Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

dragonfly i bardzo dobrze!!! bo one jakieś babciowe lekko były ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

siog

bylam wczoraj przez chwile w dwoch ulubionych sklepach i musze powiedziec ze wyprzedaze w tym roku sa niesamowite. A kto ma rozmiar buta 41/42 to powinien leciec do Irlandii na wyprzedaze. designerskie buty byly po 100 eur!

eva_luna

a ja zapakowalam Toske w samochod i pojechalam do promodu bo sukienke, przy okazji kupilam bluzke. zakupy zrobione w 5 min bo sie mala stresowalam i nawet dobrze nie popatrzylam co na wieszakach wisi...
kupilam:
http://www.promod.eu/dresses/knitted-dress-violet-R5200015071N35P2.html
http://www.promod.eu/knitwear/_2-in-1/combined-shirt--tank-top-plum-purple-R5220176873N1.html (na stronie wyglada jakos tak karykaturalnie)

zuzia

eva_luna

jeżeli można wiedzieć - ile cie kosztowało by stać się właścicielką tej sukienki?

eva_luna

sukienka przeceniona ze 169 na 149. niewiele, ale i tak chcialam ja kupic wiec i 20 zl ok.

mayagaramond

Cytat: gioseppe w 28 Gru 2008, 19:59:19
trzeba chodzic w godzinach kiedy jest najmniej ludzi czyli zaraz po otwarciu sklepow :)

wiem, tylko szkoda mi brac urlop na chodzenie po sklepach ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Cytat: justynaaaa2 w 27 Gru 2008, 21:25:24
hmmm ja raczej kupuję w stacjonarnych sklepach, więc nie mam co wklejać  ;)
byłam dzisiaj na zakupach, fajne wyprzedaże się zaczęły i chyba jeszcze się skuszę, ale to już za rok  :mocking:
dzisiaj zakupiłam:
kożuszkową kamizelkę wykończoną futerkiem (maya ma chyba podobną ;) )
sukienkę princeskę w kolorze szaro-czarnym
3 cienkie bluzeczki (w tym 2 golfiki) właśnie pod ww. sukienkę
cienki sweterek w kolorze szarym
krótką jeasnową spódniczkę, taką najzwyklejszą :) marzyła mi się od lat, ale dopiero teraz uznałam, że mogę sobie na taką pozwolić  ;)

poszukuję:
długiego swetra, który można nosić jako sukienkę


Justyna szukam szarej princesski, gdzie kupiłaś????
na tą sukienkę z Promodu też się chyba skuszę :D

mika

oooooooo właśnie, jeansowa spódniczka, tego mi trzeba

mayagaramond

Szara princeske kupilam w H&M, ale to bylo wiosna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

mayagaramond dzięki, mi princesski z H&M nie odpowiadaja, dziwną rozmiarówkę tam mają, nie na mnie  :mocking: wszędzie dobre ale się w biuście nie mieści  :aaaa: a ja jestem bezbiuście totalne wiec jest coś nie halo  :rotfl:

mayagaramond

Cytat: mika w 29 Gru 2008, 20:23:18
mayagaramond dzięki, mi princesski z H&M nie odpowiadaja, dziwną rozmiarówkę tam mają, nie na mnie  :mocking: wszędzie dobre ale się w biuście nie mieści  :aaaa: a ja jestem bezbiuście totalne wiec jest coś nie halo  :rotfl:

a moze przymierz wiekszy rozmiar? ;) Ja swoja dopasowywalam u krawcowej, jak 80% ciuchow
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Cytat: mayagaramond w 29 Gru 2008, 20:27:15
Cytat: mika w 29 Gru 2008, 20:23:18
mayagaramond dzięki, mi princesski z H&M nie odpowiadaja, dziwną rozmiarówkę tam mają, nie na mnie  :mocking: wszędzie dobre ale się w biuście nie mieści  :aaaa: a ja jestem bezbiuście totalne wiec jest coś nie halo  :rotfl:

a moze przymierz wiekszy rozmiar? ;) Ja swoja dopasowywalam u krawcowej, jak 80% ciuchow

jak wlazłam w 38 to wszędzie mi odstawało a na biuście było opięte, nie wiem czemu ale mam tak tylko w przypadku sukienek z H&M i koszul z Zary :(

mayagaramond

Cytat: mika w 29 Gru 2008, 20:28:24
jak wlazłam w 38 to wszędzie mi odstawało a na biuście było opięte, nie wiem czemu ale mam tak tylko w przypadku sukienek z H&M i koszul z Zary :(

z koszulami mam podobny problem, a do dolly parton mi daleko ;) Ale ta sukienka z H&M to jakas "lepsza" linia (ale nie COS) i jest lepsza jakosciowo.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

ok dzięki, lookne jutro do h&m co tam mają
polewam


mika

o jeny ta druga jest cudna


justynaaaa2

mika kupiłam w camaieu w GM był tylko 3 sztuki, rozmiar 38, 42 i 44 i wyjątkowo 38 było dobre, bo zwykle u nich 36 biorę, więc mierzyłam jakoś tak bez przekonania a tu niespodzianka - czuję się jak na mnie szyta  :blush: aaa i nie jest ołówkowa tylko leciutko rozszerzona do dołu i dobrze, bo w ołówkowych to ja kiepsko wyglądam, bo mam za małe biodra trochę i się tak ładnie nie opina :( a w takiej nie widać, że coś odstaje ;)

bozena.dp

justynaaaa2 pokaż sukienkę  :pray:

justynaaaa2

bozena.dp nie mogę jej nigdzie w necie znaleźć, postaram się zrobić zdjęcie i wrzucić  ;)

panikarola

co, już są przeceny???? to nie jest jakoś wcześniej, niż zawsze?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Kasia

są są, na razie delikatne ale przy pełnym asortymencie :)

jak asortymentu bedzie ubywać to ceny jeszcze pójdą w dół

mika

kupiłam dziś tą sukienkę z Promodu - była jedna jedyna ostatnia w rozmiarze 1 i do tego fioletowa!!!! wpadła w moje ręce i już jej nie wypuściłam i do tego piękna turkusowa koszula
Do Camieu tez pójdę ale po NOwym Roku

ze_nitka

#48
Gdzie znajdę taką bawełnianą-dzianinową sukienkę...? widziałam w zarze, ale albo nie byo rozmiaru albo podarte :/

Ale zara ma brzydkie modelki

mika

ze_nitka ja dziś w Promodzie widziałam kilka modeli, oprócze tej którą ja kupiłam była jeszcze taka piękna szaro czarna w paseczki ale nie było dla mnie rozmiaru, muszę po nią jechać na Targówek bo jest cudna!!! widziałam też w Zarze dziś w Arkadii wszystkie możliwe rozmiary ale na mnie źle leżały