Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Lip 2009, 12:33:01
matko bosko - czlowiek przyoszczedzil na pimkie to teraz musi na torbe wydac ;)

haha, priorytety :)

Powaznie - moim zdaniem przy ograniczonym budzecie (a 90% ludzi ma ograniczony budzet, bo nie jest szejkiem ;) ) lepiej wydac wiecej na ladne buty i torbe niz na kieccke.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

mayagaramond z tym akurat sie zgadzam ;) i dlatego na asosie musze jeszcze torbe wybrac, bo skorkowych pieknych mam sztuk 1 ;) sredni orzechowy braz ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

W sumie to jest racja.. Jak na razie najwięcej komplementów zebrałam za sukienkę z H&M za 60 zł..
Imagine there is no hate

mayagaramond

#403
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

popatrze - tylko mowie, nie mam czasu ;( w sobote mam nadzieje cos wykroje ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

ja jutro wybieram się na zakupy, mam plan: rybaczki jeansowe, biała spódnica ołówkowa (to wszystko oczywiście w sklepie dla wielorybów :D ), klapki na koturnach, ewentualnie niskim obcasie, biały kapelusz :) :) :)
no i brata biorę, żeby odmenelić go trochę odzieżowo lol

zosia2007

ja juz po zakupach:

3 pary butow, kurtka, stroj kapielowy, 4 bluzki, sweter, pasek, troche naszyjnikow, kolczyki

na razie wystarczy choc od poniedzialku mam urlop wiec trudno bedzie sie zmobilizowac zeby do sklepow nie zajrzec :D ale maz kaze oszczedzac :D

mayagaramond

Cytat: zosia2007 w 30 Lip 2009, 23:42:44
ja juz po zakupach:

3 pary butow, kurtka, stroj kapielowy, 4 bluzki, sweter, pasek, troche naszyjnikow, kolczyki

na razie wystarczy choc od poniedzialku mam urlop wiec trudno bedzie sie zmobilizowac zeby do sklepow nie zajrzec :D ale maz kaze oszczedzac :D

A zdjecia where? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

Cytat: mayagaramond w 31 Lip 2009, 09:00:07
A zdjecia where? ;)

sie aparat spierniczyl :( a koszt naprawy = nowy aparat

ale postaram sie wstawic jak pozycze aparat od ojca

mayagaramond

Cytat: zosia2007 w 31 Lip 2009, 10:14:40
sie aparat spierniczyl :( a koszt naprawy = nowy aparat

ale postaram sie wstawic jak pozycze aparat od ojca

niestety teraz czesto tak jest ze naprawa = nowy sprzet...

Poczekamy, az zabierzesz tacie aparat ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia


kasiad

#412
Cytat: Kasia w 08 Wrz 2009, 12:42:37
znalazłam dzieki wróbelkowi

Galeria Centrum sie wysprzedaje http://forum.gazeta.pl/forum/w,34708,99890954,,przeceny_w_Galerii_Centrum_z_okazji_likwidacji_.html?v=2

dzisiaj byłam i zakupiłam parę spodni i bluzkę :)
wyprzedaż 70% i za te 2 rzeczy zapłaciłam 85 zł   :dance: cena pierwotna 300 zł  :crazy:

Kasia :beer: for you  :P

Kasia

własnie wróciłam z zakupów z pustymi rękoma

w wawie puste półki :(

dupa, dupa, dupa a nastawiłam sie ze sobie bieliznę kupię :(

kasiad

Cytat: Kasia w 08 Wrz 2009, 22:44:52
własnie wróciłam z zakupów z pustymi rękoma

w wawie puste półki :(

dupa, dupa, dupa a nastawiłam sie ze sobie bieliznę kupię :(

przyjedź do nas, bielizny jeszcze pełne półki  :P

Kasia

Cytat: kasiad w 08 Wrz 2009, 22:50:24
przyjedź do nas, bielizny jeszcze pełne półki  :P

no własnie był plan na bialystok niedzielą ale niestety przed chwilą upadl ;)

kasiad

Cytat: Kasia w 08 Wrz 2009, 22:59:26
no własnie był plan na bialystok niedzielą ale niestety przed chwilą upadl ;)

;D

effik

Ja wróciłam wczoraj z outletu z pustymi rękoma ;D
nawet Freyi ani Fantasii nie kupiłam.

Ale potem weszłam do H&M i wyszłam z 2 sweterkami, 20% rabatu na droższy :D