Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: mika w 01 Sty 2009, 17:27:56
Cytat: justynaaaa2 w 31 Gru 2008, 18:49:30
mika byłam dzisiaj w promodzie w arkadii i była ta twoja kiecka w paski w rozmiarze 1  ;) mierzyłam ją nawet i te swtery co eva pokazała też, ale fason nie dla mnie  :crying: za szerokie w biodrach i tak smętnie boki zwisały, a chyba powinny być lekko opięte  :hmm:

no co ty!!!! jak to była w rozmiarze 1 :crying: :crying: :crying: :crying: no nic i tak pojadę na targówek może i tam będzie
no była była :) może wisiała gdzieś indziej, albo przy przymierzalni :hmm: a może oni mają jeszcze na zapleczu jakieś zapasy i dorzucają jak im coś zejdzie  :hmm: ten fioletowy sweter długi co pisałaś, że wzięłaś ostatni w rozmiarze 1 też był ;)

justynaaaa2


mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:15:37
ja jeszcze chcę tą koszulę  :pray:
http://www.promod.eu/products/puff-sleeve-blouse-teal-blue-R5260011817STA3.html

a mnie w tych koszulach zawsze wkurza, ze ciecie jest nie pod biustem tylko na biuscie...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Cytat: mayagaramond w 01 Sty 2009, 18:29:43
Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:15:37
ja jeszcze chcę tą koszulę  :pray:
http://www.promod.eu/products/puff-sleeve-blouse-teal-blue-R5260011817STA3.html

a mnie w tych koszulach zawsze wkurza, ze ciecie jest nie pod biustem tylko na biuscie...
hmmm no nie wiem  :hmm: mam taką jedną, bardzo podobny krój i cięcie jest pod biustem  :thumbup: może to zależy jaki kto ma biust  :rotfl: tej z promodu nie mierzyłam, więc nie wiem jak się układa, może jutro podjadę ;)

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:33:35
Cytat: mayagaramond w 01 Sty 2009, 18:29:43
Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:15:37
ja jeszcze chcę tą koszulę  :pray:
http://www.promod.eu/products/puff-sleeve-blouse-teal-blue-R5260011817STA3.html

a mnie w tych koszulach zawsze wkurza, ze ciecie jest nie pod biustem tylko na biuscie...
hmmm no nie wiem  :hmm: mam taką jedną, bardzo podobny krój i cięcie jest pod biustem  :thumbup: może to zależy jaki kto ma biust  :rotfl: tej z promodu nie mierzyłam, więc nie wiem jak się układa, może jutro podjadę ;)

na modelce jest niestety na biuscie...ale moze porpstu dalej jej za malo,  bo bluzka sie na niej tez marszczy.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"


aja


mayagaramond

#82
No i ja popelnilam wyprzedaz, nawet tloku zbytniego nie bylo, ale zdazylam odwiedzic tylko 3 sklepy (przez 3 godziny...) - MNG, Zare i Hallhubera...

Kupilam (wklejam foty ze sklepu online, bo nie chce mi sie zdjec robic)

bransoletke:

Sweter:

Czarne spodnie:


I czarna garniturowa kamizelke, ktorej nie ma na stronie.

W zarze kupilam tylko czarny golf.

Nie kupilam tych butow, bo nie bylo mojego rozmiaru, ale widze, ze jest w onlineshopie i zastanwiam sie czy by ich nie zamowic:


Zastanawiam sie tez nad ta bluzka:

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

mayagaramond
linki z mango odsyłają na stronę z listą krajów :(

mayagaramond

Cytat: zuzia w 02 Sty 2009, 20:56:58
mayagaramond
linki z mango odsyłają na stronę z listą krajów :(

rzeczywiscie, w takim razie musze zachowac zdjecia, zaraz wkleje.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika


tachogti

mayagaramond jak ja uwielbiam oksfordy, to te buty mnie sie nie podobia.. Przemysl je :)
Reszta ciuchow bomba :D bluzke kupuj!!!
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 02 Sty 2009, 23:54:52
mayagaramond jak ja uwielbiam oksfordy, to te buty mnie sie nie podobia.. Przemysl je :)
Reszta ciuchow bomba :D bluzke kupuj!!!


z boku taki dziwnie wygladaja, ale zywo b. mi sie podobaly...Ale raczej nie kupie, bo musze oszczedzac :) Poza tym chyba nie nadazam z noszeniem tych butow ;)  :point_lol: :point_lol:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

Cytat: mika w 02 Sty 2009, 21:51:47
Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:15:37
ja jeszcze chcę tą koszulę  :pray:
http://www.promod.eu/products/puff-sleeve-blouse-teal-blue-R5260011817STA3.html

mam właśnei taką na sobie, leży idealnie :D ;)
osz ty  :foch: i jeszcze pewnie masz rozmiar 1????? ale spoko strzeż się, jak nie będzie jej w sklepie to znajdę cię i wyrwę ci ją siłą :D chodzę już koło niej jakiś czas, ale mam nadzieję, że w końcu ją kupię  :pray: kolor jest obłędny :)

mika

Cytat: justynaaaa2 w 03 Sty 2009, 03:06:36
Cytat: mika w 02 Sty 2009, 21:51:47
Cytat: justynaaaa2 w 01 Sty 2009, 18:15:37
ja jeszcze chcę tą koszulę  :pray:
http://www.promod.eu/products/puff-sleeve-blouse-teal-blue-R5260011817STA3.html

mam właśnei taką na sobie, leży idealnie :D ;)
osz ty  :foch: i jeszcze pewnie masz rozmiar 1????? ale spoko strzeż się, jak nie będzie jej w sklepie to znajdę cię i wyrwę ci ją siłą :D chodzę już koło niej jakiś czas, ale mam nadzieję, że w końcu ją kupię  :pray: kolor jest obłędny :)

nie, w tej koszuli mam rozmiar 2!!! ale 1 dziś widziałam caly wieszak w promodzie na targówku

eva_luna

Cytat: mayagaramond w 03 Sty 2009, 00:06:45
Cytat: tachogti w 02 Sty 2009, 23:54:52
mayagaramond jak ja uwielbiam oksfordy, to te buty mnie sie nie podobia.. Przemysl je :)
Reszta ciuchow bomba :D bluzke kupuj!!!


z boku taki dziwnie wygladaja, ale zywo b. mi sie podobaly...Ale raczej nie kupie, bo musze oszczedzac :) Poza tym chyba nie nadazam z noszeniem tych butow ;)  :point_lol: :point_lol:
a ja tak jak nie lubie tego typu butow, tak na te zwrocilam uwage, ze sa bardzo fajne i chcialabym takie miec  :mocking:

martullek

byłam dzisiaj, ale jestem zawiedziona. tyle ludzi, tak gorąco. wszystko co kupiłam nie było z wyprzedaży ;(

mayagaramond

Cytat: eva_luna w 03 Sty 2009, 20:34:53
Cytat: mayagaramond w 03 Sty 2009, 00:06:45
Cytat: tachogti w 02 Sty 2009, 23:54:52
mayagaramond jak ja uwielbiam oksfordy, to te buty mnie sie nie podobia.. Przemysl je :)
Reszta ciuchow bomba :D bluzke kupuj!!!


z boku taki dziwnie wygladaja, ale zywo b. mi sie podobaly...Ale raczej nie kupie, bo musze oszczedzac :) Poza tym chyba nie nadazam z noszeniem tych butow ;)  :point_lol: :point_lol:
a ja tak jak nie lubie tego typu butow, tak na te zwrocilam uwage, ze sa bardzo fajne i chcialabym takie miec  :mocking:

moze ankiete powinnam zrobic? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia

ja w sylwestra pędem kupiłam buty w Menburze za 92zł :) cena bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła :)

golinda

Cytat: mayagaramond w 28 Gru 2008, 18:47:20
Cytat: justynaaaa2 w 27 Gru 2008, 21:25:24
poszukuję:
długiego swetra, który można nosić jako sukienkę

tych swetrow jest pelno.

ale gdzie? bo też chciałam kupić i tylko się umęczyłam i nic nie znalazłam

mayagaramond

Cytat: golinda w 04 Sty 2009, 09:22:08
Cytat: mayagaramond w 28 Gru 2008, 18:47:20
Cytat: justynaaaa2 w 27 Gru 2008, 21:25:24
poszukuję:
długiego swetra, który można nosić jako sukienkę

tych swetrow jest pelno.

ale gdzie? bo też chciałam kupić i tylko się umęczyłam i nic nie znalazłam


Widzialam w Zarze, co prawda w Salzburgu, ale moze w wawie tez beda?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

golinda
w promodzie podobno były.

adrianna79

ja kupilam czarny w zarze w galerii grunwaldzkiej we wroclawiu. w krakowie ich niestety nie widzialam a bylam w dwoch zarach...

golinda

no to chyba już wykupione wszędzie, bo nigdzie nie widziałam, nawet w innym rozmiarze... :(

Kasia

golinda dziewczyny ostatni widziały w Arkadii w promodzie w rozmiarze 1