Niemowlę - rozszerzenie diety

Zaczęty przez gatka2804, 06 Sty 2009, 10:32:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

albo z pomidorem, albo sam je. pomidor bez skórki i pestek

salsa

a moja Lila nie chce bielucha, nie chce jogurtu nat - wyobrażacie sobie ?! normalnie przysmaki Aleksa z tego okresu - do dziś najfajniejszy deser to mu wymieszac takie serek z owocami :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

Salsa no nie możesz narzucać panience przysmaków jakichś tam chłopskich :D

salsa

mam wrażenie, że panienka ma jeden tylko przysmak a resztę to je bo musi lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

niewiemjaka

Nie będzie sobie kubków smakowych psuła byle czym  :rotfl:

didi_loczek

Antoni - marchewka 1:0 :D. Poszkodowani: bodziak A., moja biała bluzka, poduszka na kanapie, 2 pieluchy tetrowe, 1 śliniak.
Musze zainwestować w dobry odplamiacz lol.

aniak1211

Cytat: didi_loczek w 05 Lis 2015, 14:36:48
Antoni - marchewka 1:0 :D. Poszkodowani: bodziak A., moja biała bluzka, poduszka na kanapie, 2 pieluchy tetrowe, 1 śliniak.
Musze zainwestować w dobry odplamiacz lol.
:D
Niezle,u nas nie ma wiekszych strat,buzke wycieram chusteczkami lub recznikiem papierowym;)

magdalinska

:D u nas tez nie ma wielkich strat, Szym nie lubi marnowac jedzenia ;)

zosia2007

aniak ja mojemu daję naturalne jogurty ale kozie bo jakoś wydaje mi się, ze on za mały na krowie mleko

zuzia

Cytat: aniak1211 w 05 Lis 2015, 11:33:21
A te serki to tak same dajecie do jedzenia czy z czyms?
Misiek uwielbia albo z ogórkiem, albo z ogórkiem i rzodkiewką albo z pomidorem. ale on juz duży jest :)

aniak1211

Cytat: zosia2007 w 06 Lis 2015, 00:06:33
aniak ja mojemu daję naturalne jogurty ale kozie bo jakoś wydaje mi się, ze on za mały na krowie mleko

Dobry pomysl:)
Dzisiaj dodalam dwie lyzeczki naturalnego do owsianki,zjadla wszystko i chyba miala ochote na wiecej:)
Ile czlowiek ma mniej nerwow i stresu jak dziecko chetnie je,Dominika w wieku Niny tracila na wadze bo nie chciala jesc.

magdalinska

#2861
Szym nie je miesa. Jak wyczuje w zupie, to pluje. Jeszcze z nami, w weekendy, cos tam poskubie na drugie danie (ale tak na koniec jezyka wezmie, bardziej to dla niego zabawa w skubanie niz jedzenie), w tygodniu nie zje. masakra jakas :)
za to dałam mu dzisiaj parówke spróbowac, bo Kuba jadł, tak sie darł, ze musiałam mu tez dac. Zjadł całą, tak szybko, tak sie spieszył zebym mu nie zabrała :D
I bardzo lubi pierogi i paluszki i kluski slaskie. aaaa i spaghetti! zawsze wyjada M. :D
a jakie owoce dajecie teraz dzieciom, takim rocznym? cyrtusów sie boje, je te jabłka, ale cos bym mu dorzuciła innego. Ostatnio zmiksowałam truskawki i dałam do jogurtu nat, niania mowiła ze mu smakowało, ze sie awanturował o wiecej, no nie wiem co mu mozna jeszcze dac  :mysli:

dragonfly

magdalinska, ja owoce daje jakie mi wpadną w rękę. Żałuje, ze nie ma tu dobrych truskawek.

magdalinska

ja nie wiem czy to wlasnie po kiwi nie miał małej biegunki, troche si eboje ;) po gruszkach mu nic nie było. NO moze bede próbowac mu cos dawac wiecej

salsa

ja owoce daje wszystkie, cytrusy tż, jak leci. w zasadzie to juz przed rokiem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

Moja N. Uwielbia winogrina i banany,gruszki tez lubi.     

aniak1211

Czy wasze roczniaki jedza w nocy? Chcialam calkowicie przestac karmic piersia,polubila mleko z butelki ale w nocy jak sie budzi to nie mam pomyslu co z nia zrobic,dostaje cyca i spi dalej,raz nie dostala co pol nocy nie spala a ja rano do pracy wiec sie poddalam.

magdalinska

Szym juz dawno nie je, miał w sumie niedawno przez 3 noce chyba takie incydenty jedzeniowe, ale na szczescie mineło. Jak sie budzi w nocy to go przekładam do nas, daje smoczka i spimy dalej ;)

aniak1211

Nina jest bezsmoczkowa,nigdy nie chciala a teraz to by sie przydal noca;) 


aniak1211

#2870
No wlasnie,jedno je a drugie nie potrzebuje,zastanawiam sie N.jadlaby mleko i spala dluzej,zamiast trzech to jedna pobudka-marzenie;)  musze ktorejs nocy sprawdzic.

martullek

cytrusy daję już od jakiegoś czasu. Jula pije sok wyciśnięty z pomarańczy, uwielbia grejpfruty, kiwi też próbowała

martullek

w nocy wciąż karmię ją piersią, chciałabym odstawić, bo zdarzają się noce że budzi się 5 razy i więcej tylko żeby sobie possać przez momencik pierś

aniak1211

martullek, to dokladnie jak i u nas,wieczorem dostaje butelke a w nocy piers,bardziej do ssani niz najedzenia sie.

zuzia

aniak1211,
a próbowałaś w nocy zamienić na butelkę z wodą? na M. to podziałało. chociaż on starszy był i najpierw przeszliśmy na nocną samoobsługę :D