Autor Wątek: Mini-lozeczko/Kosz  (Przeczytany 4721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Mini-lozeczko/Kosz
« dnia: 02 Sty 2009, 18:56:46 »
Ja juz nie wiem, czy gdzies to dokleic, czy zaczynac nowy.... OK, czy ktoras ma/planuje/uzywala takiego mini lozeczka? Gdzie mlode moze spac do ok. 6 m-ca, w pokoju rodzicow np i nie trzeba normalnego lozeczka przestawiac? Jak sie sprawdza? Pytam bo dostalam w prezencie (tzn bede miala jutro) i pewnie wykorzystam skoro juz jest.
takie cus (tylko ja baldachimek wypiernicze)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Odp: Mini-lozeczko/Kosz
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sty 2009, 19:14:32 »
chyba foszek miała kosz
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sty 2009, 19:35:36 »
ladny masz ten kosz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja uzywalam kosz ale bez takiego fajnego stojaka i z budka(poszukam zaraz zdjecia) i mialam nadzieje ze Dominka pare miesiecy pospi w nim,
w sumie po 2.5 miesiaca ledwo sie miescila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale zadowolona bylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sty 2009, 19:35:36 »

dragonfly

« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sty 2009, 19:39:24 »
l
Ja uzywalam kosz ale bez takiego fajnego stojaka i z budka(poszukam zaraz zdjecia) i mialam nadzieje ze Dominka pare miesiecy pospi w nim,
w sumie po 2.5 miesiaca ledwo sie miescila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale zadowolona bylam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
duzy to on nie jest, jakies 75 cm, chociaz jak zapytalam sie brata, na ile moze to starczyc, to stwierdzil, ze tak do 2 latek powinno byc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
faceci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sty 2009, 19:43:06 »
takie cos mialam

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Sty 2009, 19:43:06 »

dragonfly

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sty 2009, 19:46:04 »
slodkie! i mialas to w swojej sypialni, czy tez np jak bylas w innym pomieszczeniu to targalas ze soba? bo chyba ciezkie to nie jest?

aniak1211

« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sty 2009, 19:51:44 »
lekkie jest i mialam to ze soba w sypialni na stoliku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kilka razy przenosilam ale pozniej mala w wozku lezala albo na poduszce na sofie:)

aniak1211

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Sty 2009, 19:53:28 »
l
duzy to on nie jest, jakies 75 cm, chociaz jak zapytalam sie brata, na ile moze to starczyc, to stwierdzil, ze tak do 2 latek powinno byc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
faceci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hehehe 2 latka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak dobrze pojdzie to 3-5 miesiecy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Sty 2009, 22:33:18 »
Ja juz nie wiem, czy gdzies to dokleic, czy zaczynac nowy.... OK, czy ktoras ma/planuje/uzywala takiego mini lozeczka? Gdzie mlode moze spac do ok. 6 m-ca, w pokoju rodzicow np i nie trzeba normalnego lozeczka przestawiac? Jak sie sprawdza? Pytam bo dostalam w prezencie (tzn bede miala jutro) i pewnie wykorzystam skoro juz jest.
takie cus (tylko ja baldachimek wypiernicze)

My mamy male lozeczko w sypialni. Jest super, male, wygodne i na kolkach wiec w dzien zabieramy je do salonu.

dragonfly

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Sty 2009, 22:34:52 »
nionczka tak wlasnie kojarzylam, ze na zdjeciu widzialam u Ciebie takie cos....

zuzia

« Odpowiedź #10 dnia: 02 Sty 2009, 22:39:39 »
gdyby któraś z was dojrzała taki kosz na wyprzedaży (najlepiej taki na kółkach) to please! dajcie znać. Widziałam taki w polskim sklepie ale koszmarnie drogi a strasznie mi się podobał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #11 dnia: 02 Sty 2009, 22:43:44 »
zuzia ja dostalam w prezencie, ale wiem, ze cos kolo 250-300 kosztowal, nie wiem czy to Cie urzadza czy nie....

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #12 dnia: 02 Sty 2009, 23:11:09 »
zuzia tak na pierwszy rzut oka

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

dragonfly

« Odpowiedź #13 dnia: 02 Sty 2009, 23:13:50 »
zwierz te dwa pierwsze to wypasne....

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Sty 2009, 23:15:06 »
dragonfly ja nie wiem o jakiej cenie zuzia mysli - ale tak rzucilam okiem, czy allegro by jej nie urzadzalo na przyklad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Sty 2009, 23:15:06 »

dragonfly

« Odpowiedź #15 dnia: 02 Sty 2009, 23:16:21 »
dragonfly ja nie wiem o jakiej cenie zuzia mysli - ale tak rzucilam okiem, czy allegro by jej nie urzadzalo na przyklad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tam cena.... fajowe sa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie porzadne

aniak1211

« Odpowiedź #16 dnia: 03 Sty 2009, 12:15:33 »
no te ceny sa dosc wysokie bo juz lozeczko w tej cenie mozna kupic
a taka kolyska to na krotko.

Jakby nie koszt wzszlki to bym swoj oddala

justynaaaa2

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Sty 2009, 00:09:08 »
jeju jakie to piękne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj te zwierzakowe dwa pierwsze są śliczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko po co ja to znowu oglądam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chociaż ostatnio stwierdziłam, że może zamiast wesela to ja zacznę już odkładać na te wszystkie cudne rzeczy dla dziecka na "kiedyś tam"  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ishka82

« Odpowiedź #18 dnia: 04 Sty 2009, 00:15:37 »
justynaaaa2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #19 dnia: 04 Sty 2009, 00:34:29 »
ishka82 ty mnie zawsze musisz dorwać na tych dziecięcych tematach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #20 dnia: 04 Sty 2009, 00:38:19 »
ishka82 ty mnie zawsze musisz dorwać na tych dziecięcych tematach  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bo ja szpieg jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A poważnie, to po prostu sama tu często bywam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #21 dnia: 04 Sty 2009, 00:39:48 »
Bo ja szpieg jestem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A poważnie, to po prostu sama tu często bywam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
taaaa tylko, że ty masz ku temu większe powody a ja to chyba taka zbłąkana dusza  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #22 dnia: 04 Sty 2009, 11:04:42 »
dzięki dziewczyny.
te zwierzakowe kosze piękne, ale strasznie drogie. jakby to było na dłużej niż 3 miesiące...
może na ebay znajdę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #23 dnia: 04 Sty 2009, 12:12:47 »
zuzia
ja na ebay kupilam za 10 funtow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #24 dnia: 04 Sty 2009, 12:13:36 »
zuzia
ja na ebay kupilam za 10 funtow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no własnie pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj