duuuuuuużo cieni do powiek w jednym pudełku

Zaczęty przez panikarola, 07 Sty 2009, 20:01:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

gdzie mozna kupic te allessandro?
w drogeriach czy specjalnych punktach? drogie sa?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

sonja

Cytat: gioseppe w 17 Sty 2009, 14:38:39
gdzie mozna kupic te allessandro?
w drogeriach czy specjalnych punktach? drogie sa?

Na pewno Douglasy, poziom mniej więcej Sally Hansen, może trochę droższe

mayagaramond

Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 14:21:36
Co do niebieskich cieni, to uważam, że świetnie eksponują brązowy kolor moich oczu, że popiszę się skromnością;)

to samo mysle o swoich ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

misiaczek187

#78
Cytat: gioseppe w 16 Sty 2009, 20:59:14
Cytat: misiaczek187 w 16 Sty 2009, 17:23:01
A Peggy Sage albo Sally Hansen ceny średnie,ale lepsze niż Inglot :) albo OPI
dobrze, ze piszesz o tym OPI bo wlasnie ostatnio zauwazylam dosc fajne kolory na allegro
mialas je? dobre? nie odpryskuja po dniu? :)

Cytat: szelma w 16 Sty 2009, 20:34:36
Excusez-moi :) Tak tylko zaczęłam od mojego najlepsiejszego, ale Sally Hansen jest cenowo średniopółkowa. Ja SH zawsze kupuję na Allegro albo eBayu i jest to naprawdę dobry stosunek jakości do ceny wtedy.
alez ja sie odnioslam do tego YSL ;)



OPI naprawdę są dobre bynajmniej dla mnie,bo wiadomo,że każdy ma inną płytkę dla mnie podstawą jest co jakiś czas utrwalenie lakieru. Ja mam teraz Sally Hansen nazywa się chyba salon i mam go drugi tydzień,ale już dwa razy malowałam utrwalaczem.


Dodany tekst: 17 Sty 2009, 19:23:26

Dwa błękity wg mnie nie są tandetne,ale co kto lubi :)


Dodany tekst: 17 Sty 2009, 19:24:58

...

salsa

MIsiaczku, Tylko mnie utwierdziłaś w tym przekonaniu tymi fotkami  :mocking:
Laski, wszystko kwestia gustu, dla mnie błękity cień na powiekach  koszmar, a juz do brązowych oczu...
sama mam brązowe (piwne)  i w zyci bym się na niebiesko nie pomalowała lol 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

#80
Brąz brązowi nie równy, podobnie jak typ urody typowi urody, gust gustowi itd...

Ps a te makijaże, które zaprezentowała Misiaczek wyglądają bardziej jak z solarka.pl niż wizaż.pl  ;)

golinda

Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 14:21:36
Ja polecam lakiery Allessandro

zgadzam się!  :thumbup:

niebieskie i zielone cienie - no cóż, do tego róż ostry na policzkach i tanie wino w dłoń! :D

gioseppe

dziewczyny, dzieki za namiar na lakiery ;) sprawdze! jak sie tylko z domu wydre :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mayagaramond

Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 20:09:55
Ps a te makijaże, które zaprezentowała Misiaczek wyglądają bardziej jak z solarka.pl niż wizaż.pl  ;)

to samo pomyslalam. Akurat na sezon 08/09 niebieski byl (i jest bo sezon sie nie skonczyl) na topie. A bazarowo to mozna wygladac i bez makijazu ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

#84
Cytat: golinda w 17 Sty 2009, 20:11:39
Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 14:21:36
Ja polecam lakiery Allessandro

zgadzam się!  :thumbup:

niebieskie i zielone cienie - no cóż, do tego róż ostry na policzkach i tanie wino w dłoń! :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no mniej wiecej tak to czuje lol

Dodany tekst: nie 18 sty 2009 02:17:19 GMT-1

Cytat: mayagaramond w 17 Sty 2009, 20:41:34
Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 20:09:55
Ps a te makijaże, które zaprezentowała Misiaczek wyglądają bardziej jak z solarka.pl niż wizaż.pl  ;)

to samo pomyslalam. Akurat na sezon 08/09 niebieski byl (i jest bo sezon sie nie skonczyl) na topie. A bazarowo to mozna wygladac i bez makijazu ;)

moda bywa rozna, jedna mniej korzysta inna bardziej ;)

kiedy oglądam fotki czy teledyski z lat 80-tych szczególnie w Polsce, to zastanawiam się - kto sie zgodził na taki koszmar  :bad:
dla mnie to żaden  argument, że to modne jest lol   :mocking: :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 18 Sty 2009, 02:14:46
Cytat: golinda w 17 Sty 2009, 20:11:39
Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 14:21:36
Ja polecam lakiery Allessandro

zgadzam się!  :thumbup:

niebieskie i zielone cienie - no cóż, do tego róż ostry na policzkach i tanie wino w dłoń! :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

no mniej wiecej tak to czuje lol

Dodany tekst: nie 18 sty 2009 02:17:19 GMT-1

Cytat: mayagaramond w 17 Sty 2009, 20:41:34
Cytat: sonja w 17 Sty 2009, 20:09:55
Ps a te makijaże, które zaprezentowała Misiaczek wyglądają bardziej jak z solarka.pl niż wizaż.pl  ;)

to samo pomyslalam. Akurat na sezon 08/09 niebieski byl (i jest bo sezon sie nie skonczyl) na topie. A bazarowo to mozna wygladac i bez makijazu ;)

moda bywa rozna, jedna mniej korzysta inna bardziej ;)

kiedy oglądam fotki czy teledyski z lat 80-tych szczególnie w Polsce, to zastanawiam się - kto sie zgodził na taki koszmar  :bad:
dla mnie to żaden  argument, że to modne jest lol   :mocking: :mocking:

słusznie!  :bravo:
modne np. były oficerki, których w życiu bym nie założyła, a które nosiły wszystkie - bez względu na figurę
podobnie było z rybaczkami
no ale niebieskie, czy zielone cienie na oczach zawsze kojarzyć mi się będą z patologicznym towarzystwem

Dodany tekst: 18 Sty 2009, 13:24:56

Cytat: gioseppe w 17 Sty 2009, 14:38:39
gdzie mozna kupic te allessandro?
w drogeriach czy specjalnych punktach? drogie sa?

koło 40-50zł
ale mają super gamę kolorów i nieźle się trzymają

mayagaramond

Cytat: salsa w 18 Sty 2009, 02:14:46
dla mnie to żaden  argument, że to modne jest lol   :mocking: :mocking:
To byla odpowiedz na Twoj poprzedni post, w ktorym napisalas

Cytat: salsa w 16 Sty 2009, 17:45:51
strasznie nie lubię jak ktos ma błękitny cień (to a propos tego szkicu, ktory wkleiła suegro)
to koszmar jakis - było to  modne jakies 10 lat temu 

Wiec nie bylo modne 10 lat temu, tylko jest modne akurat w tym sezonie.


To samo z oficerkami - nie dosc ze sa dalej modne to naleza do klasyki tak jak trench i mala czarna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

mayagaramond  ale dla mnie nie ma znaczenia , czy to jest modne i kiedy, po prostu nie podoba mi sie, nie widziałam jeszcze nikogo, kto by w takim kolorze wyglądał dobrze, niebieski na powiekach to dla mnie porażka ;)
to , ze było modne kiedyś (włąsnie jakies 10 lat temu)  i byc moze jest i dziś nie ma znaczenia ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: salsa w 18 Sty 2009, 15:57:32
mayagaramond  ale dla mnie nie ma znaczenia , czy to jest modne i kiedy, po prostu nie podoba mi sie, nie widziałam jeszcze nikogo, kto by w takim kolorze wyglądał dobrze, niebieski na powiekach to dla mnie porażka ;)
to , ze było modne kiedyś (włąsnie jakies 10 lat temu)  i byc moze jest i dziś nie ma znaczenia ;)

nie napisalam, ze masz sie pomalowac na niebiesko, bo jest to modne, tylko to, ze nieprawda jest, jakoby niebieskie cienie modne nie byly, bo sama podalas taki argument - nie podoba Ci sie i bylo modne 10 lat temu.







"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2009, 16:12:11
Cytat: salsa w 18 Sty 2009, 15:57:32
mayagaramond  ale dla mnie nie ma znaczenia , czy to jest modne i kiedy, po prostu nie podoba mi sie, nie widziałam jeszcze nikogo, kto by w takim kolorze wyglądał dobrze, niebieski na powiekach to dla mnie porażka ;)
to , ze było modne kiedyś (włąsnie jakies 10 lat temu)  i byc moze jest i dziś nie ma znaczenia ;)

nie napisalam, ze masz sie pomalowac na niebiesko, bo jest to modne, tylko to, ze nieprawda jest, jakoby niebieskie cienie modne nie byly, bo sama podalas taki argument - nie podoba Ci sie i bylo modne 10 lat temu.




nie bardzo rozumiem o co chodzi - czy to komus przeszkadza, ze mi sie nie podobaja takie cienie i uwazam je za hmmm? ze to taki problem ?? lol
napisałam, ze mi sie nie podoba bo jest dla mnie tandetne, a to ze było modne 10 lat temu rzuciłam jako fakt, bez żadnego kontekstu .  :mocking:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

oj były, były - pamietam jak moja teściowa smarowała namietnie powieki na niebiesko... ja w ogóle nie lubię niebieskiego koloru, oprócz dżinsów nie mam ciuchów w tym kolorze, za to dziecię moje bardzo lubi ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

moj mąz ma niebieskie oczy i to w zasadzie wszystko co toleruje w tym kolorze lol
mam  na mysli niebieski taki błękitny, nie mowie o morskim, czy ciemnym niebieskim ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

salsa  :rotfl: :rotfl: 3 razy to samo pisze - to czy Ci sie podobaja czy nie, to Twoja sprawa i mi nic do tego, ale nie argumentuj (Twoj post zacytowalam), ze sa niemodne, bo to nie prawda.

Mnie nie podobaja sie spodnie-marchewki, ale nie napisze, ze sa niemodne, bo sa i to bardzo.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

goga

mayagaramond yyyy - a jakie to spodnie - marchewki, bom niedouczona :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

salsa

Cytat: mayagaramond w 18 Sty 2009, 16:22:20
salsa  :rotfl: :rotfl: 3 razy to samo pisze - to czy Ci sie podobaja czy nie, to Twoja sprawa i mi nic do tego, ale nie argumentuj (Twoj post zacytowalam), ze sa niemodne, bo to nie prawda.

Mnie nie podobaja sie spodnie-marchewki, ale nie napisze, ze sa niemodne, bo sa i to bardzo.

MAya, ale ja nie napisałam, ze to jest niemodne teraz, tylko ze było modne 10 lat temu - jedno nie wyklucza drugiego przecież no!  :mocking:
i nie napisałam nigdzie ze niebieskie cienie sa niemodne - tylko, że fakt iz są modne nie ejst dla mnie argumentem do podobania się lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

a ja myślę że to trochę nietaktowne pisać że coś jest beeeeeeeeeeee bo mi się nie podoba

przecież kilka dziewczyn napisało że się na niebiesko od czasu do czasu maluje - to co nie znają się ? wyglądają źle, koszmarnie, jak ruskie baby?






salsa

mnie sie nie podoba noszenie do spodni rurek przez niskie dziewczyny balerinek
mamy jedna taka na kursie - przychodzi w rurkach ale do tego ma marszczone kozaki na obcasie i to wygląda jeszcze w miarę (choc moim zdaniem ma za duze biodra i tyłeczek, zbey mogła chodzić w rurkach) ale jak zakłada balerinki jako buty na zmianę to nagle jakby utyła 10 kg! w oczach rosnie i wygląda bardzo niekorzystnie  - szkoda, bo bardzo ładna dziewczyna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: goga w 18 Sty 2009, 16:25:11
mayagaramond yyyy - a jakie to spodnie - marchewki, bom niedouczona :(

w kasztalcie marchewki, zwezajace sie ku dolowi:

jak diane kruger na zdjeciu po lewej:

http://www.fabsugar.com/1617910
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: Kasia w 18 Sty 2009, 16:28:35
a ja myślę że to trochę nietaktowne pisać że coś jest beeeeeeeeeeee bo mi się nie podoba

przecież kilka dziewczyn napisało że się na niebiesko od czasu do czasu maluje - to co nie znają się ? wyglądają źle, koszmarnie, jak ruskie baby?




Kasia  :mocking:
Twoje nadinterpretacje są cudne ;)
Napisałam, ze dla mnie sa takie, dla kogos innego nie muszą. Wypowiadam moja zdanie, napisałam zresztą w którymś poście, ze wszystko zależn od tego jaki kto ma gust i co sie komu podoba. poprawność polityczna została zachowana przy jednoczesnym wyrażeniu swojej opinii
dla mnie jest to beee- co wiąże sie z tym , ze nie podoba mi sie
gdyby sie podobało to beee by nie było  to chyba jest zrozumiałe ;)
nie kazdemu podoba sie wszystko, co noszą inni (temat wraca jak bumerang widzę-grunt, zeby nam sie na strefie podobało wszytsko, tak?)

nie czepiaj sie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

goga

mayagaramond a dzięki ci dobra kobieto za uświadomienie :)  :beer:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)