fryzura - krótkie włosy

Zaczęty przez mackerel, 09 Sty 2009, 10:26:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

mojej kolezance na studniowce zrobili takiego koka wysokiego nad glowa i wpieli 100 wsuwek, bo miala dluuuugie wlosy i po 2h skakania ta mistrerna konstrucja stracila srodek ciezkosci i sie jej przewalila nad czolo i tak zawisla jak czapka smerfa ;D:D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

giga

mackerel,muszę to napisać,jesteś bardzo ładna  :daisy: :daisy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mackerel

Giga, muszę z przykrością zawiadomić iż to nie ja!!! ;) to audrey hepburn... :) ona taka piękna :) wybrałam sobie tę fryzurę na wesele, bo też mam takie włosy...no i z czystej sympatii do samej Audrey oczywiście.... :) pozdrowienia!!

giga

Cytat: mackerel w 11 Sty 2009, 19:14:45
Giga, muszę z przykrością zawiadomić iż to nie ja!!! ;) to audrey hepburn... :) ona taka piękna :) wybrałam sobie tę fryzurę na wesele, bo też mam takie włosy...no i z czystej sympatii do samej Audrey oczywiście.... :) pozdrowienia!!
właśnie dzisiaj się zorientowałam, ale jestem gapa  :aaaa:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mackerel


claridad

#30
z moich pobieznych (acz bolesnych) doswiadczen wynika, ze dlugosc wlosow nie ma wplywu na ilosc wsuwek jakich uzyje fryzjer :) Ja z moich krotkich loczkow wyciagnelam zacna ich ilosc, ktora zasypalam prawie caly blat nocnej szafki. A kwiat we wlosach (ktorego zaden wiatr nie byl w stanie potargac ;) to normalnie myslalam, ze odetne razem z wlosami ;)
Ale wszystko trzymalo sie do konca wesela i o jeden dzien dluzej. A fryzurka ma wygladala tak:


Norka

Claridad, śliczne wszystko, nie tylko włosy! I bardzo inspirujące, bom również krótszowłosa ;) Dzięki za podzielenie się zdjęciem :beer:

claridad

Cytat: Norka w 15 Lut 2010, 12:20:45
Claridad, śliczne wszystko, nie tylko włosy! I bardzo inspirujące, bom również krótszowłosa ;) Dzięki za podzielenie się zdjęciem :beer:

a prosze, prosze :) polecam sie na przyszlosc :) ja z lekka bylam zalamana dlugoscia bo mialam ni w gruszke ni w pietruszke, ale wyszlo jakby byly w sam raz :) ot, wlasciwy fryzjer czyni cuda (nawet jesli czyni je za pomoca dwoch opakowan wsuwek ;) )

bibulka

claridad, bardzo ładnie wyglądałaś! bardzo kobieco.
podobają mi się takie spięcia i kilka wypuszczonych kosmyków/loków.. :)

agat_

a co sądzicie o nakryciach głowy do krótkich fryzurek? :)

effik

zdecydowani Audreyowe fryzurki są świetną inspiracją :) makijaże zresztą też ;)

nowa_1

proponuję wyprostowane włosy z grzywką na boku a do tego jakaś delikatna spineczka:-)