Autor Wątek: zarobki  (Przeczytany 3977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

miecia

zarobki
« dnia: 31 Gru 2008, 10:32:10 »
Szukam pracy w firmie handlowej. Mam doświadczenie w handlu, ale branżę muszę zmienić. Mam w.wykszt. staż pracy, j niem. znam ang też. komp też. Nie mam pojęcia jak określić wysokość wynagrodzenia w okresie stażu
Cz mógłby mi ktoś pomóc?

zosia2007

Odp: zarobki
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Gru 2008, 10:42:14 »
a czy wynagrodzenie w okresie stazu nie jest określone przez ustawodawce?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Gru 2008, 17:31:15 »
A czy staz nie placi urzad pracy?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 31 Gru 2008, 17:31:15 »

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 31 Gru 2008, 17:34:01 »
chodzi Ci o staż (taki prawdziwy staż płatny z UP) czy po prostu masz na myśli pierwsze miesiące w nowej firmie?

czy po prostu jakaś firma chce tania siłe roboczą i szuka niby stażysty za marne grosze?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

miecia

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Gru 2008, 18:07:02 »
nie, chodzi mi o 3 miesięczny staż w nowej pracy i tu wysokość pensji jest do uzgodnienia. To może spytam inaczej.Jakie są zarobki w firmach handlowych na szeregowym stanowisku biurowym.Jak będę mieć jakieś dane to wnioski sama wyciągnę.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 31 Gru 2008, 18:07:02 »

mobka

« Odpowiedź #5 dnia: 31 Gru 2008, 19:17:34 »
mecia tak sobie mysle, ze to pewnie zalezy jeszcze od miasta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja w temacie ni epomge, ale tak mi sie nasunelo.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Basia

« Odpowiedź #6 dnia: 01 Sty 2009, 08:55:05 »
mobka ma rację. z własnego doświadczenia wiem że różnice wynagrodzeń są duże w zależności od miasta.

branża tez tutaj ma znaczenie, tzn czym bedziesz handlowac

mogę Ci powiedzieć że w mojej firmie dają na początku umowe na 3 m-ce na okres próbny. Wynagrodzenie w tym okresie jest na poziomie takiego jakie pracownik dostanie jeśli zostanie w firmie
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Kasia

« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sty 2009, 12:21:46 »
nie, chodzi mi o 3 miesięczny staż w nowej pracy i tu wysokość pensji jest do uzgodnienia. To może spytam inaczej.Jakie są zarobki w firmach handlowych na szeregowym stanowisku biurowym.Jak będę mieć jakieś dane to wnioski sama wyciągnę.

czyli o 3 miesięczny okres próbny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wynagrodzenia sa bardzo rożne bez względu na branże czy miasto

dobrze by było abys dowiedziała się jakie są tam normalne zarobki i powiedzmy na okresie próbnym możesz zaproponować wynagrodzenie o 10-20% mniejsze

zosia2007

« Odpowiedź #8 dnia: 01 Sty 2009, 21:11:41 »

to zalezy od miasta - inne sa zarobki w w-wie a inne np. w katowicach czy łodzi

mayagaramond

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Sty 2009, 12:40:58 »
Nie pomoge Ci, bo nie mieszkam w PL, ale nie ma baz danych z zarobkami?

Znalazlam cos takiego:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sty 2009, 18:03:31 »
niestety nie potrafie konkretnie pomoc ale wiem, ze na gazecie jest takie forum gdzie doradca i uzytkownicy pomagaja okreslic wynagrodzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
musisz pogrzebac!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet