Wyprzedaze a zakupy dzieciecie

Zaczęty przez siog, 02 Sty 2009, 13:47:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Jestem juz w 5 i pol mies ciazy i tak zastanawiam sie czy moze juz powoli cos kupowac? Jako ze teraz zaczely sie wyprzedazy a z kasa bedzie bardzo ciezko, to na co zwrocic uwage w pierwszej kolejnosci?
Ostatnio splajtowal sklep dzieciecy Adams, nie sprawdzilam jeszcze u mnie ale wiem ze w Anglii wszystko poszlo na rozprzedaz za nic. dzieciece body kosztowaly kilkanascie pensow.

abkasia

ja wlasnie od poniedzialku zamierzam szykowac wyprawke.. wlasnie na wyprzedazach.. narazie mam 2 kaftaniki, jedno body i jedne spioszki..:)

aniak1211

O matko,nawet nie wiedzialam ze ADAMS splajtowal,
a mieli fajne ciuszki,
zreszta teraz w angli duzo sklepow zamykaja,nie wiem gdzie zakupy bede robila ;)


Propo pytania,
potrzebna sa napewno body-kilka szt. bo dzidzia moze sie brzydko mowiac osrac i nawet 3 pary na dzien :mocking:
spioszki,jakies ladne wdzianko na wyjscie ;)
jak dobrze licze to rodzisz w kwietniu,wiec cos cieplego trzeba,jakas bluze czkurteczke na wiezch i bluzeczki pod spod:) no i spodenki.
Kocyk tez sie przyda  :mocking:
Oj jest tego troche :dance:

dragonfly

siog - ja glownie kupuje dziecie na wyprzedazach, bo drogie te male rzeczy potrafia byc za 100% ceny ;)
mase ciuszkow kupilam w GAPie (UK jak bylam ostatnio w Londynie i US-on line), spojrz na stronki Pumpkin Patch i Mini Mode (spore przeceny teraz) no i oczywiscie ebay, ebay, ebay..... Podobno Primark ma fajne body dla maluchow (i bardzo tanie).


marax

ja bylam we wroclawiu w kilku sklepach ale nic specjalnego ani cenowo ani wzornictwo - szczeka mi opadla jak zobaczylam spiworek przeceniony z 350 na 180 zl na pewno nigdy nie kosztowal 350 zl a caly sklep wygladal jakby te upusty byly sztuczne.W sklepach dla doroslych owszem sa przeceny ale w sklepach dla dzieci nie wiedzialam nic godnego uwagi

abkasia

Cytat: maraxela w 02 Sty 2009, 17:17:33
ja bylam we wroclawiu w kilku sklepach ale nic specjalnego ani cenowo ani wzornictwo - szczeka mi opadla jak zobaczylam spiworek przeceniony z 350 na 180 zl na pewno nigdy nie kosztowal 350 zl a caly sklep wygladal jakby te upusty byly sztuczne.W sklepach dla doroslych owszem sa przeceny ale w sklepach dla dzieci nie wiedzialam nic godnego uwagi
ja planuje pojezdzic po hurtowniach, do baby max.. moze h&m

marax

Cytat: abkasia w 02 Sty 2009, 17:22:56
Cytat: maraxela w 02 Sty 2009, 17:17:33
ja bylam we wroclawiu w kilku sklepach ale nic specjalnego ani cenowo ani wzornictwo - szczeka mi opadla jak zobaczylam spiworek przeceniony z 350 na 180 zl na pewno nigdy nie kosztowal 350 zl a caly sklep wygladal jakby te upusty byly sztuczne.W sklepach dla doroslych owszem sa przeceny ale w sklepach dla dzieci nie wiedzialam nic godnego uwagi
ja planuje pojezdzic po hurtowniach, do baby max.. moze h&m

nie bylam w hurtowniach bylam w koronie i w sklepach tych na dole w galerii grunwaldzkiej-slyszalam ze najtaniej jestw hurtowni Bajka (no i ponoc maja bardzo duzy wybor) baby max ponoc (nie bylam ) ma drogo.Swoja droga nei sadze zeby hurtownie robily wyprzedaze -no ale moze maja taka praktyke.W kazdym badz razie zawiodlam sie na tych pozornych wyprzedazach

abkasia

ale w hurtowniach moga byc takie niefirmowe ciuszki, a przez to nie takie drogie..ja teraz kupilam kilka kaftanikow po 7 zl..ale nie we wroclawiu..

marax

Po tym jak ochlonelam nieco z szalu zakopow i przeanalizowalam sobie wszytko naszla mnei refleksja ze straszne drogie sa dziecience rzeczy w porownaniiu do ilosci materialu jaka w nich jest.Naszlo mnie to chyba jak zaplacilam za skarpetki dla noworodka 6 zl (nic specjalnego zwykly sklap nie w galerii a para skapetek 6 zl -cena jak za skapety dla doroslego) nie mowiac juz o kurteczkach dla dzieci w cenie kurtek z goretexu w sklepach alpinusa .Ja nei daje sie zwariowac bo to ciuszki w rozmiarze 56 io tak beda na jeden miesiac kupuje zwykle w zwyklych sklepach byle z bawelny i wygodne

dragonfly

a, i co zauwazylam - najdrozej ubranka i w sumie wiekszosc rzeczy "zwiazanych" z dzieckiem jest w Polsce.... Jak to sie dzieje to nie mam pojecia za bardzo.... taki np kosz na pampery w PL na allegro Tommee Tippee to cos kolo 100-120 zl, w UK kupilam za 9 funtow (przecena).... No roznica jest....

marax

Cytat: abkasia w 02 Sty 2009, 17:31:29
ale w hurtowniach moga byc takie niefirmowe ciuszki, a przez to nie takie drogie..ja teraz kupilam kilka kaftanikow po 7 zl..ale nie we wroclawiu..

wlasnie chyba o tym napisalam post wyzej nie ma co liczyc na wyprzedaze lepiej kupowac w hurtowniach po normalnych cenach niz na przecenach -nic specjalnego a i tak po przecenie 50% kosztuje duzo wiecej niz jakosciowo identyczna rzeczy w hortowni

marax

a nie te skarpety za 6 zl dla noworodka byly niezwykle jednak -maja antyposlizgowe takie podgumowanie :) na pytanie po co noworodkowi takie bonusy sprzedawca zaniemowil :)

dragonfly

Cytat: maraxela w 02 Sty 2009, 17:36:56
a nie te skarpety za 6 zl dla noworodka byly niezwykle jednak -maja antyposlizgowe takie podgumowanie :) na pytanie po co noworodkowi takie bonusy sprzedawca zaniemowil :)
dobre  :mocking: :mocking: :mocking:

marax

jak pokazujecie te ciuszki z zagranicy to rzeczywiscie piekne wzory i ceny super ale to co jest w polsce to zenada i to w kosmicznej cenie -tak wiec szczerze zazdroszcze mieszkajacym zagranica

marax

Ale moze nie bylam w odpowiednich sklepach jakby ktoras wyhaczyla prawdziwe wyprzedaze to poprosze o namiar na sklep bo nie mam sily na latanie od galerii do galerii i poszukiwania

abkasia

ja sie wybieram zwiedzac sklepy od przyszlego tygodnia.. tez nie chce szlec, bo ceny tych ciuszkow sa zadziwiajace..ja znajde cos ciekawego to dam znac..

eva_luna

a propos zakupow- napewno podstawa beda:
bodziaki,
pajace,
spiochy, ale koniecznie z rozpisananym dolem,
skarpetki.

abkasia

moja mam byla dzis w carrefur i mowila ze byly poprzeceniane body po 4 pakowane za 24 zl, mowi ze ladne i dobre gatunkowo..( czyli po 6 zl, to nie jest zle)

eva_luna

Cytat: abkasia w 02 Sty 2009, 17:48:44
moja mam byla dzis w carrefur i mowila ze byly poprzeceniane body po 4 pakowane za 24 zl, mowi ze ladne i dobre gatunkowo..( czyli po 6 zl, to nie jest zle)

a to podobno nie jest przecena- moja bratowa juz wczesniej takie kupowala. ja kupilam tam wczesniej 2u pak za 16. rowniez takie wielopaki sa w tesco. i jedne i drugie sa dosc ladnie wykonczone i niezle gatunkowo.

abkasia

Cytat: eva_luna w 02 Sty 2009, 17:54:15
Cytat: abkasia w 02 Sty 2009, 17:48:44
moja mam byla dzis w carrefur i mowila ze byly poprzeceniane body po 4 pakowane za 24 zl, mowi ze ladne i dobre gatunkowo..( czyli po 6 zl, to nie jest zle)

a to podobno nie jest przecena- moja bratowa juz wczesniej takie kupowala. ja kupilam tam wczesniej 2u pak za 16. rowniez takie wielopaki sa w tesco. i jedne i drugie sa dosc ladnie wykonczone i niezle gatunkowo.

bardzo mozliwe ze to jest regoralna cena.. ale chyba nie sa najgorsze.. jutro pojde sie przejsc i obejze..:)

marax

ja kupilam w biedronce 2 body za 8 zl calkiem pozadnie wygladaja -rozmiar 56 i tak posluzu mi kilka tyg nie ma co rpzesadzac

aniak1211

Ladne ciuszki mozna znalesc na allegro,ja sama kilka rzeczy sprzedawalam na allegro,
chociaz powiem ze ceny w porownaniu z ebay sa masakryczne :padam:

Siostra kupila synkowi spodnie z next i za uzywane dala wiecej niz tu za nowe :padam:

vobi

ja pare rzeczy dla Hani kupowalam w Tesco - z tej marki Cheeroke maja czasem fajne rzeczy, z cenami roznie bywa, ale np. wielopaki z body sie IMHO oplacaja, jakosciowo sa ok. a np. 3-pak z bialymi bodziakami z krotkim rekawem kosztuje 9 zl. W poniedzialek widzialam ze na niektore rzeczy maja przeceny, ale akurat nic dla mnie ciekawego

dragonfly

aniak1211 to prawda, zajrzalam na allegro i masakra..... za to na ebay:
mloda ma wiecej firmowych rzeczy niz ja chyba  :mocking: no ale jak sukieneczka TH za 2 funty albo bodziaki 2 z Ralpha Laurena za 5 - no to przeciez az do sklepu nie oplaca mi sie jechac zadnego.... Ostatnio laska wyprzedawala rzeczy po corce (co by miejesce w szafie zrobic) i za 20 roznych ciuszkow (next, gap, mini mode - w wiekszosci jeszcze z metkami sukieneczki, ogrodniczki itp.... 0-6 m-cy) zaplacilam 5 funtow plus 10 za wysylke.... )
Moj brat za to dzwoni wczoraj, bo odkad wujkiem ma zostac szaleje (oni niestety nie beda mogli miec dzieci :( ) pisze, ze kupil mi 7 sliniaczkow:
"Siostra, sa zaj..... cos tam, cos tam 120 zl"  :padam:  :padam: :padam: :padam:



zwierzatko_mojej_mamy

vobi moj maz sobie kupil 2 koszulki cherokee przed wyjazdem, bo nagle potrzebowal - kosztowaly jakies 29 zl za sztuke i jakosciowa przebijaja wszystkie zakupy z np h&m ;D myslalam, ze beda na raz i do wywalenia, a one sie swietnie piora i prasuja i cholery nie daja sie wywalic ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl