duuuuuuużo cieni do powiek w jednym pudełku

Zaczęty przez panikarola, 07 Sty 2009, 20:01:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

dziekuję, dziewczyny! zosia, ale do najbliższych takich sklepów mam daleko i kupię przez net. tylko muszę teraz wymyślić któe.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

gioseppe

panikarola zdecydowalas sie w koncu na ktoras palete?:)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

jo_miekka

#27
ja właśnie dostałam taki zestaw z Inglota!
i mało tego: mąż mi kupił sam :)

panikarola

a nie, zapomnialam o tym chwilowo :) a zle, urodziny psiapsiola ma juz jutro! gios, a Ty ktores doradzasz?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

gioseppe

a znasz game kolorystyczna ktora lubi przyjaciolka?
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

ze_nitka

Cytat: jo_miekka w 14 Sty 2009, 09:30:46
ja właśnie dostałam taki zestaw z Inglota!
i mało tego: mąż mi kupił sam :)
Też dostałam od męża, ale mój się mniej wysilił, bo kupił gotowy zestaw w Sephorze ;)

sputnik_sweetheart

a z Inglota to sama komponujesz? bo już się pogubiłam a przyjaciółka ma w piątek urodziny i może faktycznie coś by jej takiego sprawić? a Inglot to w ogóle do was przemawia? ok jest?

panikarola

mnie gios do inglota calkowicie przekonala, kupie, tylko znajde w necie!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sputnik_sweetheart

hmm, to i ja spróbuję,jakoś tak nie ufałam ale...sprawdzę ;D a w jaki sposób gios przekonała?

panikarola

no... powiedziala, że fajne, a ona się zna ;D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

ja do inglota nie jestem przekonana ;) no ale nie jestem tez specjalistka od makijazu, wiec sie nie znam tak do konca.... moze to jest kwestia moich powiek, moze nie nakladam jakiejs bazy, ze sie za 2 godz blyszcza i z tych cieni niewiele zostaje..... no nie wiem :)

jo_miekka

ja do inglota jestem przekonana, jeśli chodzi o cienie, bo nie są najgorsze, nie sypią się drastycznie, a nie są drogie
a ja muszę mieć duuuuzo cieni, więc mi to pasi
znaczy lubię mieć dużo :)
poza cieniami i różami mają niezłe pędzle
ale już np. podkładów czy pudrów się wystrzegam


magdalinska

no dobra, a co dajecie jako podklad na powieki?? ja daje podklad, taki jak na twarz, ale to i tak mało daje, bo po 3 godz mam juz swiecace powieki, "zwazone" te cienie, wypadaloby zmyc i nalozyc jeszcze raz....

jo_miekka

magdalinska ja daję podkład i puder, a poza tym jeszcze na samym początku (przed podkładem) taką bazę rozjaśniającą
makijaż nie jest cały dzień taki świeży, ale nie zauważyłam, żeby się świecił, tyle że ja mam suchą cerę..

panikarola

jest z art deco taki podklad, on jest dla mnie troche za gesty, ale dziala

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

jo_miekka jak pamietasz co to za baza, to podaj nazwe z łaski swojej :)
ja mam cere mieszana, a na powiekach chyba mega tłusta  :headbang:

jo_miekka

magdalinska ja mam bazę z kryolanu rozjaśniającą, ona nie powoduje, że makijaż trzyma się dłużej, ale rozjaśnia moje sine oko ;)

panikarola

no dobra, ja nie wiem jaka jest roznica miedzy baza a podkladem, ale to art deco to jest wlasnie pod cien do powiek. rozjasnia i cien sie trzyma.

o takie:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


http://www.balticcompany.pl/index.php?ref=%2Fartdeco.php
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

suegro

ja mam baze z lumene i polecam, inglot sie trzyma super
tak w ogole co do inglota mam podobne zdanie do jo
ale to zalezy od wlasciwosci skory niestety i trzeba probowac
bo np wiem, ze gios ta z lumene nie podpasowala
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Mam tę bazę z ArtDeco i bardzo ją sobie chwalę. Cienie trzymają mi się cały dzień bez jakichś nieprzyjemnych niespodzianek - nie zbierają się w "zmarszczkach", a z tym miałam wcześniej czasami problem :).

A tak w temacie cieni to właśnie chcę sobie kupić jakieś nowe, ale jak zawsze mam problem, jaki kolor wybrać. Moje oczy mają taki szaro-niebieski odcień, który zmienia się z bardziej szarego na bardziej niebieski w zależności od światła i tego, co mam akurat na sobie... Ogólnie jestem chłodnym typem, noszę ubrania raczej w niezbyt krzykliwych kolorach. Ktoś coś doradzi? :) Będę baaaaaardzo wdzięczna!

suegro

szelma mnie sie widzi turkus, grafit, śliwka a nawet delikatnie czarny

pomocniczo wklejam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

no, kupiłam ta baze pod cienie, zobaczymy jak sie u mnie sprawdzi. Dzieki i polewam :)
ps. mam tez taki problem jak szelma - zbieraja mi sie w tych zgieciach, nie cierpie tego  :zly:

misiaczek187

#47
Ja używam bazy z Inglota,ale z tej droższej serii i też jestem zadowolona. Bazę zawsze przypudrowuje troszkę sypkim transparentnym pudrem i mnie to pomaga je też lubię cienie z Inglota,ale nie każde.Poza tym używam Diora i MACa,ale ceny są porażające,a ja muszę mieć ich dużo dużo więc palety z Inglota są dla mnie zbawienne :D

Dodany tekst: 15 Sty 2009, 15:44:54

jestem posiadaczką niebiesko-szarych gałek :D ale nie ma chyba cienia,którego bym nie używała.Uważam,że do niebieskich oczu pasuje każdy kolor tylko należy dobrać właściwy odcień czy to będzie brąz czy nawet zieleń.

szelma

Suegro i misiaczek - polewam za porady :) Muszę się wybrać do MACa i zrobię sobie chyba jakąś niebieskawą paletkę z jakimś turkusem też.

A jeszcze co do dużych paletek to kiedyś na eBayu widziałam takie, które miały bodajże 120 kolorów. Cenowo jakieś porażające nie były :).

misiaczek187

Cytat: szelma w 15 Sty 2009, 15:51:07
Suegro i misiaczek - polewam za porady :) Muszę się wybrać do MACa i zrobię sobie chyba jakąś niebieskawą paletkę z jakimś turkusem też.

A jeszcze co do dużych paletek to kiedyś na eBayu widziałam takie, które miały bodajże 120 kolorów. Cenowo jakieś porażające nie były :).

Do Inglota :) MAC nie robi paletek,cena byłaby pewnie jak z kosmosu  :crazy: skoro jeden cieć potrafi kosztować ok.60-80zł. Z tymi tanimi cieniami to różnie bywa,często się wałkują czy osypują i tu nawet baza może nie pomóc.Ja z tych najtańszych to polecam Inglota wybór odcieni jest ogromny więc każdy znajdzie coś dla siebie :)