buty taneczne

Zaczęty przez marysia, 07 Sty 2009, 13:22:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

riannka

suegro

kolejny detektywie strefowy  :beer: :beer: :beer:

martullek

suegro ja też polewam  :beer:

elve


salsa

Cytat: elvelve w 07 Sty 2009, 21:34:09
salsa już wrócilaś?

tak ;) laski były w nastroju bardzie kawowym , a ja nie miałabym nawet z kim zostac, bo Zwierzu odpadł ;) A Ty co???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

didi_loczek

ale panienka wyjeb..a żenadę  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

marysia, jesteś debeściakiem miesiąca

ishka82

Ooo, znów nieudolna kryptoreklama :rotfl: To pewnie sporo potencjalnych klientek strefowych skleptaneczny stracił :rotfl:

salsa

Cytat: didi_loczek w 07 Sty 2009, 21:46:36
ale panienka wyjeb..a żenadę  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

marysia, jesteś debeściakiem miesiąca

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

skleptaneczny

Tak się składa, że Sklep Taneczny DANCE DANCE DANCE ma ustabilizowaną od wielu lat pozycję na rynku i tak naprawdę dopiero co zaczyna sprzedaż prawdziwego obuwia tanecznego do ślubu i na bale weselne (ilość zapytań od klientek jest na tyle duża, że rozpoczęliśmy sprzedaż profesjonalnego obuwia ślubnego skierowanego do osób, które chcą bez odcisków i zniszczonych nóg zmienić swój stan cywilny - zresztą temat ten dotyczy także mężczyzn)  . Cieszy nas ta nagonka na nasz punkt handlowy... - ilość osób, które nie wiedzą czego chcą jest niestety spora. Staramy się udowodnić, że wygoda na uroczystości ślubnej powinna brać górę nad urodą... czasem to dociera do ludzi.... osoby z trudnościami decyzyjnymi zdarzają się i próbujemy im pomagać. Jeśli ktoś się interesuje na serio tematem to wie że odcieni ecru jest ok 10 000 ! Nie udowadniajmy więc nikomu, że nie wiemy co znaczy ten odcień... zresztą w butach ładnych tańczy się łatwiej... wie o tym każda Kobieta... Osoby cierpiące na brak poczucia humoru zapraszam na Szymon Majewski show - niech się rozweselą a wtedy i proces przechodzenia ze stadium PANNA (Rozwódka, Wdowa) będzie znacznie łatwiejszy. www.skleptaneczny.pl pozdrawia wszystkich miłośników TAŃCA (przez DUŻE "T") i życzy Wszystkim wstępującym na Nową Drogę Życia przede wszystkim szczęścia zaś zaraz potem odrobiny wyrozumiałości w stosunku do innych odrębnie myślących istot. Na pewno przyda się to po wypowiedzeniu sakramentalnego TAK.

zuzia

#33
skleptaneczny
cóż za żałość!
najpierw nieudolna kryptoreklama a teraz obrażanie klientek - zmiast przyznać, że musicie popracowac nad obsługą lepiej nazwać nas "rzeszą ludzi, którzy nie wiedzą czego chcą"!
fantastyczny sposób na przekierowanie do konkurencji.

ja w każdym razie po wizycie w sklepie DANCE DANCE DANCE i spotkaniu z tą "kompetentną (inaczej) obsługą" zawsze i wszędzie będę polecać www.akces.biz - miła, profesjonalna obsługa, chętna do pomocy, doradzenia a przede wszystkim - nie obrażająca i nie oszukująca klientów!

ps. osobiście doradzam przestać myśleć w kategoriach PRL - "ilość osób, które nie wiedzą czego chcą jest niestety spora" - na bardziej dzisiejszą "CZAS PRZESZKOLIĆ OBSŁUGĘ Z SZACUNKU DO KLIENTA".

wredotka

no no no skleptaneczny poleciał po bandzie :D   a ty niedobry  :spank:

salsa

skleptaneczny nie osmieszaj sie
mozna sie reklamować na forum jawnie, ale takie ciuciubabki żałosne
Twoja druga wypowiedzi na temat klientek... no coz........ nie dziwi mnie wasza zła sława
ja korzystam tylko z akcesu jako ze mieszkam w krakowie, ale po tym co tu nawypisywałes, to choćbym miała boso chodzić to w zyciu bym do was nie poszła
żałosne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Mgławica

i rozmowa potoczyła się w złym kierunku a ja dalej nie wiem czy warto zainwestować w takie buty na ślub?
bo nogi mam wrażliwe i na obcasach nie chodzę...
kobietki czy takie buty taneczne zakładacie do kościoła czy trzymacie je jako druga parę do tańca?
i które wybrać? te do standardu czy do łaciny? ( sandałki mi się podobają dużo bardziej ale w kwietniu z odkrytymi palcami to chyba zimno jeszcze będzie)

suegro

Cytat: suegro w 07 Sty 2009, 13:29:47
Ja mialam robione takie buty, wiecej mozesz poczytac o tym tu :

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,81.120.html


Mgławica, tu jest wiecej na ten temat.

ja mialam te do tancow latynoskich, ale to w maju bylo, wiec pogoda sie nie przejmowalam
I zalozylam je od razu do Kosciola, nie przebieralam butow.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: suegro w 14 Sty 2009, 19:34:17
Cytat: suegro w 07 Sty 2009, 13:29:47
Ja mialam robione takie buty, wiecej mozesz poczytac o tym tu :

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,81.120.html


Mgławica, tu jest wiecej na ten temat.

ja mialam te do tancow latynoskich, ale to w maju bylo, wiec pogoda sie nie przejmowalam
I zalozylam je od razu do Kosciola, nie przebieralam butow.


ja miałam akcesowe, zrobiłam sobie na utwardzonej podeszwie , zeby mozna było do kościoła je założyć
sandałki do łaciny
normalnie zamawiam tam buty do tańca ale na podeszwie typowo tanecznej, czyli bardzo miekkie i takie, dla  ktorych jeden spacer po chodniku jest zabójczy

Suegro-ten wzór, ktory Ty miałas, to moje pierwsze buty akcesowe , ktore zamawiałam jakies 4 lata temu ;) tylko czarne

a do slubu miałam takie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

salsa piękne buty :)  :thumbup:
Ja też od jakiegoś czasu rozważam opcję butów tanecznych na ślub i wesele, ale z zakrytymi palcami (żeby mnie nie podeptano za bardzo :D )
Tylko też potrzebuję rad co do podeszwy - ale wiem, że w sklepie potrafią dobrze doradzić w tej kwestii, prawda? Poza tym na przykład Spin ma na swojej stronie opcję "buty ślubne" :)

http://www.spin-taniec.pl/strony/katalogButow/galeria/index.php?kategoria=%C5%9Blubne

z utwardzaną podeszwą. Ja się nie znam na butach tanecznych, więc dobrze, że jest ten wątek :)

Mgławica

salsa śliczne buty - zastanawiam się czy są ze skory czy satyny..


suegro

Cytat: effik w 15 Sty 2009, 08:37:18
salsa piękne buty :)  :thumbup:
Ja też od jakiegoś czasu rozważam opcję butów tanecznych na ślub i wesele, ale z zakrytymi palcami (żeby mnie nie podeptano za bardzo :D )
Tylko też potrzebuję rad co do podeszwy - ale wiem, że w sklepie potrafią dobrze doradzić w tej kwestii, prawda? Poza tym na przykład Spin ma na swojej stronie opcję "buty ślubne" :)

http://www.spin-taniec.pl/strony/katalogButow/galeria/index.php?kategoria=%C5%9Blubne

z utwardzaną podeszwą. Ja się nie znam na butach tanecznych, więc dobrze, że jest ten wątek :)

polecam Spin, ja tam zamawialam buty, swietna obsluga
zrobilam sobie podeszwe taneczna, bo zrobilam tylko trase dom- samochod- Kosciol-restauracja
do restauracji wniosl mnie maz :)
pozniej biegalam w nich po skalkach, trawach, piaskach ( na plenerze ) i podeszwa ma sie dobrze


salsa
a ja z kolei na odwrot - mialam wczesniej Twoj fason, ale te slubne sa dla mnie wygodniejsze ;)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: suegro w 15 Sty 2009, 14:48:09
Cytat: effik w 15 Sty 2009, 08:37:18
salsa piękne buty :)  :thumbup:
Ja też od jakiegoś czasu rozważam opcję butów tanecznych na ślub i wesele, ale z zakrytymi palcami (żeby mnie nie podeptano za bardzo :D )
Tylko też potrzebuję rad co do podeszwy - ale wiem, że w sklepie potrafią dobrze doradzić w tej kwestii, prawda? Poza tym na przykład Spin ma na swojej stronie opcję "buty ślubne" :)

http://www.spin-taniec.pl/strony/katalogButow/galeria/index.php?kategoria=%C5%9Blubne

z utwardzaną podeszwą. Ja się nie znam na butach tanecznych, więc dobrze, że jest ten wątek :)

polecam Spin, ja tam zamawialam buty, swietna obsluga
zrobilam sobie podeszwe taneczna, bo zrobilam tylko trase dom- samochod- Kosciol-restauracja
do restauracji wniosl mnie maz :)
pozniej biegalam w nich po skalkach, trawach, piaskach ( na plenerze ) i podeszwa ma sie dobrze


salsa
a ja z kolei na odwrot - mialam wczesniej Twoj fason, ale te slubne sa dla mnie wygodniejsze ;)

suegro czyli można zamawiać ślubne na takiej podeszwie, jaką w nich oferują bez obaw? :)

zosia2007

dopiero trafiłam na wątek

:rotfl:

alez sie usmialam - jak ja lubie nowe trole, w dodatku takich idiotów  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

golinda

na gazecie swego czasu też były takie żenujące akcje!
nie wiem w jakim celu ludzie zakładają dwa nicki i piszą takie pierdoły?!? naprawdę musi im się nudzić!

suegro

effiku ja Ci tego nie zagwarantuje ;) w sklepie też pewnie beda odradzac ;)
no, ale jak widac na moim przykladzie - mozna

ja wiedzialam, ze pozniej bede chciala uzywac tych butow do treningow tanecznych, wiec wybralam taka podeszwe :)
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mgławica

mam jeszcze pytanko o buty taneczne - jeżeli chodzi o buty kryte to lepiej skóra czy satyna? co wygodniejsze i ładniejsze?

zuzia

Cytat: Mgławica w 15 Sty 2009, 16:45:30
mam jeszcze pytanko o buty taneczne - jeżeli chodzi o buty kryte to lepiej skóra czy satyna? co wygodniejsze i ładniejsze?
to tak samo jak ze zwykłymi butami - niektórym podoba się skóra, innym - satyna.

salsa

#48
effik ja kupuje buty taneczne do celów salsowych, ale efektem wtórnym jest to, ze uzywam ich tez np. na weselach itp.
ten sklep, ktory pokazałaś   bierze buty z akcesu, dlatego lepiej jest sie przejechać do krakowskiego akcesu osobiście i uszyć sobie buty na wymiar a nie brać gotowe od pośrednika
tu masz oferte do łaciny:
http://www.akces.biz/oferta/damskie.html
mozna tez u nich zamowić przez net według wasnych wymiarów stopy - jak potem sie okaże, ze nie pasuja - odsyłasz a oni poprawiają co do milimetra :)


Dodany tekst: czw 15 sty 2009 17:48:57 GMT-1

Cytat: Mgławica w 15 Sty 2009, 14:31:15
salsa śliczne buty - zastanawiam się czy są ze skory czy satyny..



satyna jasna , perłowa, nie biała i nie ecru ;)

Dodany tekst: czw 15 sty 2009 17:54:22 GMT-1

Cytat: suegro w 15 Sty 2009, 14:48:09

zrobilam sobie podeszwe taneczna, bo zrobilam tylko trase dom- samochod- Kosciol-restauracja
do restauracji wniosl mnie maz :)
pozniej biegalam w nich po skalkach, trawach, piaskach ( na plenerze ) i podeszwa ma sie dobrze


salsa
a ja z kolei na odwrot - mialam wczesniej Twoj fason, ale te slubne sa dla mnie wygodniejsze ;)

w podeszwie tanecznej nie powinno sie chodzic absolutnie nigdzie - jedynie po parkiecie - nawet niektore podłogi nie nadaja sie do tanca w nich-oczywiscie to zalezy ile maja słuzyć, ja moje pierwsze mam 4 lata a sa bardzo mocno eksploatowane lol
w slubych troche chodziłam (slub i wesele na starym miescie, weic troche chodzilismy po tych brukach) a teraz obecnie w nich tancze - wole te z miekka podeszwą ekskluzywną bo w tych utwardzonych nie moge zrobic puent stopą :(

wygoda tych butów nie zalezy od fasonu, ale do parametrów technicznych
moje pierwsze tez sa najmniej wygodne ze wszytskich jakie mam , a to dlatego ze zamawiałam nie w akcesie ale w innym sklepie tanecznym ktory po wzieci miary zamawiał je sam - nie uwzględnieli tego, ze mam jedna stopę ciut węższą od drugiej i ze buty taneczne zamawia sie poł numeru mniejsze niż normalne - te pierwsze stresznie szybko mi sie rozbiły i musze je bardzo mocno sciągać paskami , żeby prze szybkich spinach nie latała noga  :knuje:

Dodany tekst: czw 15 sty 2009 17:56:35 GMT-1

Cytat: effik w 15 Sty 2009, 15:17:08

suegro czyli można zamawiać ślubne na takiej podeszwie, jaką w nich oferują bez obaw? :)

oczywiscie
ja nawet nie profesjonalistom polecam te z twardszą podeszwą - przecież nie bedziesz za kazdym razem zmieniać butów zaraz po wejściu na imprezę (jak ja to robie na imprezach salsowych ) tylko w nich przyjdziesz
nie będziesz te sprawdzać stanu parkietu lol

Dodany tekst: czw 15 sty 2009 17:58:38 GMT-1

Cytat: Mgławica w 15 Sty 2009, 16:45:30
mam jeszcze pytanko o buty taneczne - jeżeli chodzi o buty kryte to lepiej skóra czy satyna? co wygodniejsze i ładniejsze?

wedle gustu :)
ja wybieram satynę bo sa bardziej imprezowe, skórzane wyglądają jak zwykłe sandałki ;)
natomiast wewnątrz te buty sa wyłozone najwyższej jakości skórką cieleca , wiec co masz na zewnątrz nie ma znaczenia ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

effik

suegro i salsa, dzięki za opinie - ja to w sumie tańczyć mogę we wszystkim, no ale jak tu mamy ekspertów, to można popytać :D
Przejadę się do Krakau niebawem, jak sądzę. Chciałam przez net zamawiać, bo wiem, że jakby co poprawią etc., ale pani poleciła mi najpierw przyjechać, obejrzeć materiały, obcasy i takie tam. Może i racja - po co mam potem narzekać, jak butów tanecznych nigdy nie miałam  :dance: