Różne pytania dotyczące prania ;)

Zaczęty przez nionczka, 24 Gru 2008, 12:12:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: rilla w 21 Sty 2010, 20:00:13Kupuje jeden kartonik proszku dla niemowląt, a później już vizir sensitive
u nas własnie tak było
jedno opakowanie dzidziusia
potem vizir sensitive
a teraz jak leci

magdalinska

ja nie prasowałabym, bo mi sie nie chcialo, ale moja mama mi kazała, zeby zabic zarazki ;) tak wiec mam wszystko wyprasowane, a pozneij to sie zobaczy, pewnie bede prasowac tylko to co bedzie bardzo wymiete

fasolka1980

ja uwielbiam zapach dzieciecych proszkow do prania :) w domu piorę w lovelli, na wyjazdach kupuje dzidziusia

zawsze wszystko prasuje, nie cierpie pogniecionych ubran, a juz nabardziej pogniecionej pizamy  ;)

ishka82

Cytat: marlen_ka w 21 Sty 2010, 19:34:35
sorki za moje głupie pytanie, ale czy naprawde trzeba zawsze prasowac ciuszki dla dziecka?
Nie trzeba ;D Moja bratowa chyba od początku nie prasowała ;) Ale często zaleca się, żeby przynajmniej na początku prasować ze względów higienicznych :)

marlen_ka

dzieki dziewczyny za info :beer:
skoro lepiej prasować, to musze sie wreszcie zaopatrzyc w deske do prasowania ;)

konwalia

moja mam zawsze mówiła, ze czas na prasowanie, to się ma przy pierwszym dziecku lol

foszek

Ja od poczatku pralam w persil sensitiv, najpierw osobno malego ciuszki, teraz juz razem z naszymi.  No i do tej pory prasuje wszystkie body czy koszulki, oraz pogniecione rzeczy. Ale maly ma delikatna skorke, wiec pomimo ze nic mu do tej pory nie bylo, wole nie ryzykowac.

nionczka

Ja tak samo jak moja corka nosze bawelniane ciuchy, domieszki sztuczne rzadko i w minimalnych ilosciach wiec prasowac musze. Tym bardziej, ze nie podboaja mi sie poukladane w szafie nieuprasowane ubrania bo nie trzymaja fasonu. Moge miec klaki na podlodze, resztki jedzenie w zlewie, ale ciuchy uprasowane na sztywno. Moja mama jak zobaczyla jak ja prasuje i skladam powiedzial, ze jestem ja te panie z reklam co maja wszystko perfekcyjnie poukladane bo jeszcze nie bylo uzywane i skadanie jest fabryczne ;-)
na dodatek nikt nie moze mnie zastepowac przy prasowaniu bo nikt nie wie jak skladac :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

nie prasuje (swoich tez), szkoda mi na to czasu
składam tak, ze nie ma zagniecen
zreszta i tak ubranka na moim dziecku momentalnie sie mna ;P

raz tylko prasowalam, jak upralam ubranka w platkach mydlanych

Angie

Piorę w lovelli, ale tylko dlatego, że uwielbiam zapach tego proszku   :blush:
I płuczę też w lovelli :)

Piorę wszystko w 40 stopniach.

Prasuję, bo te ubranka są strasznie pogniecione i  jak składam do szafy, to muszę wyprasować.
Takie wygniecione zalegają mi na krześle  :blush:

Kasia

Cytat: Angelos w 22 Sty 2010, 00:00:39Prasuję, bo te ubranka są strasznie pogniecione i  jak składam do szafy, to muszę wyprasować.
Takie wygniecione zalegają mi na krześle

u mnie też gnieciuchy gdzieś zalegają i czekają aż je uprasuję
do szfy laduja tylko uprasowane

gnieciuchów to nawet dobrze złożyć sie nie da ;) i póxniej w  szafce pierdzielnik

martullek

ja mam taki problem, że mam kosz z wypranymi ciuchami w szafie, więc jako że go nie widzę bez przerwy, to ciężko mi się zmobilizować do prasowania... chyba dziś sobie muszę zrobić wreszcie sesję prasowania, bo już mi się w tym koszu nic nie mieści...

zwierzatko_mojej_mamy

martullek ja tez juz sobie zrobilam kosz z "wyprane i do prasowania" i zabieram sie dopiero jak mi burtuje ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jestynka

Cytat: marlen_ka w 21 Sty 2010, 19:34:35
sorki za moje głupie pytanie, ale czy naprawde trzeba zawsze prasowac ciuszki dla dziecka?

ja nie prasuję.  U nas jakoś ciuchy Filipa nie gniotą isę bardziej niż nasze :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

ale odkopałam wątek ;) a to tylko po to żeby napisać, że plamy z banana bardzo cieżko jest usunąc

magdalinska

:D

Dodany tekst: 23 Kwi 2010, 07:34:42

:D