Wyprzedaze!

Zaczęty przez siog, 27 Gru 2008, 18:12:18

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

konwalia

Cytat: golinda w 05 Sty 2009, 09:13:23
no to chyba już wykupione wszędzie, bo nigdzie nie widziałam, nawet w innym rozmiarze... :(

ja widziałam w mexxie

justynaaaa2

oj coś tu kręcicie z tymi swetrami  ;) ja ich nigdzie nie widzę :crying: w promodzie owszem były, ale zły krój na mnie :( poza tym ja chyba jednak wolę z długim rękawem, żeby to był prawdziwy sweter - zakładam i gotowe i żebym nie musiała kombinować co włożyć pod spód  :crazy:

konwalia

ja nie kupiłam, za niska jestem na takie....wyglądam jak przykurcz, mam tylko golf z hm ale kończy się za biodrem

justynaaaa2

konwalia ja też za wysoka nie jestem ;) ale nawet nie dane było mi się przekonać jak będę wyglądać :(

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2009, 11:19:14
konwalia ja też za wysoka nie jestem ;) ale nawet nie dane było mi się przekonać jak będę wyglądać :(

a mi było dane i bardzo się sobie w tym czymś podobałam (długość taka ciut za tyłek, nie za długi i do tego szeroki pasek), ale to było w New Yorkerze, więc jakość tego była mizerna

justynaaaa2

golinda bo ty raczej z tych wysokich i szczupłych to jasne, że będzie ci dobrze w czymś takim :)
ja też aż takiego długiego nie chcę, tylko właśnie taki troszkę za tyłek, więc myślę, że nawet przy moich 161 nie będzie źle  :blush:

mayagaramond

#106
Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 11:11:46
ja nie kupiłam, za niska jestem na takie....wyglądam jak przykurcz, mam tylko golf z hm ale kończy się za biodrem

zaloz do niego rurki i wysoki obcas, paska lepiej nie bo cie podzieli na pol i skroci ;)

W Madeleine maja, ale one sa drogie:

http://www.madeleine.de/DesktopDefault.aspx/tabid-49/ST-10/SID-1/PID-1/QI-$Q!longpullover?et_cid=20&et_lid=144&et_sub=longpullover&gclid=CIzL4eCs95cCFQtJtAodfiFVDQ

Moj jest podobny do tego, tylko ma wiekszy golf i jest dluzszy (no i kosztowal 1/3 ;) )

http://www.madeleine.de/DesktopDefault.aspx/tabid-49/ST-10/SID-1/PID-2/FID-60611/QI-$Q!longpullover


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

wszystkie linki z promodu mi nie dzialaja ;( o jakiej sukience gadacie, co golindzie w niej dobrze, mika ja ma a reszta poluje??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

zwierzatko_mojej_mamy
gadają o takim długim swetrze -tubie/sukience do rurek, legginsów czy innego wąskiego dołu.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2009, 10:50:54
oj coś tu kręcicie z tymi swetrami  ;) ja ich nigdzie nie widzę :crying: w promodzie owszem były, ale zły krój na mnie :( poza tym ja chyba jednak wolę z długim rękawem, żeby to był prawdziwy sweter - zakładam i gotowe i żebym nie musiała kombinować co włożyć pod spód  :crazy:


justyna bo one przewaznie z krótkim rekawem ... niestety :(


justynaaaa2

Kasia no właśnie dla mnie to jest jakaś paranoja  :crazy: w sklepach 80% swetrów to są swetry z krótkim rękawem, albo w ogóle bez  :stupid: kurde ja wychodzę z założenia, że sweter to sweter i ma być w nim ciepło, ale jak ma mnie ogrzać coś co nie ma rękawów  :foch:

Kasia

no ja tez się wkurzam bo juz mam dość "sztukowania" rekawów

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2009, 13:26:03
Kasia no właśnie dla mnie to jest jakaś paranoja  :crazy: w sklepach 80% swetrów to są swetry z krótkim rękawem, albo w ogóle bez  :stupid: kurde ja wychodzę z założenia, że sweter to sweter i ma być w nim ciepło, ale jak ma mnie ogrzać coś co nie ma rękawów  :foch:

e tam, nie znacie sie ;) Pod sweter zakladamy albo inny sweter albo jakas bluzke albo sukienke.

Znalazlam Wam dlugie swetry:

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=11994

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=11764

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=11624

http://www.cogdziezaile.pl/index.php?p=11627
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

justynaaaa2

mayagaramond ten 3 i 4 fajowy, ale to pewnie o tym golinda pisała, że jakościowo kiepskie są  :thumbdown: mi się ten twój podoba  :P tzn. ten podobny co pokazałaś, ale skoro ma jeszcze większy golf i jest dłuższy to musi być jeszcze fajniejszy  ;)

mayagaramond

Cytat: justynaaaa2 w 05 Sty 2009, 13:32:07
mayagaramond ten 3 i 4 fajowy, ale to pewnie o tym golinda pisała, że jakościowo kiepskie są  :thumbdown: mi się ten twój podoba  :P tzn. ten podobny co pokazałaś, ale skoro ma jeszcze większy golf i jest dłuższy to musi być jeszcze fajniejszy  ;)

Oczywiscie sweterek new yorkera nie bedzie mial rewelacyjnej jakosci, dlatego tez kosztuje 30€. Te z Madelein maja b. dobra jakos, ale kosztuja dobrze ponad 100€.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

mayagaramond
mi się 2 i 4 podobają :)

konwalia

a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

mayagaramond

Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:05:06
a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

hm, no ja nie wymieniam szafy co sezon;) I dlugi sweter kupilam dwa lata temu i nie zamierzam sie go pozbywac. Ale moj jakosciowo najlepszy nabytek to sweterz simple, kupiony wieki temu i wyglada jak nowy, a jest i noszony i prany ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Cytat: mayagaramond w 05 Sty 2009, 22:11:12
Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:05:06
a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

hm, no ja nie wymieniam szafy co sezon;) I dlugi sweter kupilam dwa lata temu i nie zamierzam sie go pozbywac. Ale moj jakosciowo najlepszy nabytek to sweterz simple, kupiony wieki temu i wyglada jak nowy, a jest i noszony i prany ;)

ja też nie wymieniam, ale sa rzeczy które kupuję typowo na jeden-max dwa sezony

mayagaramond

Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:13:07
Cytat: mayagaramond w 05 Sty 2009, 22:11:12
Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:05:06
a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

hm, no ja nie wymieniam szafy co sezon;) I dlugi sweter kupilam dwa lata temu i nie zamierzam sie go pozbywac. Ale moj jakosciowo najlepszy nabytek to sweterz simple, kupiony wieki temu i wyglada jak nowy, a jest i noszony i prany ;)

ja też nie wymieniam, ale sa rzeczy które kupuję typowo na jeden-max dwa sezony

ja jestem skapirado ;)  na jeden sezon w zasadzie nic nie kupuje.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:05:06
a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

no ale bez przesady - po niektorych ciuchach widac na kilometr ze sa "niskobudżetowe" ;)
a ten sweterek z new yorkera wygladal ja przez 7 osob znoszony

konwalia

Cytat: golinda w 06 Sty 2009, 09:34:29
Cytat: konwalia w 05 Sty 2009, 22:05:06
a z drugiej strony nie przesadzajmy z ta jakością ciuchów na jeden sezon :p

no ale bez przesady - po niektorych ciuchach widac na kilometr ze sa "niskobudżetowe" ;)
a ten sweterek z new yorkera wygladal ja przez 7 osob znoszony

wiem wiem, ja zresztą potrafię sweterek jednym praniem wykończyć,
dla mnie new jorker jest taki trochę szmatławy raczej odnośnie jakości

ja staram się kupować niskoudżetowo zawsze- czyli na wyrzedażach

kariima

Wyprzedaże :) czas na poluzowanie budżetu domowego, mnie wciągnęły wyprzedaże w Reserved, lubie te ciuchy a niektóre promocje są naprawdę duże, tylko wszystko szybko znika z półek :)

tachogti

W zarze daja  dzinsy za 70 zl!!!!! :)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P