Relacja ze Slubu sysuni-leniwca 1.09.2007

Zaczęty przez sysunia-leniwca, 04 Wrz 2007, 10:27:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sysunia-leniwca

Dziewczyny wszystko sie udalo i bylo fantastyczne!!!
Pozniej naskrobie wiecej - pozdrawiam:-)

Wstalismy rano i poszlismy z przyszlym mezem po bulki:-) Super zaczal sie ten dzien:-) Nie mielismy zadnego stresa!
O 9:00 pojechalam po kwiaty i pozalatwiac ostatnie sprawy. Zadowolona wyruszylam do fryzjera:-) I po trzech godz. siedzenia w salonie moje zadowolenie zniknelo:-) Zobaczylam sie w lustrze  i doznalam szoku - "Jak ja wygladam - koszmar!"
Biegiem do kosmetyczki i tu dziewczyny poprawily mojego lwa na glowie.
Pozniej to juz wszystko szlo tak szybko, ze nie wiedzialam kiedy, a juz bylam przed Kosciolem:-)
Msza byla fantastyczna - przez caly czas sie brechtalismy:-)
Wesele udane (1godz. wyjeta z imprezy - fatalnie sie czulami musialam zszyc suknie - taka byla zdeptana, ze tren odpadl)
Wszystko pieknie - ladnie!
Poprawiny udane - chociaz mowili, ze wesele tak udane, ze nie bylo czego poprawiac:-)

W poniedzialek byl plener - zdjecia wyszly fantastyczne.
Jak sie naucze to wkleje-)

golinda


zuzia

sysunia-leniwca,
smaku narobilaś i tyle. ale wszystkiego dobrego i czekam na więcej :)

kamelia04.08.2007

dziękujemy, tylko mogłabys nie przynudzać tak szczegółami i dygrasjami ;-)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mayagaramond

Sorry, ale nie dalam rady wszystkiego przeczytac, zamiast tyle tluc w klawiature, wklej zdjecia :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

julka

Sysunia, chyba pobiłaś rekord drobiazgowego zanudzania szczegółami tego dnia  :-D  
Masz rację, przecież każda relacja kończy się tak, jak Ty w skrócie opisałaś  :mrgreen:
Ale tych zdjęć to trochę za dużo, powinnaś je wkleić do galerii  :-P
A na poważnie - gratulacje. I prosimy o więcej.  :)

talula

Najlepsze zyczenia!;) i czekamy na relacje...bardziej szczegółowe;)

sysunia-leniwca


zwierzatko_mojej_mamy

sysunia-leniwca,  no teraz to rozumiem!! - obszerna relacja i multum zdjec :D
:mrgreen:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

gratuluję, a jak było z tym "lwem"?
włosy spod muru są super.
:lol:  :-D  :lol:
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sysunia-leniwca

lew byl w dzien slubu:-) Przy mojej budowie fryzjer troszeczke przesadzil i zrobil mi cala glowe lokow. Moj maz jest chudszy ode mnie i wygladalismy komicznie. Pozniej diewczyny w salonie kosmetycznym upiely mi bardziej ten nielad.

A te wlosy proste - to maz mi prostowal :-) w poniedzialek na plener:-)

[ Dodano: 07-09-2007, 15:41 ]
cd