buty taneczne

Zaczęty przez marysia, 07 Sty 2009, 13:22:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skleptaneczny

Jak to dobrze sobie podyskutować... a i tak najwygodniejsze na długie taneczne wieczory są buty taneczne... ryłko, bryłko, sryłko - nie ma znaczenia nazwa - nie produkują wygodnych i niedrogich butów. A że czasem komuś się wydaje, że cielisty to nie ecru lub na odwrót... kwestia gustu i podejścia do barw. Natomiast zwykłej kultury osobistej kupującego, kolor buta niestety nie zmieni. www.skleptaneczny.pl pozdrawia przyszłe żony i matki i zaprasza mimo paru fajnych tekstów od niezadowolonych adeptek małżeństwa do osobistego kontaktu z tym jakże potwornym sklepem. Myślę, że chyba nie jest tak źle, skoro z całej Polski przyjeżdżają klientki i polecają nas praktycznie wszystkie szkoły tańca.

zuzia

skleptaneczny
o braku twojej kultury świadczy chociażby tandetna reklama jaką próbujesz uskuteczniać w innych wątkach.
Najwyraźniej sklep nie idzie tak dobrze i nie jest tak polecany, skoro trzeba się w ten sposób reklamować.

Dobra rada - stara jak świat zasada marketingu:
1 zadowolony klient przyciąga 3 innych
1 niezadowolony - odciąga 7.

a zwykłą szczerością i dbałością o klienta zyska się o wiele więcej niż obrażaniem innych producentów.

skleptaneczny

#52
O kulturze świadczy też sposób zwracania się do nieznajomych. Nie jesteśmy dla Pani żaden 'TY" tylko Państwo. Sklep jest znany w kraju i daleko za jego granicami - osoby - chyba z konkurencji - nie specjalnie psują nam opinię - rzesze zadowolonych klientów są podstawą naszego bytu. Chamstwa na forum niestety nie sposób jest zatrzymać. Życzyymy Pani czytającym te pyskówki i osobom miłego dnia.

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 16:25:27

I może by tak buzię Pani ZUZIA swą pokazała - na forum - niech wszyscy się Jej przyjrzą....

zuzia

#53
Cytat: skleptaneczny w 24 Mar 2009, 16:22:56
O kulturze świadczy też sposób zwracania się do nieznajomych. Nie jesteśmy dla Pani żaden 'TY" tylko Państwo. Sklep jest znany w kraju i daleko za jego granicami - osoby - chyba z konkurencji - nie specjalnie psują nam opinię - rzesze zadowolonych klientów są podstawą naszego bytu. Chamstwa na forum niestety nie sposób jest zatrzymać. Życzyymy Pani czytającym te pyskówki i osobom miłego dnia.

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 16:25:27

I może by tak buzię Pani ZUZIA swą pokazała - na forum - niech wszyscy się Jej przyjrzą....

zostałam tak chamsko w "Państwa" sklepie potraktowana, że nawet szkoda na to słów. i to chyba najdobitniej świadczy o "Państwa" kulturze, a raczej o jej braku.
Może zanim zaczną "Państwo" komuś coś zarzucać należy zacząć od siebie?

Poza tym po co się reklamować na forum (nota bene uczciwy sklep za taką reklamę płaci) skoro tutaj się nie podoba?

vobi

skleptaneczny, no pech chce ze akurat na tym forum zdanie jednej zuzi (ktorej twarzz nota bene dobrze znamy) znaczy wiecej niz anonimowe "rzesze zadowolonych klientow", takie sa prawa internetowych znajomosci...

dragonfly

skleptaneczny wlasnie, jak juz tam nam tu wpadasz sie reklamowac, to moze chociaz zrob to "profesjonalnie"  a nie jakies partyzantki tu uprawiasz...

vobi

Cytat: skleptaneczny w 24 Mar 2009, 16:22:56
O kulturze świadczy też sposób zwracania się do nieznajomych. Nie jesteśmy dla Pani żaden 'TY" tylko Państwo.

o kulturze swiadczy umiejetnosc zastosowania sie do zasad panujacych w danych spolecznosciach, czy Szanowny Sklep Taneczny udzielal sie kiedys nma forach internetowych? Nie? To moze lepiej najpierw "polizac" troche internetowych zasad kultury, zanim zrobicie sobie obciach?

zuzia

vobi
obawiam się, że chyba najbardziej to zabolała prawda.
ale z tym to nie da się dyskutować więc podjęto temat zastępczy...

vobi

zuzia, ja rozumiem ze ktos chce ratowac renome swojego sklepu, ale dziwny zeby nie powiedziec glupi sposob obral Szanowny Sklep Taneczny ;)

Kasia

Cytat: zuzia w 24 Mar 2009, 16:28:43
zostałam tak chamsko w "Państwa" sklepie potraktowana, że nawet szkoda na to słów. i to chyba najdobitniej świadczy o "Państwa" kulturze, a raczej o jej braku.
Może zanim zaczną "Państwo" komuś coś zarzucać należy zacząć od siebie?

Poza tym po co się reklamować na forum (nota bene uczciwy sklep za taką reklamę płaci) skoro tutaj się nie podoba?

Cytat: skleptaneczny w 24 Mar 2009, 16:22:56
O kulturze świadczy też sposób zwracania się do nieznajomych. Nie jesteśmy dla Pani żaden 'TY" tylko Państwo. Sklep jest znany w kraju i daleko za jego granicami - osoby - chyba z konkurencji - nie specjalnie psują nam opinię - rzesze zadowolonych klientów są podstawą naszego bytu. Chamstwa na forum niestety nie sposób jest zatrzymać. Życzyymy Pani czytającym te pyskówki i osobom miłego dnia.

Dodany tekst: 24 Mar 2009, 16:25:27

I może by tak buzię Pani ZUZIA swą pokazała - na forum - niech wszyscy się Jej przyjrzą....

widzę ze czytanie ze zrozumieniem jest Panu obce

proponuję zapoznać sie z atmosfera tego forum, tutaj wiekszość aktywnych uczestników z reguły swojej tożsamości i wizerunku przed innymi aktywnymi forumowiczkami nie ukrywa


sklep taneczny też jest dla nas dość znany, byłam tam raz i raczej wracać nie bedę, gdyz poczułam się jak intruz :( a nie jak klient



zwierzatko_mojej_mamy

skleptaneczny pewnie, ze fajnie podyskutowac, aczkolwiek na miejscu Twoim/Pana/Panstwa to ja bym poprosila admina o wykasowanie wszystkich swoich postow, a nie dyskutowala dalej.

moze zacznijmy od poczatku:

1. 3 osoby w tym watku wyrazily niepochlebna opinie na temat Twojego/Pana/Panstwa sklepu - wolno im - tak samo jak wolno bylo Tobie/Panu/Panstwu wyrazic swoja - jednak sugerowalabym np "bardzo Nam przykro, ze wyzej wymieniony klientki poczuly sie zle obsluzone, niewysluchane - gwarantuje, ze w chwili obecnej nie ma takiej mozliwosci i dokladamy staran, zeby kazda klientka byla zadowolona z obslugi jak i zakupionej pary butow - zapraszamy"

nie jestem specem od marketingu - ale po takiej odpowiedzi zainteresowanego jestem w stanie przymknac oko na te 3 wyrazone opinie i sama isc i sie przekonac, bo i tak jako szukajaca obuwia bede ogladac wiele par butow, wiec jeden sklep wiecej mi nie zrobi roznicy, a widze, ze bardzo milo zabiega o klienta.

opowiedz (cytuje ) "Nie będziemy komentować poszczególnych zachowań - można na ten temat napisać psychologiczną książkę." sugeruje, ze Ty/Pan/Panstwo czuja sie wladni komentowania zachowan klientek, ktorych gros "nie wie czego chce".
Nie zaprzeczam, ze na pewno znajduje sie i to nierzadko szczegolnie upierdliwa klientka i ja sama sobie z tego zdaje sprawe, ze nie tylko obsluga moze byc tym zlym, ale mozna te panie obgadywac wieczorem przy winie w gronie znajomych, a nie pisac na forum o tym, ze czesto Ty/Pan/Panstwo tak mysla o klientkach.

pomine juz niby-rozweselajace i rozladowujace napiecie zarciki z odsylaczem do szymona majewskiego - bo takie przytyki odczytuje sie zwykle nie jako "zycze Pani udanego wieczoru i mam nadzieje, ze po przemysleniu sprawy obuwia w relaksujacym otoczeniu zmieni Pani zdanie i zajrzy do naszego sklepu, co czego serdecznie namawiamy"
lecz zwykle jako "sfrustrowana i dyszaca zloscia kobieto, jak nie masz co robic, to moze juz spadaj do telewizora, moze ci sie odwidzi zlosc"

2. upominanie sie o tytulowanie jest delikatnie mowiac malostkowe, szczegolnie na forach, gdzie formula zwracania sie personalnie do kogokolwiek jest dosc swobodna i nieformalna - mamy tutaj wiele osob, ktore oferuja swoje uslugi i jedne z nich same wybieraja sposob reklamowania per "Ty", czyli "jesli nadal szukasz/szukacie fotografa/filmowca/zespolu - polecam swoje uslugi" lub "jesli nadal Panstwo szukaja ...itd"
zadna z tych form nie jest ani pietnowana, ani wywyzszana - zeby niby my jestesmy takim panstwem, ze nie wolno do nas per "Ty"
Ty/Pan/Panstwo sami pierwsz zwrociliscie sie personalnie do wszystkich (cytuje) "Na rynku możecie kupić również obuwie taneczne" a nie "Na rynku moga Panie kupić również obuwie taneczne", wiec nie wiem skad to nagle oburzenie i wymog tytulowania wzgledem jednej forumki.

3. (cytuje) "Chamstwa na forum niestety nie sposób jest zatrzymać."
byla to odpowiedz na post:

Cytat: zuzia w 24 Mar 2009, 15:32:17
skleptaneczny
o braku twojej kultury świadczy chociażby tandetna reklama jaką próbujesz uskuteczniać w innych wątkach.
Najwyraźniej sklep nie idzie tak dobrze i nie jest tak polecany, skoro trzeba się w ten sposób reklamować.

Dobra rada - stara jak świat zasada marketingu:
1 zadowolony klient przyciąga 3 innych
1 niezadowolony - odciąga 7.

a zwykłą szczerością i dbałością o klienta zyska się o wiele więcej niż obrażaniem innych producentów.

jako zywo nie widze w tym poscie chamstwa - mozliwe, ze irytacja lub inne emocje, a niechby tam bylo nawet i chamstwo i co z tego?

to, ze zuzia BUTOW NIE SPRZEDAJE i nie zalezy jej na zachowaniu twarzy na forum, bo nie ma w tym interesu

Ty/Pan/Panstwo zupelnie odwrotnie - BUTY SPRZEDAJECIE i chyba nie jest najlepszym pomyslem kosztem odpyskniecia jednej niezadowolonej klientce, (ktorej lepiej by bylo juz nie pyskowac, zeby nie pisala dalej tych "zlych" postow i nie nabijala w internecie kolejnych mozliwych wynikow wyszukiwania dla googla przy frazie "buty taneczne nie polecam") stracic niechby tylko 2 mozliwe klientki?
chyba, ze "tylko" dwie to nieznaczaca roznica


4.
Cytat: skleptaneczny w 24 Mar 2009, 16:22:56
I może by tak buzię Pani ZUZIA swą pokazała - na forum - niech wszyscy się Jej przyjrzą....

a juz takie pyskowki to juz nawet nie wiem, do czego zakwalifikowac.... to rece opadaja...


PODSUMOWUJAC - nie znajac twarzy zuzi, ani Twojej/Pana/Panstwa, bo w kwestii potencjalnego zakupu butow, to mnie interesuja buty a nie twarze, nie znajac w ogole sklepu, wchodzac na ten watek, NIE PRZERAZAJAC SIE ANI NIE UPRZEDZAJAC sie do Twojego/Pana/Panstwa sklepu i z ogolnym postanowieniem wybrania sie i sprawdzenia na wlasnej nodze, czy jest tak jak pisza te 3 osoby to do momentu Twojej/Pana/Panstwa wypowiedzi POSZLABYM BEZ WAHANIA DO SKLEPU i ewentualnie baczniej patrzylabym na obsluge by zaprzeczyc/potwierdzic opinie.

natomiast - PO LEKTURZE TWOICH/PANA/PANSTWA odpowiedzi - moja noga by tam nie postala, nawet gdybym miala isc do slubu NIEOBUTA I PO SZKLE

wole jednak korzystac ze sklepow, w ktorych obsluga mowi o klientach doszlych i z jakichs powodow niedoszlych "nasz klient - nasz pan" a nie "nasz klient to cham"



oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mati

zwierzątko, piwko za bardzo trafne podsumowanie tej dyskusji...  :beer:

twinnie77

zwierzatko_mojej_mamy

Nic dodać, nic ująć...  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Polałam do daty premiery 'Romeo i Julii'  :beer: :beer: :beer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Aż mi się "Pan Rubik" przypomniał  :rotfl: :rotfl:

zosia2007

zwierzu jestes boska ;D

:beer:

salsa

#66
skleptaneczny

witam

jestem zaskoczona, ze nie rozumiesz "sklepie" o co chodzi w tej rozmowie
ale ja nie o tym

chcę Ci zwrocic uwagę na kilka kwesti :
(jako osoba znająca temat, gdyż korzystam z butów tanecznych przy okazji tanca a nie ślubowania , myślę, że mogę)

1. jedyną polska marką butów tanecznych polecaną we wszystkich szkołach tańca w całym kraju jest krakowski AKCES; cała reszta jest niestety słabo znana i najczęściej wypada blado w porównaniu z wspomnianym Akcesem

2. nie wiem skad wniosek, ze ktokolwiek na tym forum uważa buty ryłko za taneczne .....

3. Wszystkie wiemy jak Zuzia wyglada, kim jest gdzie meiszka itp - widujemy sie również na żywo - wiec pudło;

4. Zuzia ma niestety  bardzo różnorodne i raczej niezbyt  miłe wspomnienia ze sklepu, ktory reklamujesz i ma prawo o nich nam opowiedzieć



Dodany tekst: 24 Mar 2009, 21:55:12

zwierzatko_mojej_mamy  to chyba kotek z awatarka napisał ;) Zwierzu jestes boska ;)  :jejeje: masz pomponikiem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

#67
ło matko, myslałam, ze ten watek umarł śmiercią naturalną, a tu prosze - sami pogrzebani go wskrzeszają  :point_lol:

zwierzatko_mojej_mamy wielkie piwko za usadzenie tych państwa :beer: do bitwy pod Kokenhausen  :rotfl:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Szanowne "Państwo" = Jaśnie Wielmożny "sklepie", chyba czas na lekką (?!) autorefleksję...

zwierzątko, salsa -  :beer:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /