Wyprzedaze a zakupy dzieciecie

Zaczęty przez siog, 02 Sty 2009, 13:47:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


abkasia


abkasia

moj ostatnio w h&m kupil czarna koszulke za 19,90 :) taka bardziej do ciala :blush: i w serek  :dance: :dance:

Kasia

#28
ja ostatnio kupiła mojemu chrzesniakowi ciuszki w Tesco

jestem w szoku że w zwykłym i tak dziadowskim hipermarkecie (tescko nie lubię) sa takie fajne ciuszki dla dzieci. A np w Auchan to sa koszmarne


W smakach są specjalne regały wyprzedarzowe i tam też często mozna coś taniego kupić


A ostatnio kupiłam chrzesniakowi 3 koszulki z długim rękawem w Mothercare za 15zł szt.
byłam mocno zdziwiona bo raczej Mothercare to ma koszmarne ceny - kiedyś widziałam bodu za 150zł

aniak1211

w polsce jest mothercare???

Wczoraj w tesco kupilam kilka fajnych gatek-dla mnie po funcie ;)
a dla dzieci przecena z 5 na 2.5
i sliczne maja sukieneczki dla malusich dziewczynek
Dominika juz za duza :mocking:


Kasia

Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 19:28:09
w polsce jest mothercare???




no jest juz dość długo


tylko nie wiem czy teraz nie zmieniaja nazwy bo coś ostatnio inny neon rzucił mi sie w oczy

zuzia

dragonfly
podeślij jakieś linki do aukcji ebay, co? bo o ile w kosmetykach tam sobie radzę o tyle w ciuszkach to już mi wyskakuje 1000 i tracę cierpliwość.

aniak1211


zuzia


aniak1211

pochwale sie ostatnimi zakupami na ebay:mocking:
jeszcze kilka licytuje ;)

aniak1211



aniak1211

dragonfly

fajne ciuszki :)
a ile bucikow!!!
Dominka ma tylko jedna pare kozaczkow :mocking:
a tak to zakladalam jej takie szmaciane niby buciki ;)
wygodnie

dragonfly

ania, no za pare funtow to nie moglam nie kupic :)
no i mloda ma jeszcze 2 pary conversow (stoja juz na polce dumnie) size 1 - biale i size 2 - rozowe :)
wiem, walnieta jestem :)
i takie skarpetki-balerinki


aniak1211

wiem jak to jest ;)
Tylko te wieksze ciuszki to juz troszke drozej (tak mi sie wydaje) i trzeba "walczyc"o nie :mocking:
a skarpetki miodzio :thumbup:

dragonfly

Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 22:04:46
wiem jak to jest ;)
Tylko te wieksze ciuszki to juz troszke drozej (tak mi sie wydaje) i trzeba "walczyc"o nie :mocking:
a skarpetki miodzio :thumbup:
no, ja w sumie nie kupuje duzo tych malutkich, ale tak na 6-12 m-cy tez jak cos fajnego sie rzuci w oczy....
chociaz powiem Ci, ze jak masz kogos w stanach, to w amerykanskim GAPie mozna na wyprzedazy dostac takie super ciuchy za smieszna kase; jedyny problem, ze nie wysylaja do UK wiec musisz kogos miec na miejscu

zuzia

Cytat: dragonfly w 02 Sty 2009, 22:08:00
Cytat: aniak1211 w 02 Sty 2009, 22:04:46
wiem jak to jest ;)
Tylko te wieksze ciuszki to juz troszke drozej (tak mi sie wydaje) i trzeba "walczyc"o nie :mocking:
a skarpetki miodzio :thumbup:
no, ja w sumie nie kupuje duzo tych malutkich, ale tak na 6-12 m-cy tez jak cos fajnego sie rzuci w oczy....
chociaz powiem Ci, ze jak masz kogos w stanach, to w amerykanskim GAPie mozna na wyprzedazy dostac takie super ciuchy za smieszna kase; jedyny problem, ze nie wysylaja do UK wiec musisz kogos miec na miejscu

sluże pomocą :)
rzuć hasło wyprzedaż to obie się obkupimy :D

dragonfly

zuzia, ty masz tesciow o ile sie nie myle, tak? to smigaj babo na www.gap.com poki jeszcze jest co wybierac :)
ja za $130 ponad 30 roznych ciuchow dla malej kupilam :) I to tak od 0 do 12 m-cy rozmach wzielam od razu ;)

nionczka

Cytat: siog w 02 Sty 2009, 13:47:00
estem juz w 5 i pol mies ciazy i tak zastanawiam sie czy moze juz powoli cos kupowac? Jako ze teraz zaczely sie wyprzedazy a z kasa bedzie bardzo ciezko, to na co zwrocic uwage w pierwszej kolejnosci?
Ostatnio splajtowal sklep dzieciecy Adams, nie sprawdzilam jeszcze u mnie ale wiem ze w Anglii wszystko poszlo na rozprzedaz za nic. dzieciece body kosztowaly kilkanascie pensow.

Ja kupilam bardzo duzo rzeczy na wyprzedazach, wlasnie od 5 m-ca mniej wiecej.
Pomysl sobie ile m-cy bedzie mialo Twoje dziecko zima, latem, etc. Tzn na kiedy jakie ciuszki bedzie potzrebowac.
Ja bym glównie postawila na body i pizamki w roznych rozmiarach (przydadza sie napewno) plus takie glupoty, na ktore byc moze bym sie nie zdecydowala bez wyprzedazy. Moze uda Ci sie tez kupic wyposazenie do pokoju (posciel, etc), cos z drozszych rzeczy jak np. kurtka, kombinezon, buciki na pozniej, etc.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Nastawiam sie na puchówki w Benttonie. w zeszlym roku byly przeczenione z 36 na 9 euro. Plus wiekszosc ubranek w Zarze z 70% znizka.
I jeszcze jedno. Zanim nie zaczne uzywac, nie odcinam zadnych metek. Jak sie nie przydadza zawsze bedzie mozna sporbowac odsprzedac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

a moze macie namiary na jakies sklepy internetowe ze swiata ktore w rozsadnej cenie wysla przesylke do polski ??

aniak1211

maraxela,czasem z ebaya wysylaja za granice,jak bede miala chwile to poszukam.
Ja mam kilka ciuszkow ktore moge sprzedac,
jak jestes zaiteresowana to zrobie fotki,
moze cos wybierzesz:)

zuzia


marax

#49
zuzia daj mi chwilke odpisze wieczorem,przepraszam za zwloke