Mini-lozeczko/Kosz

Zaczęty przez dragonfly, 02 Sty 2009, 18:56:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Ja juz nie wiem, czy gdzies to dokleic, czy zaczynac nowy.... OK, czy ktoras ma/planuje/uzywala takiego mini lozeczka? Gdzie mlode moze spac do ok. 6 m-ca, w pokoju rodzicow np i nie trzeba normalnego lozeczka przestawiac? Jak sie sprawdza? Pytam bo dostalam w prezencie (tzn bede miala jutro) i pewnie wykorzystam skoro juz jest.
takie cus (tylko ja baldachimek wypiernicze)


Kasia

chyba foszek miała kosz

aniak1211

ladny masz ten kosz :)

Ja uzywalam kosz ale bez takiego fajnego stojaka i z budka(poszukam zaraz zdjecia) i mialam nadzieje ze Dominka pare miesiecy pospi w nim,
w sumie po 2.5 miesiaca ledwo sie miescila :point_lol:
ale zadowolona bylam :)

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 19:35:36
l
Ja uzywalam kosz ale bez takiego fajnego stojaka i z budka(poszukam zaraz zdjecia) i mialam nadzieje ze Dominka pare miesiecy pospi w nim,
w sumie po 2.5 miesiaca ledwo sie miescila :point_lol:
ale zadowolona bylam :)
duzy to on nie jest, jakies 75 cm, chociaz jak zapytalam sie brata, na ile moze to starczyc, to stwierdzil, ze tak do 2 latek powinno byc  :headbang: :headbang: :headbang:
faceci  :mocking: :mocking: :mocking:

aniak1211


dragonfly

slodkie! i mialas to w swojej sypialni, czy tez np jak bylas w innym pomieszczeniu to targalas ze soba? bo chyba ciezkie to nie jest?

aniak1211

lekkie jest i mialam to ze soba w sypialni na stoliku ;)
kilka razy przenosilam ale pozniej mala w wozku lezala albo na poduszce na sofie:)

aniak1211

Cytat: dragonfly w 02 Sty 2009, 19:39:24
Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 19:35:36
l
Ja uzywalam kosz ale bez takiego fajnego stojaka i z budka(poszukam zaraz zdjecia) i mialam nadzieje ze Dominka pare miesiecy pospi w nim,
w sumie po 2.5 miesiaca ledwo sie miescila :point_lol:
ale zadowolona bylam :)
duzy to on nie jest, jakies 75 cm, chociaz jak zapytalam sie brata, na ile moze to starczyc, to stwierdzil, ze tak do 2 latek powinno byc  :headbang: :headbang: :headbang:
faceci  :mocking: :mocking: :mocking:


hehehe 2 latka :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jak dobrze pojdzie to 3-5 miesiecy :mocking:

nionczka

Cytat: dragonfly w 02 Sty 2009, 18:56:46
Ja juz nie wiem, czy gdzies to dokleic, czy zaczynac nowy.... OK, czy ktoras ma/planuje/uzywala takiego mini lozeczka? Gdzie mlode moze spac do ok. 6 m-ca, w pokoju rodzicow np i nie trzeba normalnego lozeczka przestawiac? Jak sie sprawdza? Pytam bo dostalam w prezencie (tzn bede miala jutro) i pewnie wykorzystam skoro juz jest.
takie cus (tylko ja baldachimek wypiernicze)


My mamy male lozeczko w sypialni. Jest super, male, wygodne i na kolkach wiec w dzien zabieramy je do salonu.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

nionczka tak wlasnie kojarzylam, ze na zdjeciu widzialam u Ciebie takie cos....

zuzia

gdyby któraś z was dojrzała taki kosz na wyprzedaży (najlepiej taki na kółkach) to please! dajcie znać. Widziałam taki w polskim sklepie ale koszmarnie drogi a strasznie mi się podobał :)

dragonfly

zuzia ja dostalam w prezencie, ale wiem, ze cos kolo 250-300 kosztowal, nie wiem czy to Cie urzadza czy nie....



zwierzatko_mojej_mamy

dragonfly ja nie wiem o jakiej cenie zuzia mysli - ale tak rzucilam okiem, czy allegro by jej nie urzadzalo na przyklad ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 02 Sty 2009, 23:15:06
dragonfly ja nie wiem o jakiej cenie zuzia mysli - ale tak rzucilam okiem, czy allegro by jej nie urzadzalo na przyklad ;)
tam cena.... fajowe sa :) takie porzadne

aniak1211

no te ceny sa dosc wysokie bo juz lozeczko w tej cenie mozna kupic
a taka kolyska to na krotko.

Jakby nie koszt wzszlki to bym swoj oddala

justynaaaa2

jeju jakie to piękne  :dreaming: te zwierzakowe dwa pierwsze są śliczne :) tylko po co ja to znowu oglądam  :stupid: chociaż ostatnio stwierdziłam, że może zamiast wesela to ja zacznę już odkładać na te wszystkie cudne rzeczy dla dziecka na "kiedyś tam"  :hmm: ;)

ishka82


justynaaaa2

ishka82 ty mnie zawsze musisz dorwać na tych dziecięcych tematach  :blush:

ishka82

Cytat: justynaaaa2 w 04 Sty 2009, 00:34:29
ishka82 ty mnie zawsze musisz dorwać na tych dziecięcych tematach  :blush:
Bo ja szpieg jestem :point_lol: :point_lol: :point_lol: A poważnie, to po prostu sama tu często bywam ;)

justynaaaa2

Cytat: ishka82 w 04 Sty 2009, 00:38:19
Cytat: justynaaaa2 w 04 Sty 2009, 00:34:29
ishka82 ty mnie zawsze musisz dorwać na tych dziecięcych tematach  :blush:
Bo ja szpieg jestem :point_lol: :point_lol: :point_lol: A poważnie, to po prostu sama tu często bywam ;)
taaaa tylko, że ty masz ku temu większe powody a ja to chyba taka zbłąkana dusza  :mocking:

zuzia

dzięki dziewczyny.
te zwierzakowe kosze piękne, ale strasznie drogie. jakby to było na dłużej niż 3 miesiące...
może na ebay znajdę :)

aniak1211

zuzia
ja na ebay kupilam za 10 funtow ;)

zuzia

Cytat: aniak1211 w 04 Sty 2009, 12:12:47
zuzia
ja na ebay kupilam za 10 funtow ;)

no własnie pamiętam :)