cena za muzyke

Zaczęty przez elizapj, 03 Wrz 2007, 12:46:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

poli

my bedziemy mieć dj'a za 2 tys. mam nadzieję,że bedzie wart więcej ;)

rubin04

Mój kosztował 4 tys. ale byłw art tych pieniedzy.
Niby zawsze sie tak mówi ze goscie zachwyceni muzyką/kapela itd ale mogę powiedziec że w dużej mierze on uratował moje wesele, na którym niestety było moim zdaniem za mało jedzenia :) Ale jako ze wiekszosć czasu wszyscy spoedzali na parkiecie..

Polecam The Black :) Za tydz ide na wesele znajomych któzy po naszym tez sobie ich zamówili p i juz sie ciesze ze bedę na weselu na którym nikt nie dokona na mnie "gwałtu prze uszy" ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Nasz dj kosztuje 1200 zł (w tym roku bierze 1000zł, jak sam nam powiedział). Polecił nam go znajomy moich rodziców, który sam grał w świetnym zespole i ufamy mu pod tym względem bezgranicznie. Poza tym pierwsze spotkanie przebiegło bardzo pozytywnie i myślę, że będzie naprawdę fajnie.

sierpniowajulka

Cytat: rubin04 w 21 Wrz 2008, 18:49:23
Mój kosztował 4 tys. ale byłw art tych pieniedzy.
Niby zawsze sie tak mówi ze goscie zachwyceni muzyką/kapela itd ale mogę powiedziec że w dużej mierze on uratował moje wesele, na którym niestety było moim zdaniem za mało jedzenia :)

mnie się wydaje, że tak naprawdę to goście ratują wesela lub je niszczą. :) Byłam na weselu pt. "nic specjalnego" ze straszną kapelą (na gorszą nie trafiłam!!!)... a goście bawili się rewelacyjnie (w tym i my), bo chcieli młodym zrobić przyjemność.  :ag: I do tej pory (ponad dwa lata po ślubie) para nie zorientowała się, że ich zespół by - kolokwialnie rzecz ujmując - do bani.  :lollol: :lollol: :lollol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

radiowiec_wawa

Troszke obok tematu ale trzeba jasno powiedziec, ze Sierpniowajulka trafila w sedno. Przy zlej kapeli/djeju moze byc extra zabawa i odwrotnie, czasem i najlepszy zepsol/dj niczego nie zdziala... Takie zycie :)

Mgławica

ja za zespół na 2009 płacę 3 tys tyle że umowa spisywana w lutym wiec obecnie pewnie biorą
więcej
Maja saksofon co mnie urzekło i przekonało do nich - ale jak będzie to tak naprawdę będę wiedziała po weselu  ;)

betaka 25

Niestety cenny za oprawe muzyczna są różne ,my zaczeleiśmy szukać na wrzesień 2010,to u niektórych już zajęte do końca 2010 a cenny przeróżne od 2500-7500 masakra :o

atrament.owa

Cytat: betaka 25 w 04 Lis 2008, 21:32:07
Niestety cenny za oprawe muzyczna są różne ,my zaczeleiśmy szukać na wrzesień 2010,to u niektórych już zajęte do końca 2010 a cenny przeróżne od 2500-7500 masakra :o

łomatko na 2010 zajęte wszystkie terminy?!Jakiś szok >:(
A ja za swój zespół z małej miejscowości, ale sprawdzony - płacę 3000zł z poprawinami.

betaka 25

Też przeżyłam szok,dobrze że moja mamusia zajmuje się obsługa wesela,więc coś pomyszkowała i mamy świetny  zespół i cenna 3500 :dance:

jacosorek

#59
Mój zespół bierze od 2500 do 3000zł
proszę bardzo
5 osób, gitary, akordeon, saksofony 
                           http:/www.spektrum.jak.pl

dianakuk

DJ z wodzirejem 1800 zeta, graja i działają razem cena do 4 rano.

Zuza

Witajcie!

Moj zespoł - 4 osobowy (w weekend podpisywalam umowe) chce od nas 2300. Niby duzo, ale w cene wchodzi blogosławienstwo z wierszem napisanym przez ich prababcie (jest to zespol rodzinny z tradycjami  ;) ) wraz z "oddaniem wianka"  :daisy: Graja przy tym jakies polskie marsze weselne  :dance:
Poza tym pan prowadzacy jest swietnym wodzirejem, a trakcie wesela przebieraja sie w stroje ludowe i wyskakuja z jakimis akordeonami i bawia gosci. Wytwornice dymu, swiatla i inne bajery maja swoje! :jejeje:

Sa bardzo elastyczni, wiem ze duzo graja, a przerwy sa naprawde regenracyjne.

Mam nadzieje, ze wszystko sie uda! Zreszta sie niedlugo dowiem, bo slub juz w MAJU!  :crazy:

sunflowerka


E zuza to jest tanio, a nie drogo. Ciesz się farciaro!
A o co chodzi z tym oddawaniem wianka? Bo mi głupie myśli chodzą po głowie:P



Zuza

W zasadzie to tez mi sie wydawalo, ze to w miare tanio, ale po przeczytaniu wczesniejszych watkow, troche mi sie oklapło... ;)

Z tym wiankiem to fajna sprawa, to taka symboliczna procedura. Kapela (mama wodzireja) robi wianek z czegos zielonego itp. i pan mlody musi go wykupic od panny mlodej (czyli ode mnie)  :point_lol:

sunflowerka

Aha no to moze być fajna zabawa:)
Ja za zespól płacę 3700 i bez żadnych dymiarek, blogoslawienstw i wyprowadzenia z domu.
I jeszcze na dodatek martwie się, bo z zespolu niedawno odeszła wokalistka, są dwie nowe w zastępstwie i nie wiadomo ktora przyjedzie na nasze wesele. No i sa duzo slabsze od tej pierwszej. Ech mam nadzieję, że wszytsko będzie ok i goście mimo wszytsko będą się dobrze bawić.

effik

Cytat: sunflowerka w 27 Lut 2009, 14:04:38
Aha no to moze być fajna zabawa:)
Ja za zespól płacę 3700 i bez żadnych dymiarek, blogoslawienstw i wyprowadzenia z domu.
I jeszcze na dodatek martwie się, bo z zespolu niedawno odeszła wokalistka, są dwie nowe w zastępstwie i nie wiadomo ktora przyjedzie na nasze wesele. No i sa duzo slabsze od tej pierwszej. Ech mam nadzieję, że wszytsko będzie ok i goście mimo wszytsko będą się dobrze bawić.

ja mam taką samą cenę i też w stresie żyję ;)

sunflowerka

#66
Effik to ty masz te samą kapelę? napisz mi na priva :P

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 17:12:46

Weszłam na stronę mojego zespołu, już maja tylko 1 wokalistkę.Ich zmiany personalne mnie doprowadzą do rozstroju nerwowego. Jeszcze piszą do mnie dziewczyny, które tez maja ten zespól i wylewają swoje żale i pytają sie co ja na to wszystko. A ja nie wiem co, no co...nic już teraz nie zrobię jak mam za 5 miesięcy wesele.

effik

Cytat: sunflowerka w 27 Lut 2009, 17:07:33
Effik to ty masz te samą kapelę? napisz mi na priva :P

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 17:12:46

Weszłam na stronę mojego zespołu, już maja tylko 1 wokalistkę.Ich zmiany personalne mnie doprowadzą do rozstroju nerwowego. Jeszcze piszą do mnie dziewczyny, które tez maja ten zespól i wylewają swoje żale i pytają sie co ja na to wszystko. A ja nie wiem co, no co...nic już teraz nie zrobię jak mam za 5 miesięcy wesele.

raczej nie, u mnie nie ma żadnej kobiety  :mocking:

sunflowerka

No i to wszystko wina mojego narzeczonego, bo to on się uparł ze ma być wokalistka. Ja chciałam inne zespoły,ale one byly tylko w męskim składzie.
Effik nie ma co się stresować zespołem. Płacimy taką kasę, ze ja sobie nie wyobrażam, żeby mogło być źle. Poza tym już dziewczyny wcześniej pisały, ze jak rodzina lubi się bawić to i przy złym zespole będzie się bawiła.

tuska

My mamy zespół 5 osobowy - sami mężczyźni i płacimy 3 tys. Umowę spisywaliśmy w styczniu 2007 a wiem, że teraz już więcej biorą.

effik

Noo na 2010 to jest dopiero masakra. Od 4500 startują, również ci nasi...

sunflowerka

Na 2010 to jest ze wszystkim masakra. Ja dobrze ze zdecydowalismy sie na 2009. Ufff

effik

Cytat: sunflowerka w 01 Mar 2009, 09:44:57
Na 2010 to jest ze wszystkim masakra. Ja dobrze ze zdecydowalismy sie na 2009. Ufff

:D  :beer:

rubin04

Pocieszę może Was - ja płaciłam 4 tys rok temu ale dzis uważam że było WARTO, WARTO, WARTO! www.theblack.pl

Wolę zapłacić więcej ale nie przeżywać przez cała noc gwałtu przez uszy :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login