Mini-lozeczko/Kosz

Zaczęty przez dragonfly, 02 Sty 2009, 18:56:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


foszek

Zuzia, masz juz te lozeczko ??
Bo ja bede swoje chyba niedlugo wystawiac :D

zuzia

foszek
nie mam, koleżanka powiedziała, że jeżeli jej mały ostatecznie z niego zrezygnuje (a jakoś mu się średnio podoba) to mi pozyczy ale to nic pewnego.

kamelia04.08.2007

Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 19:43:06
takie cos mialam

ja tez uzywałam czegos takiego, córka spała tam ze 3 tyg., a potem była wyprowadzka do łózeczka
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

siog

#29
Cytat: zuzia w 20 Kwi 2009, 13:34:20
foszek
nie mam, koleżanka powiedziała, że jeżeli jej mały ostatecznie z niego zrezygnuje (a jakoś mu się średnio podoba) to mi pozyczy ale to nic pewnego.

Zuzia, jak mozesz to pozycz od kogos. ja mam taki i widze ze jeszcze tylko 3 tyg max i musze mala dac do lozeczka. Nie oplaca sie kupowac...
tutaj moj kosz:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Ja kosz uzywalam 2 miesiace,
nie warto kupowac,
chyba ze naprawde jest okazja :)

nionczka

Ja uzywam minilozeczko od ponad 4 miesiecy, ale tez uwazam, ze kupowac nie warto. My dostalismy i jestem bardzo zadowolona bo normalne lozeczko nie wchodzi do naszej sypialni.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: nionczka w 21 Kwi 2009, 20:00:27
Ja uzywam minilozeczko od ponad 4 miesiecy, ale tez uwazam, ze kupowac nie warto. My dostalismy i jestem bardzo zadowolona bo normalne lozeczko nie wchodzi do naszej sypialni.

Moja Dominika duza sie urodzila,
ale jak dzidzia mala to dluzej pospi :)

foszek

Ja bylam bardzo zadowolona, a zwlaszcza moj kregoslup :D
A bedac teraz w PL mialam przyjemnosc korzystac z czegos bardzo podobnego do tego na obrazku, przy nastepnym sobie takie sprawie, teraz mi  sie juz nie oplaca bo maluch jest za duzy i pospalby w tym jakis miesiac jeszcze

nionczka

Cytat: foszek w 22 Kwi 2009, 10:28:26
Ja bylam bardzo zadowolona, a zwlaszcza moj kregoslup :D
A bedac teraz w PL mialam przyjemnosc korzystac z czegos bardzo podobnego do tego na obrazku, przy nastepnym sobie takie sprawie, teraz mi  sie juz nie oplaca bo maluch jest za duzy i pospalby w tym jakis miesiac jeszcze

super! Ale u nas by sie nie zmiesicilo...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


foszek

Cytat: foszek w 22 Kwi 2009, 11:28:26przy nastepnym sobie takie sprawie,
jednak nie sprawilam, wzielam po prostu zdjelam bok z lozeczka i dostawilam do lozka, mialam to samo tylko w rozmiarze xxl :D

margareta

Trochę drogie, zważywszy na krótki okres użytkowania, ale pomysł fajny.

Kasia