cena za muzyke

Zaczęty przez elizapj, 03 Wrz 2007, 12:46:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

Drogie, wiem ze to sie ponoc bardzo rozni w calym kraju. i tez zespol zespolowi nie rowny. ale jestem ciekawa ile placilyscie lub macie zaplacic swoim zespolom/DJ.
ja mam miec kombinacje 1 i 2 wiec nadal czekam na ostateczny kosztorys....juz zebami zgrzytam bo obawiam sie ze wyjdzie jakis koszmar.
moze zeby bylo latwiej powedzcie prosze jaka cene placilyscie za godzine pracy. podajcie moze rowniez miasto skad byli muzycy. bedzie mi latwiej sie zorientowac i porownac do tego co na dniach ma sie w mojej skrzynce pojawic...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

importerka2008

my płacimy ok. 190zł (w zależności od ceny dojazdu)/h. Zespół z Opola.

jo_miekka

My płacimy 1100 za DJ (wesele + poprawiny).
DJ ze Szczecina. Za dojazd nie bierze nic.
Za godzine Ci nei wpoeim, bo on bierze tyle samo niezaleznie od tego, ile godzin gra.

egrin

Cena naszej kapeli 2000 zl. W cenę wliczony dojazd (mają do pokonania jakieś 170 km), a gra ich piątka z perkusją na czym nam zależało.

Na poprawinach będzie DJ, bierze 60zl za godzinę, ale to mój kolega, więc może dostałam zniżkę ;).

zuzia

1500 zł/ zespół z Bartoszyc, wesele też tam. Są straaasznie popularni. Zapisy już na 2009 r a w 2008 nawet szpilki nie wciśniesz.

malutenka

2000 zł razem z dojazdem za całą noc grania (od marsza pod domem przed ślubem, do 5 rano), zespół z Myślenic, grali świetnie :-D a na moim weselu podpisali umowę z jakąś parą na przyszły rok.

elizapj

o rany to albo mnie w trabe chca zrobic albo ceny w wawie znow sa z kosmosu. nie mam nadal kosztorysu za moj specjalny pakiet, ale wstepnie mi powiedzili ze biora 6000tys za 10h grania, czyli 600/h
a ten dj to nie wiem...mial byc z elblaga czy lublina...cos z L....teraz mi wylecialo
a zespol twierdzil ze gral ostatnio w goldapii..wiec myslalam ze ma ceny krajowe nie wawskie:(((
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

DJ, Łódź, 1000 zeta do 6 rano (cena z 2006 roku)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

Cytat: "elizapj"biora 6000tys za 10h grania, czyli 600/h

obłędnie drodzy są. Może poszukaj jakieś alternatywy.
Mogę ci dać namiary na moich (są super), ew. poproszę znajomych z Łodzi - u nich też był super zespół. Może komuś sie coś zwolniło - różnie to bywa a 6000 to koszmarna kasa.

[ Dodano: 03-09-2007, 14:34 ]
z ciekawostek:

Oto cennik na wesela dla zamożnych:
Krzysztof Krawczyk - 30 000 zł
Shazza - 7 000 zł
Manadaryna - 10 000 zł
Bajm - 50 000 zł
Ich Troje - 45 000 zł
Maryla Rodowicz - 35 000 - 40 000 zł
Perfect - 28 000 zł
Urszula - 28 000 zł
Budka Suflera - 70 000 - 80 000 zł
Tatiana Okupnik - 43 000 zł
Kayah - 40 000 zł
Blue Cafe - 36 000 - 40 000 zł
Stachursky - 30 000 zł

magdalinska

2050zł w Przemyślu, nie wiem czy to drogo czy nie, 2 lata temu w Kraku kolezanka placila 3tys za kapele....

sweedee

zuzia, to jest ich cennik za godzinę?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

elizapj

o Zuzia, dzieki. amozesz mi podac jakies namiary na ten swoj? ja najchetniej obejrzalam bym ich w akcji, czyli jesli maja strone ze swoimi demo.
ci na kt kosztorys czekam po prostu mnie zaceikawli swoja gotowoscia dopasowania sie do naszych roznych oczekiwan. maja kilka roznych scenariuszy na rozne fazy przyjecia. no ale nadal nie wiem ile za to chca. wiec kazda rekomendowana przez kogos muzyka jest dla mnie na wage zlota. chce miec fajna myzuke, ale nie che za to dac wiecej niz za suknie...:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: "sweedee"zuzia, to jest ich cennik za godzinę?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

nie, za całą imprezę. Podobno tylko Doda nie gra na weselach a reszta - zależy od kasy.

salsa

hhmmmm, to ja nie wiem, krakow jakis drogi jest chyba, ale...

ceny rosna z roku na rok
jesli kapela jest z okolicznych miejscowości to wiadomo ejst taniej-ale często jest i gorzej, moja kolezanka postanowiła oszczędzić 500 zł i wzieła Grajków z Myślenic-efekt to wesele zakończone o 1 w nocy.

dwa lata temu zespól, który grał u mnie (w cenie dj, śpiewają dwie dziewczyny, impreza do ostatniego gościa, zespól gra nie dłużej niż do 6 rano-ale dj gra do zgonu gości) brał 2500
dzis biora juz 3500 -juz z dj( u mnie zagrali za 3000, bo se znamy) sa bardzo fajni, ale cenowo z tego co sie dowiadywałam sredni, najdrozszy zespoł weselny w kraku brał w tym sezonie 5 tys, bez dj.

[ Dodano: 03-09-2007, 14:47 ]
Cytat: "zuzia"nie, za całą imprezę. Podobno tylko Doda nie gra na weselach a reszta - zależy od kasy

doda nie gra na weselach b wtedy gra na dożynkach i święcie kapusty:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

misiak_maly

Zespół 6 osób 1700 zł za całą noc z Wadowic.

Powodzenia w poszukiwaniach;)

jena

Warszawa generalnie jest droga! Ja za swój daje 3 tys. zł za 10 godzin grania. Zespoł z Wawy 5 osób grający na żywo, 3-języczny.

kamelia04.08.2007

dj w W-wie 2000 zł

6000zł za orkiestre w W-wie , to nie jest drogo, ale to jest drogo jak diabli
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

malutenka

Cytat: "zuzia"nie, za całą imprezę. Podobno tylko Doda nie gra na weselach a reszta - zależy od kasy.
Za chwilę i Doda będzie dostępna na wesela, nie tak dawno grała na jakimś święcie kapusty :mrgreen: (poważnie!)

elizapj

ciesze sie ze wszyscy mnie tu utwierdzja w przekonaniu zeby tym Panstwu powiedziec nie dziekuje....

ale ja bardzo poprosze w takim razie o te rekomendowane zespoly/DJ, szczegolnie te z okolic Wawy. jakies ich strony www najchetniej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

No moi kosztują 4 tys. Wesele do rana. Ale graja świetnie..
Strasznie sie na nich uparłam  jakos musze znieśc tę cenę :)

jak chcecie posluchac: www.theblack.pl
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

elizapj, z krakowa ale imprezę miałam do białego rana:) z dj w komplecie

http://freshback.moj.one.pl/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

iosellin

u nas na weselu gral zespol Marakas:

http://www.marakas.republika.pl

Mielismy wersje 3-osobowa, (mozna sie umowic na wersje 4-osobowa, dochodzi wtedy bodaj saksofonista) instrumenty: klawisze, gitara, wokal - oprocz tego tamburyn, akordeon, saksofon.
Wzieli od nas 1800zl (Warszawa), wesele od 16.30 do 4 rano, sumiennie grali do samego konca.
Goscie byli bardzo zadowoleni, pan Pawel pelni jednoczesnie role wodzireja, sprawnie poprowadzil zabawy i, co najwazniejsze - zespol gral rozne kawalki i patrzyl, przy jakiej muzyce goscie najlepiej sie bawia - i to grali.
W zasadzie niepotrzebny jest DJ - oprocz instrumentow zespol byl wyposazony w odtwarzacz plyt i w przerwach leciala muzyka z przygotowanej wczesniej przez nas plyty.

foszek

rubin04, rozumiem ze to za jeden dzien?

strzygula

u nas dj bierze 850zl od godzny 16-17 do 5 rano. cena z dojazdem, sprzetem itd

elizapj

Cytat: "strzygula"u nas dj bierze 850zl od godzny 16-17 do 5 rano. cena z dojazdem, sprzetem itd
Strzygula, napisz prosze gdzie to, lub skad ten DJ, i jesli on ma jakas strone...
dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login