12 »
i podpis "kochana babciu, chcialem Ci wreczyc bukiecik, ale chrrrrr.... chrrrrrrr....." Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

eva_luna

« Odpowiedź #32 dnia: 15 Sty 2009, 17:37:11 »
i podpis "kochana babciu, chcialem Ci wreczyc bukiecik, ale chrrrrr.... chrrrrrrr....." Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja juz dzis probowalam jakies ujecia zlapac ale Tosia nie chciala wspolpracowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #33 dnia: 15 Sty 2009, 17:40:32 »
zwierzatko_moje
jak ty te kwiatki wstawiasz???
W fotoshopie czy jakos inaczej???
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 15 Sty 2009, 17:41:40 »
aniak1211 jakie kwiatki ? :> ja juz dlugo nic nie wstawialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  aktualnie wstawilam twinnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak wroci to moze pokaze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli o to pytasz dla twinnie - to tak - w photoshopie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #35 dnia: 15 Sty 2009, 17:45:50 »
zwierzakuuuuuuuuuu, a jak bym mocno poprosila to zrobilabys cos takiego dla mnie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pyś

« Odpowiedź #36 dnia: 15 Sty 2009, 18:00:46 »

w czym to robicie? dodajecie kwaitka w photoshopie czy innych programach?

My robimy to w programie - gimp  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i kwiatek jest naturalny Mała w rączce go "próbuje" trzymać.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #37 dnia: 15 Sty 2009, 18:06:14 »
eva_luna zalezy na kiedy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo aktualnie mam zakolejkowana robote na dzisiejsza noc i jutro tez Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pytanie, czy na weekendzie jak dostaniesz to wystarczy?

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
« Odpowiedź #38 dnia: 15 Sty 2009, 18:19:12 »
My robimy to w programie - gimp  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i kwiatek jest naturalny Mała w rączce go "próbuje" trzymać.
nosz cholera, skasowalam ostatnio gimpa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale nic to, w weekend probujemy cos zmajstrowac

aniak1211

« Odpowiedź #39 dnia: 15 Sty 2009, 18:29:39 »
aniak1211 jakie kwiatki ? :> ja juz dlugo nic nie wstawialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  aktualnie wstawilam twinnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak wroci to moze pokaze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli o to pytasz dla twinnie - to tak - w photoshopie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kurcze ma fotoshopa ale zielona jestem bo od kiklu dni cos probowalam i jakos nie latwe to jest;)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #40 dnia: 15 Sty 2009, 18:31:28 »
aniak1211 coz poradze? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonatina

« Odpowiedź #41 dnia: 15 Sty 2009, 18:50:40 »
Nasz kwiatek był prawdziwy, Ignaś raczej nie chciał współpracować!!ale jakoś daliśmy rade

Dodany tekst: 15 Sty 2009, 18:51:26
Pyś
REWELACJA!!

aniak1211

« Odpowiedź #42 dnia: 15 Sty 2009, 19:13:09 »
aniak1211 coz poradze? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pocieszyc zawsze mozesz-ze trening czyni mistrza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #43 dnia: 15 Sty 2009, 20:14:32 »
aniak1211 trening i tutoriale z netu najbardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wpiszesz sobie tutorial photoshop i wyskoczy jak mrowkow, az nie wiadomo, za co sie zabrac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #44 dnia: 15 Sty 2009, 20:51:30 »
zwierzu, spokojnie, jest czas. nawet jeszcze odpowiedniej fotki nie udalo mi sie pstryknac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

twinnie77

« Odpowiedź #45 dnia: 15 Sty 2009, 21:20:43 »
Oto wynik zwierzakowego fotoszopowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dla mnie bomba, super!!!!!!!

sonatina

« Odpowiedź #46 dnia: 15 Sty 2009, 21:33:01 »
twinnie77
wow - fantastycznie!!

aniak1211

« Odpowiedź #47 dnia: 15 Sty 2009, 21:37:45 »
aniak1211 trening i tutoriale z netu najbardziej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wpiszesz sobie tutorial photoshop i wyskoczy jak mrowkow, az nie wiadomo, za co sie zabrac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzieki,jak bede miala chwile to bede dzialac,napewno pochwale sie efektami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 15 Sty 2009, 21:39:10
twinnie77
slicznie:)

sonatina

« Odpowiedź #48 dnia: 16 Sty 2009, 10:01:29 »
A dla dziadka zamówiliśmy taką koszulkę:

aniak1211

« Odpowiedź #49 dnia: 16 Sty 2009, 11:34:31 »
sonatina
Zawsze masz takie fajne zdjecia:)
I koszulka tez super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A ja wogle zapomnialam o dniu dziadkow a teraz to za pozno i nasze dziadki nic nie dostana,
chybaze opuznione prezenty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj