Ciąża na wakacjach ;-)

Zaczęty przez konwalia, 18 Gru 2008, 19:37:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

konwalia

Ponieważ zamierzamy wykupić wakacje, a biorę pod uwagę, że przyszłoroczne starania będą w realizacji zastanawiam się gdzie jechać.
Kusi mnie turcja, ale sanitarnie sama nie wiem?
Maroko, kanary, kreta?
Gdzie najlepiej?

zuzia


sonja

Cytat: zuzia w 18 Gru 2008, 19:43:37
konwalia

Kreta!!!    :jejeje: :jejeje: :jejeje:

Ja obok Rodos rozważałam bardzo intensywnie Kretę, ale ilekroć sobie Zuziu o Twojej pamiątce przypominałam to mi przechodziło  :mocking:

konwalia

bo jeśli sie uda to na wakacjach będę w trzecim-czwartym miesiącu

rubin04

Konwalia - w mojej ksiazce o ciązy jaką dostałam od koelżanki, cwzoraj znalazłam piękne zdjecie i tekst że Kanary to najlepsze miejsce na odpoczynek w czasie ciązy bo stosunkowo blisko, klimat w sam raz, bez powalających na kolana upałów itd.

No ja włąsnie teraz (15 tydz) lecę na Kanary wiec  relację zdam po powrocie :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

konwalia bierz Kretę  ;) nawet jeśli do tego czasu nie zajdziesz to tam masz szanse  :mocking: patrz zuzia :) ewentualnie Kanary, tylko trochę dłużej się leci - nie wiem czy ma to aż takie znaczenie  :hmm:

nionczka

Cytat: konwalia w 18 Gru 2008, 19:37:42
Ponieważ zamierzamy wykupić wakacje, a biorę pod uwagę, że przyszłoroczne starania będą w realizacji zastanawiam się gdzie jechać.
Kusi mnie turcja, ale sanitarnie sama nie wiem?
Maroko, kanary, kreta?
Gdzie najlepiej?

Kanary, super pogoda na ciaze, warunki sanitarne bardzo dobre.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

nionczkawitamy!!! juz w domciu?? jak mala Iren??

vobi

Cytat: sonja w 18 Gru 2008, 19:48:21
Ja obok Rodos rozważałam bardzo intensywnie Kretę, ale ilekroć sobie Zuziu o Twojej pamiątce przypominałam to mi przechodziło  :mocking:

:rotfl: sonja, jak tak dalej pojdzie to wybor miejsc na wakacje bedzie baaardzo ograniczony ;)

ze_nitka

Też polecam Kanary na ciąże, ze względu na mało uciążliwy klimat i dobre warunki sanitarno-lokalowe.
Tylko że lot samolotem jest męczący bo to ponad 5 godzin.

konwalia

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką i radzi mi się wstrzymać z wykupem, bo nigdy nie zaplanuję jak będę się czuła, a jeśli dobrze brać last minute.
Kanary poleca, ale lot 6h + podróż do innego miasta to juz 10h, więc raczej sobie odpuszczę-będę umordowana, a z pozka nie ma lotów

zuzia

konwalia
i to jest bardzo dobre myślenie.
ja miesiąc przeleżałam. ale teraz jest ok. i śmigam do pracy, na inglisz i na studia.

wrobelek0403

konwalia no z tymi kanarami to prawda, ale z drugiej strony - jak beda jakies kosmiczne upały to umeczysz się przez cały wyjazd, nie tylko przez podroz. Procz Kanarów swietna jest tez MAdera ;) - trochę blizej, a loty z Berlina.

A w ktorym miesiacu zamierzacie jechac?? Moze wybierzcie poczatek wrzesnia?? Wtedy temeperatury są już nizsze i mozna spokojnie odpoczywac na greckich wyspach. Ja polecam Krete ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

będziemy jechać koniec czerwca, wrzesień nie wchodzi w grę, bo młoda ma szkołę, a lipiec/sierpień za gorąco

sama nie wiem, czy robić  rezerwację teraz, muszę wziąc itakę pseudo promocja jak sprawdzam ceny to jakieś 10-15 procent, a nie do 40% jak obiecują więc pomyślę jednak nad last w zależności od samopoczucia.

niewiemjaka

maroko i turcja - za duzo nie-naszej flory bakteryjnej;)  nie ryzykuj zatrucia (ja przezylam 2 dni bolu/biegunki/oslabienia w turcji)
lepiej cos cywilizowanego: kanary albo kreta! :)

nionczka

Kurcze, nie pomyslalam, ze tak daleko z PL na Kanary. Szczegolnie jesli trzeba dojechac na lotnisko do innego miasta. Ja od zawsze przyzwyczajona do wygodnego warszawskiego zycia teraz tez czesto sie wkurzam, ze nie mamy dobrych polaczen ze swiatem (ani ofert) i musimy najpierw poleciec do Madrytu lub Barcelony i wtedy podróz znacznie sie wydluza. I koszty rosna.
My chcielismy poleciec w zeszle lato do Portugalii i jezdzic z plecakami, ale ze wzgledu na ciaze wybralismy jednak Kanary. Bralismy tez pod uwage Madere. Fajnie wybrac takie miejsce,  w ktorym gdybys nie czula sie najlepiej mozna odpoczac spokojnie.  Ja bylam na urlopie w 26-27 tygodniu i juz mi brzuch troche przeszkadzal. I potrzebowalam siesty :-)

A jesli ma to byc podróz latem to moze Baleary? Sa o wiele blizej i nawet na Majorce mozna znalezc spokojne niezniemczale miejsce na odpoczynek.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login