Podziekowanie dla mamy

Zaczęty przez zuzia, 03 Wrz 2007, 14:00:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Dziewczyny, mam dziś strasznie mało czasu i nie daje rady czytać tego wszystkiego co wysmarowałyście. Ale mam prośbę. Podpowiedzcie co możemy dać mojej mamie w podziękowaniu?
oto kilka faktów:
1. Mój tata nie żyje więc mama jest sama.
2. Rodziców K. nie bedzie na weselu (żadne kłótnie czy coś - po prostu tak jest i obu stronom jest przykro bo inaczej sie nie da)
3. Mama nie chce oficjalnych podziękowań na sali ani piosenek czy coś bo będzie jedynym rodzicem i się wstydzi etc. A ja nie będę robić nic na siłę, bo może jej to sprawić więcej przykrości niż przyjemności.
chcielibyśmy kupić jej jakiś drobiazg od nas. Wydawało nam się, że mamy na wymyślenie tego masę czasu a tu..... i mamy zagwostkę.

Plisss... pomóżcie. Nie chcę w żadnym wypadku podziękowań jakie są dostępne na allegro (typu list do rodziców).

mika

może łańcuszek z jakąś ładną zawieszką np. serduszkiem będzie wiedziała że o niej nie zapomniałaś

mayagaramond

A moze spa (wiem, ze niesmiertelna, ale wiekszosc kobiet to lubi)
Albo jakis weekend wspolnie z mama (wypad nad morze, w gory itp). Bilety do teatru, opery? (nie wysylasz mamy samej tylko idziesz razem z nia)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

podam przykład z imienin mojej mamy .......
myślałam nad prezentem,nic nie mogłam wydumać węć w końcu zapytałam się mam co b jej sprawiło przyjemność ............
i co usłaszałam .... nie żadne błyskotki, nie perfumki czy ciuszki
moja mama powiedziała ze z przyjemnością by poszła ze mna do kina :)

każda mama jest ina i każda ma inne pragnienia

musisz dobrać prezent konkretnie pod swoją mamę

może to być jakaś błyskotka lub np. wspólnie spędzony weekend/dzień

kamelia04.08.2007

jeśli mama nie lubi publicznych podziękowan, to sprawa jest łatwiejsza, bo nie musisz kupować durnostrojki.

Znasz swoją mamę, więc daj jej to co się jej na pewno spodoba. Po weselu możecie pójść do porządnej restauracji i jej wręczycie ten prezent.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

Stabilo

Popieram - jeżeli mama nie życzy sobie publicznych podziekowań, nie róbcie tego. Mozna np. zadedykowac w czasie wesela piosenkę, a już bez gapiów spędzić mile z mamą czas, wręczyć pamiątkowy prezent itp...

zuzia

Cytat: "Stabilo"Popieram - jeżeli mama nie życzy sobie publicznych podziekowań, nie róbcie tego. Mozna np. zadedykowac w czasie wesela piosenkę, a już bez gapiów spędzić mile z mamą czas, wręczyć pamiątkowy prezent itp...

no wlasnie o to chodzi. chcemy jej podziekowac przed slubem kiedy bedziemy tylko we trójkę.
Tylko jaki prezent?

vobi

Moze faktycznie cos z bizuterii? Najlepiej cos co moglaby (i chciala) czesto nosic, lancuszek, wisiorek, kolczyki moze?

Nasze Mamy dostaly zlote serduszka-wisiorki (bezczelnie odgapilam pomysl od jakiejs forumki) - o ile tesciowa po pierwszym dniu gdzies go gleboko zakopala albo sprzedala (w sumie nie za bardzo do niej pasuje, powinnismy byli kupic jakas kete dla godzilli  :mrgreen: ), to moja Mama czesto go nosi i wszystkim zainteresowanym opowiada ze to od Mlodych :)

brawurka

bylam dziś u jubilera i wybrałam komplecik dla mojej mamy kolczyki i wisiorek, a dla teściowej klipsy i wisiorek. stwerdziliśmy, że obydwie lubią takie rzeczy i beda miały pamiątkę

basiak

#9
Według mnie podziękowanie powinny być godnie uczczone.

golinda

zuziak, a może jednak rodzice K. by przyjechali na wesele? :D

niewiemjaka

Co to znaczy godnie uczczone podziękowania? To chyba jakieś slowotworstwo pokraczne :D

Zuziak wez Ty się zastanów jeszcze masz czas :D

zuzia

Cytat: golinda w 26 Cze 2018, 14:46:06
zuziak, a może jednak rodzice K. by przyjechali na wesele? :D

Cytat: niewiemjaka w 26 Cze 2018, 20:48:41Zuziak wez Ty się zastanów jeszcze masz czas :D
pogadam z nimi, może się namyślą :D
tylko męża wypadałoby znaleźć, co? czy niekoniecznie?

niewiemjaka

Po huk ci mąż lol ważne zeby z rodzicami było "godnie"