z najgorszej jędzy wyszła najpiękniejsza wenus

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Gru 2008, 21:03:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

didi_loczek

kamelia04.08.2007   :daisy:  :daisy:  :daisy:  :daisy:  :daisy:  :daisy: moje serdeczne gratulacje!
:jejeje: niech Irekna rosnie zdrowo


doris8008


nionczka

Gratulacje Kamelia! Ale szczuplutka ta Twoja Irena. Sliczna!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

Cytat: kamelia04.08.2007 w 30 Gru 2008, 09:52:54
Cytat: rilla w 30 Gru 2008, 08:52:41
przepraszam Mame i Irenę:) poprawiłam:)

byc może naskoczyłam nadmiernie na pewnie-literówke, ale strasznie mnie wnerwia, gdy ktos usiłuje ze mnie zrobic Francuzkę, tylko dlatego, że mój mąż jest tej nacji, a my mieszkamy we FR.

Robienie ze mnie Francuzki przejawia sie tym, że z mojego dwuczłonowego nazwiska samowolnie wyrzucaja ten panienski człon. Teraz mnie czeka pewnie przeprawa z tutejszym urzędem stanu cywilnego (niestety tuatj nie ojciec zgłasza narodziny dziecka, tylko szpital i zawsze cos moga pochrzanic), bo czuję blusa, że pewnie imie zostanie wpisane IrenA, ale z akcentem (chyba) spadajacym nad e i trzeba bedzie prostowac metrykę.
Zależało mi bowiem na tym by pisownia imienia córki była polska.

Kamelia wszystko ok:)

ja się "przejęzyczyłam" i tyle...

ale też nie chciałam robic z Ciebie i małej Francuski:)

uważam, ze błędy w imieniu i nazwisko trzeba od razu prostować, ale nie dorabiać do tego jakiegoś powodu pomyłki:)


aja

gartulacje i najserdeczniejsze życzenia - żeby Mała duża rosła !!!

kamelia04.08.2007

#31
Cytat: nionczka w 30 Gru 2008, 12:54:23
Gratulacje Kamelia! Ale szczuplutka ta Twoja Irena. Sliczna!


1. gratulacje vice versa
2. raczej wyszła nam filigranowa córka, ale zawsze taka nie będzie  ;)



dzisiaj mój mąz odebrał akt urodzenia i wpis w książeczce rodzinnej. Francuzi mnie pozytywnie zaskoczyli, bo na szczescie nie sknocili niczego w pisowni, wiec jestem zadowolona. Teraz została tylko transkrypcja aktu urodzenia w polskim USC.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

konwalia



Anupka

kamelia! Alez dostaliscie cudowny prezent pod choinkę! Gratuluje, Irena jest sliczna :)  :daisy: :champaign:
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Kamelia serdecznie gratuluję!!
Irenka jest śliczna, filigranowa i na pewno słodka
Piękny prezent sobie sprawiliście w te święta

sonja


martullek


jusia

kamelia gratuluje, ale piekny prezent gwiazdkowy  :daisy: :daisy: niech Irenka rosnie zdrowo, a mamie zycze duuuuużo cierpliwości :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

emcia


marlen_ka

po prostu sliczna jest :) moje najszczersze gratulacje :daisy: :daisy: :daisy:

mimbla

Gratulacje, dodam jeszcze, że imię piękne. A co do narodowości, to fajnie, że dajesz jej wybór.

kamelia04.08.2007

Cytat: jusia w 30 Gru 2008, 22:29:23
a mamie zycze duuuuużo cierpliwości :)

byc moze tym stwierdzeniem odkryję amerykę w konserwach, ale okazuje sie, że jestem w stanie znaleźc w sobie duzo cierpliwosci gdy wyje, albo gdy szarpie sie ze mna przy piersi. I do głowy mi nie przychodzi, żeby ja wywalic przez okno.
Mam nadzieje, że nadal bedzie w miare nieinwazyjnym dzieckiem, w szpitalu gralismy w monopol.

mimbla
mam nadzieje, że nie przewróci sie jej w głowie i bedzie chciała ze mna rozmawiac po polsku, bo mówie do niej wyłacznie po polsku
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

justynaaaa2

kamelia04.08.2007 serdeczne gratulacje :) śliczna córeczka  :thumbup:

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 siostra meza jest w stanach i maja core z mezem z meksyku i ona do niej po polsku, maz po hiszpansku, a razem bywa i po angielsku ;) jak przyjechala ostatnio to juz cos tam mowila i rozumiala po polsku, wcale jej nie przeszkadzalo, ze musi po polsku  i smiesznie bylo, bo jak jechal samochod to ona "siamochod - coche - car" ;) wszystko sobie powtarza w 3 jezykach ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Basia

kamelia04.08.2007 najserdeczniejsze życzenia! 

córeczka prześliczna!!!   :blush:

gratulacje! :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje:


Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

kamelia04.08.2007

zwierzatko_mojej_mamy

my uskuteczniamy z nia to samo co twoja szwagierka w usa: ja do niej wyłacznie po polsku, mąż wyłacznie po francusku, a my miedzy soba po niemiecku (choc mamy mieszanki z polskim i francuskim). Mam nadzieje, że nie dostanie małpiego rozumu i polsi nie bedzie beee.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 mysle, ze nie ;D jeszcze jak bedziecie odwiedzac kraj i jeden i drugi i bedzie "zmuszona" do pogadania z innymi ludzmi to ja po malej nie widzialam zadnego problemu z przestawieniem sie - minuta i juz zamiatala po polsku (o tyle co potrafila w ogole  ;) )- juz jej zazdroszcze bieglosci w 3 jezykach :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gioseppe

http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP