Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

ze_nitka ja będe polować na tą
http://www.promod.eu/dresses/striped-knit-dress-grey-stripes-R5200014102N48P2.html
wygląda o niebo lepiej niż na tym zdjęciu

justynaaaa2

mika w arkadii byłaś????? bo jeśli tak to widzę, że już nie mam tam po co zaglądać  :crying:

doczytałam, że tak ;) czyli nawet jutro do promodu nie zaglądam  :zly:

mika

Cytat: justynaaaa2 w 30 Gru 2008, 20:45:47
mika w arkadii byłaś????? bo jeśli tak to widzę, że już nie mam tam po co zaglądać  :crying:

a no byłam :D

mika

justynaaaa2 w ogóle w Arkadii kicha jeśli chodzi o ciuchy wszystko bardzo przebrane :thumbdown:

justynaaaa2

oto kieca ;) nawet zrobiłam z golfikiem, żeby było widać jak wyglada z bluzką, tylko biust jakiś taki niewypchany  :mocking: na żywo się nie marszczy  :blush: ale nie chciało mi się już przebierać

martullek

czytam Was i przebieram nogami, bo dopiero w weekend będę mogła pojechać na zakupy... już nie mogę się doczekać  :jejeje:

justynaaaa2

Cytat: mika w 30 Gru 2008, 20:51:22
justynaaaa2 w ogóle w Arkadii kicha jeśli chodzi o ciuchy wszystko bardzo przebrane :thumbdown:
w takim razie widzę, że GM pod tym względem wymiata, bo było baaaardzo dużo rzeczy i większość w pełnych rozmiarach  ;)

panikarola

nie cierpię tłumów

i głupia kupiłam trochę rzeczy już miesiac temu, a teraz prosze jak byłoby taniej...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ze_nitka

Mika, dzięki, polałam.
Tylko że mi chodzi bardziej o bawełnianą, ale elastyczną, ten materiał się chyba dżersej nazywa, ale nie jestem pewna.

ze_nitka

Justynaaaa2 kupiłam w niedzielę podobną do Twojej, ale czarną i wąsko, w H&M, jest super, zawsze chciałam mieć taką sukienkę, ekstra wygląda do szarej bluzki koszulowej :)

ze_nitka

Cytat: mika w 30 Gru 2008, 20:51:22
justynaaaa2 w ogóle w Arkadii kicha jeśli chodzi o ciuchy wszystko bardzo przebrane :thumbdown:
W złotych tarasach w zarze, sajgon, podarte ubrania....

justynaaaa2

Zara coś ostatnio w ogóle jakoś na psy zeszła moim zdaniem  :zly: jeszcze ta w domach centrum jakoś się prezentuje, ale te w centrach handlowych mają taki bałagan, że wyglądają jak ciuchland gorszej kategorii, szczególnie w czasie wyprzedaży  :crazy: ubrania pomieszane, leżą na ziemi, albo rzucone na kupę a to, że podarte to coraz częściej się zdarza i prawie zawsze brakuje guzików  :headbang: aż się odechciewa tam czasemw chodzić

ze_nitka

Justyna, na podłodze i podeptane, no szmaty po prostu. Bo materiał to też niestety często szmatowaty. Dzisiaj to był sajgon, kolejki po 20 osób. Ciekawe czy jutro też tak będzie.

ze_nitka

Justynaaa a ty będziesz jutro w Arkadii?

justynaaaa2


ze_nitka

Fajnie, to do jutra :D

mika

Cytat: justynaaaa2 w 30 Gru 2008, 21:44:29
Zara coś ostatnio w ogóle jakoś na psy zeszła moim zdaniem  :zly: jeszcze ta w domach centrum jakoś się prezentuje, ale te w centrach handlowych mają taki bałagan, że wyglądają jak ciuchland gorszej kategorii, szczególnie w czasie wyprzedaży  :crazy: ubrania pomieszane, leżą na ziemi, albo rzucone na kupę a to, że podarte to coraz częściej się zdarza i prawie zawsze brakuje guzików  :headbang: aż się odechciewa tam czasemw chodzić

to zobaczycie co się dzieje w Arkadii, najgorzej jest chyba w H&M, ciuchy się walają, nic nie leży na swoim miejscu, a o przymierzalni lepiej zapomnieć bo kolejka przez pół sklepu, do kas to samo
za to w Promodzie spokojnie i elegancko, ale ciuchy też przebrane, małych rozmiarów bardzo mało  :zly:

tachogti

Mnie mama wczoraj bardzo fajne dwie bluzeczki w H&M kupila, 12 zl kazda :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Cytat: tachogti w 31 Gru 2008, 14:28:05
Mnie mama wczoraj bardzo fajne dwie bluzeczki w H&M kupila, 12 zl kazda :D

mam nadzieje, ze nie wrocila z podmitym okiem ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

eva_luna

ja w h&m skorzystalam na letnich wyprzedazach. mam wrazenie, ze zeby tam cos znalezc, to trzeba duuuzo czaso na to poswiecic, a jak bylam wczoraj o 10.30 to w h&m bylo pusciutenko i panowal porzadek. szkoda, ze nie przeceniaja dzieciecych, bo sliczne rzeczy widzialam.

tachogti

Cytat: mayagaramond w 31 Gru 2008, 14:56:06
Cytat: tachogti w 31 Gru 2008, 14:28:05
Mnie mama wczoraj bardzo fajne dwie bluzeczki w H&M kupila, 12 zl kazda :D

mam nadzieje, ze nie wrocila z podmitym okiem ;)
o dziwo wrocila cala, takze z ikei  :point_lol: ona do h&m ma po drodze do pracy i idzie tam zaraz po otwarciu wiec jest pusto, poza tym ma niesamowity zmysl grzebacza przecenowego, ktorego jej wielce zazdroszcze!!!  :thumbup:
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

justynaaaa2

mika byłam dzisiaj w promodzie w arkadii i była ta twoja kiecka w paski w rozmiarze 1  ;) mierzyłam ją nawet i te swtery co eva pokazała też, ale fason nie dla mnie  :crying: za szerokie w biodrach i tak smętnie boki zwisały, a chyba powinny być lekko opięte  :hmm:

bozena.dp

justynaaaa2 super ta sukienka   :thumbup:  właśnie o takiej marzę o już od dawna, ale jakoś jeszcze nie doszłam do tego żeby kupić  :crying:
piwko za zdjęcie  :beer:

mika

Cytat: justynaaaa2 w 31 Gru 2008, 18:49:30
mika byłam dzisiaj w promodzie w arkadii i była ta twoja kiecka w paski w rozmiarze 1  ;) mierzyłam ją nawet i te swtery co eva pokazała też, ale fason nie dla mnie  :crying: za szerokie w biodrach i tak smętnie boki zwisały, a chyba powinny być lekko opięte  :hmm:

no co ty!!!! jak to była w rozmiarze 1 :crying: :crying: :crying: :crying: no nic i tak pojadę na targówek może i tam będzie

mayagaramond

Popatrzcie na stronie promodu www.promod.eu, wysylaja tez do PL.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"