zarobki

Zaczęty przez miecia, 31 Gru 2008, 10:32:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miecia

Szukam pracy w firmie handlowej. Mam doświadczenie w handlu, ale branżę muszę zmienić. Mam w.wykszt. staż pracy, j niem. znam ang też. komp też. Nie mam pojęcia jak określić wysokość wynagrodzenia w okresie stażu
Cz mógłby mi ktoś pomóc?

zosia2007

a czy wynagrodzenie w okresie stazu nie jest określone przez ustawodawce?

aniak1211

A czy staz nie placi urzad pracy?

Kasia

chodzi Ci o staż (taki prawdziwy staż płatny z UP) czy po prostu masz na myśli pierwsze miesiące w nowej firmie?

czy po prostu jakaś firma chce tania siłe roboczą i szuka niby stażysty za marne grosze?


miecia

nie, chodzi mi o 3 miesięczny staż w nowej pracy i tu wysokość pensji jest do uzgodnienia. To może spytam inaczej.Jakie są zarobki w firmach handlowych na szeregowym stanowisku biurowym.Jak będę mieć jakieś dane to wnioski sama wyciągnę.

mobka

mecia tak sobie mysle, ze to pewnie zalezy jeszcze od miasta ;) Ja w temacie ni epomge, ale tak mi sie nasunelo.

Basia

mobka ma rację. z własnego doświadczenia wiem że różnice wynagrodzeń są duże w zależności od miasta.

branża tez tutaj ma znaczenie, tzn czym bedziesz handlowac

mogę Ci powiedzieć że w mojej firmie dają na początku umowe na 3 m-ce na okres próbny. Wynagrodzenie w tym okresie jest na poziomie takiego jakie pracownik dostanie jeśli zostanie w firmie
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Kasia

Cytat: miecia w 31 Gru 2008, 18:07:02
nie, chodzi mi o 3 miesięczny staż w nowej pracy i tu wysokość pensji jest do uzgodnienia. To może spytam inaczej.Jakie są zarobki w firmach handlowych na szeregowym stanowisku biurowym.Jak będę mieć jakieś dane to wnioski sama wyciągnę.


czyli o 3 miesięczny okres próbny :)


wynagrodzenia sa bardzo rożne bez względu na branże czy miasto


dobrze by było abys dowiedziała się jakie są tam normalne zarobki i powiedzmy na okresie próbnym możesz zaproponować wynagrodzenie o 10-20% mniejsze

zosia2007

Cytat: miecia w 31 Gru 2008, 18:07:02
nie, chodzi mi o 3 miesięczny staż w nowej pracy i tu wysokość pensji jest do uzgodnienia. To może spytam inaczej.Jakie są zarobki w firmach handlowych na szeregowym stanowisku biurowym.Jak będę mieć jakieś dane to wnioski sama wyciągnę.

to zalezy od miasta - inne sa zarobki w w-wie a inne np. w katowicach czy łodzi

mayagaramond

Nie pomoge Ci, bo nie mieszkam w PL, ale nie ma baz danych z zarobkami?

Znalazlam cos takiego:

http://www.insomnia.pl/Przyk%C5%82adowe_zarobki_po_studiach-t576463.html
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

niestety nie potrafie konkretnie pomoc ale wiem, ze na gazecie jest takie forum gdzie doradca i uzytkownicy pomagaja okreslic wynagrodzenie ;)
musisz pogrzebac!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP