z najgorszej jędzy wyszła najpiękniejsza wenus

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 29 Gru 2008, 21:03:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

Moja córka Irena urodziła się 24 grudnia krótko przed południem, waga 2900g, wzrost 50 cm.
Ze szpitala wyszliśmy wczoraj.

Szczegóły techniczne i przebieg porodu można znaleźć tutaj:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=585&w=89074310

Na przebieg ciąży nie mam większych powodów by narzekać (poza jednym tygodniem gdy bolało mnie wszystko łącznie z włosami i paznokciami), oczywiście były niedogodności, wyglądałam jednak jak kobieta, a nie jak hipopotam. Aktywna byłam do końca, dzięki temu ból kręgosłupa w od drugiej połowy ósmego miesiąca jest pojęciem mi nieznanym.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


aniak1211

Gratuluje coreczki :daisy: :daisy: :daisy:

Wytrwalosci przez pierwsze tygodnie zycze  ;)

rilla

no o mała Irena już na świecie!!!! gratulacje dla waszej trójki!

abkasia

serdzeczne gratulacje z okazji narodzin coreczki :)

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 gratulacje  :jupi: :jupi:

czy przewidujesz udostepnienie foty wenus ? :> ma kudelki juz na sobie itp ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Gratuluję i witam na świecie małą Irenkę :daisy:

kamelia04.08.2007

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 przejezyczenie rilli wynika z pewnie z tego, ze nionczka ma irenE od niedawna ;D u Was zagraniczna werjsa tez brzmi irenA? czy nie ma odpowiednika?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


kamelia04.08.2007

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Gru 2008, 22:10:53
kamelia04.08.2007 przejezyczenie rilli wynika z pewnie z tego, ze nionczka ma irenE od niedawna ;D u Was zagraniczna werjsa tez brzmi irenA? czy nie ma odpowiednika?

wiem, że ninoczka ma IrenE.
Nasza córka ma na imie IrenA i tak tez napisałam. Nie szukam zagranicznych odpowiedników, bo nie widzę ku temu powodów.
Prosiłabym tylko o nieprzekręcanie danych personalnych.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

Cytat: dragonfly w 29 Gru 2008, 22:09:56
kamelia no jak na taka matke, to corcia rzeczywiscie slodziak jest  :mocking: :mocking: :mocking:
fotka sliczna :)

na matke kwokę nie jestem dobrym materiałem, ale stwierdzam, że robote wykonałam dobrze.
Nawet nie wiedziałam, że znajde w sobie tyle siły i ciepliwości.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

tusia

kamelia, GRUTULACJE!!! :bravo:
Śliczna córcia :babygirl:  :thumbup:
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


vobi

kamelia04.08.2007, gratuluje  :daisy:
IrenA sliczna :)
Obu Paniom zycze zdrowia :)


fasolka1980


Kasia

Kamelia gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!


Fajnie widzieć Twój wpis na strefie - dawno Cie z nami nie było.

A Wenus jak Wenus :) PIĘKNA !!!!!!!!!!!!!

jestynka

Kamelia , gratuluję !!!
Fajnie już być po porodzie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

Cytat: rilla w 30 Gru 2008, 08:52:41
przepraszam Mame i Irenę:) poprawiłam:)

byc może naskoczyłam nadmiernie na pewnie-literówke, ale strasznie mnie wnerwia, gdy ktos usiłuje ze mnie zrobic Francuzkę, tylko dlatego, że mój mąż jest tej nacji, a my mieszkamy we FR.

Robienie ze mnie Francuzki przejawia sie tym, że z mojego dwuczłonowego nazwiska samowolnie wyrzucaja ten panienski człon. Teraz mnie czeka pewnie przeprawa z tutejszym urzędem stanu cywilnego (niestety tuatj nie ojciec zgłasza narodziny dziecka, tylko szpital i zawsze cos moga pochrzanic), bo czuję blusa, że pewnie imie zostanie wpisane IrenA, ale z akcentem (chyba) spadajacym nad e i trzeba bedzie prostowac metrykę.
Zależało mi bowiem na tym by pisownia imienia córki była polska.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane



niewiemjaka

kamelia serdeczne gratulacje slicznej coreczki! :) dzieki tez za szczery opis;) zdrówka!