First minute-warto czy ściema?

Zaczęty przez konwalia, 21 Gru 2008, 14:20:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Tak przeglądam oferty i się zastanawiam,
niby rabaty do 40%, a jak wyszukasz konkretna ofertę i polixczysz od ceny w katalogu to wychodzi może 10%.

Jakie jest wasze zdanie?

sonja

Ja zdecydowałam się na first minute, na bliskie kierunki (Grecja, Tunezja, Egipt) uważam, że warto, poza tym teraz jeszcze jest ogromny wybór hoteli, a do najlepszych/najpopularniejszych trudno potem o lasta dobrego, na dalkie np. Dominikana, Meksyk zdecydowanie lepiej czekać na lasty

isabelles

ja w ubiegłym roku tez zdecydowałam się na first minute do Grecji i zaoszczędziłam około 1000zł ale to już nie dzięki rabatowi tylko kurs euro wzrósł ;)
Zgadzam się jednak z sonja - warto ponieważ masz spory wybór - potem może być trudniej znaleźć jakiś fajny hotel w miarę przystępnej cenie a na last minute nie warto liczyć bo zwykle nie ma wtedy nic ciekawego

Kasia

wcześniej jak nie było tych jaj kursowych to najkorzystniej wychodziło mi last minute.

no ale to pewnie też zalezy od biura, ja z reguły porównywałam first z lastem z Triady a oni jednak te "miesieczne uderzenia" całkiem niezłe mają.

sunflowerka

jasne , że warto, masz większy wybor hoteli, dostajesz wycieczkę/wycieczki gratis
mozesz sobie zaplanowac wczesniej urlop i jechać tam gdzie chcesz, a nie gdzie akurat trafi sie last

agness85

a ja się przekonałam w tym roku że nie warto. Wlaśnie wróciliśmy  z Narzeczonym z Tunezji i z Last zapłaciliśmy niecałe 5tys za 2tyg a znajomi których tam poznaliśmy jechali z First z tego samego biura i zapłacili w lutym 6tys za TYDZIEN!

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

#7
Pomyliłam wątki ;D