KENIA ktoś był ?? może coś wie?? :)

Zaczęty przez misiaczek187, 18 Gru 2008, 14:33:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

misiaczek187

Cytat: dragonfly w 26 Sty 2009, 10:39:00
Cytat: misiaczek187 w 26 Sty 2009, 08:12:38
dragonfly a gdzie Ty miałaś owych lokatorów ?? także w Kenii ?? a fuj fuj  :mocking:

no - takie fajne, duuuuze :) tylko pajakow nie lubiec  :thumbdown:

Pająków ?? :crying: dużo ich tam ?? 

dragonfly

nie - da sie przezyc.... misiaczek - nie mow ze takie zwierzatka zniechecilyby Cie do podrozy......

misiaczek187

Cytat: dragonfly w 26 Sty 2009, 11:01:19
nie - da sie przezyc.... misiaczek - nie mow ze takie zwierzatka zniechecilyby Cie do podrozy......

Ta ta skolopendra czy coś to chyba nie,ale pająków to się baaaardzo boję  :crying: zaraz sobie wyobrażam jak po mnie chodzi brr...

sputnik_sweetheart

a wiecie czego ja się najbardziej boję? owadów.przeróżnych. na przykład ćma albo niewinny motyl. na samą myśl, że miałabym oglądać motyla wielkości dłoni albo i jeszcze większego ciarki mi chodzą po plecach :rotfl:

panikarola

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 25 Sty 2009, 00:06:50
"they are ribbed for your pleasure" :d:D

lol lol lol lol

Dodany tekst: 26 Sty 2009, 13:40:02

albo ze usiadzie na dłoni albo dotknie skrzydełkiem

aaaaaaaaaaa

sputniku, tez tak mam

zrob sobie bardzo szczelne to wdzianko, misiaczku!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

misiaczek187

Zrobię zrobię będzie to wyglądać jak wielki kondom i będzie czarne,żeby mnie wyszczupliło odrobinkę  :mocking:
Każdy ma jakieś fobie jedni mniej inni bardziej szalone  :mocking:

panikarola

no, no ;) profilowane w pasie a la gorset :)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

misiaczek187

Cytat: panikarola w 26 Sty 2009, 13:51:25
no, no ;) profilowane w pasie a la gorset :)

Albo prążkowane  :mocking: coś wymyślę  :rotfl:

sputnik_sweetheart

Cytat: panikarola w 26 Sty 2009, 13:38:49

albo ze usiadzie na dłoni albo dotknie skrzydełkiem

aaaaaaaaaaa

sputniku, tez tak mam

serio? rany a ja myślałam, że to tylko ja jestem takim świrem...ludzie mówią "jak można się motylka bać, przecież one takie piękne są!" no może i są piękne, nie dyskutuję, ale te futrzaste łapy, te trąbki, ta konstrukcja skrzydła :rotfl:  ćma to już w ogóle inna bajka  :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

ja w ten sposob nienawidze ptakow - maja te nogi z luskami, i piora sztywne, i sa lekkie zupelnie bez sensu i dzioby ohydne, z daleka ode mnie..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

sputnik_sweetheart ja motylkom tez nie ufam - one tylko czyhaja co by mnie udziabac....

panikarola

ooo, ptaki tez sa strasznie, matko, ten dziób!!! i wcale nie sa lekkie, kiedyś gołąb na mnie usiadł i mało nie zemdlałam  :bad:
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

nie, nie, raczej takie latające kury - duże i cieżkie i obrzydliwe

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

lol lol lol

love ya!!!!!!!!

aż zapiszę definicję, jakby mi kiedy po pijaku z głowy wypadła
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sputnik_sweetheart

Cytat: panikarola w 26 Sty 2009, 14:27:59
i wcale nie sa lekkie, kiedyś gołąb na mnie usiadł i mało nie zemdlałam  :bad:
nieeee normalnie posikam się ze śmiechu zaraz :rotfl:
jak już tak smiecimy misiaczkowi w jego wątku ;) to powiem wam, że motyl to jeszcze pikuś, z ćmą jest gorzej.Jak byłam młodsza to konfiguracja ja+ćma w jednym pokoju się wykluczała :rotfl: wchodziła ewentualność bacznego obserwowania ćmy- jak sroka w kość, żeby znienacka nie zniknęła z pola widzenia (i nie zaatakowała podstępnie) :rotfl:
a wszystko przez to, że w dzieciństwie ktoś mi wmówil, że ćmy gryzą i żywią się ludzką krwią :rotfl: No przecież wiem, że to nieprawda ale niepokój pozostaje :rotfl: no i w ogóle to takie dziwne-co one jedzą-kiedy?w dzień śpią, w nocy na oślep lecą do źródła światła :rotfl: :rotfl: są mocno podejrzane!
no i jak pomyslę o takiej egzotycznej ćmie, takiej na dwie dłonie, ooj! :rotfl:

misiaczek187

No właśnie ja nie wiem czy Wy tak możecie w moim wątku  ;) żartuje !! A tak poważnie to nigdy nie traktowałam ćmy jako spijacza ludzkiej krwi  :rotfl:

sputnik_sweetheart

misiaczek187 noo wiesz, ćma to trauma z dzieciństwa :rotfl:  no a serio (nie że ćma nie serio) to wysłałam maila do taty gdzie był, z jakim biurem, jakie koszta, czy brudno, coś jeszcze?

panikarola

Cytat: sputnik_sweetheart w 26 Sty 2009, 18:03:52
Cytat: panikarola w 26 Sty 2009, 14:27:59
i wcale nie sa lekkie, kiedyś gołąb na mnie usiadł i mało nie zemdlałam  :bad:
nieeee normalnie posikam się ze śmiechu zaraz :rotfl:
jak już tak smiecimy misiaczkowi w jego wątku ;) to powiem wam, że motyl to jeszcze pikuś, z ćmą jest gorzej. ... są mocno podejrzane!
no i jak pomyslę o takiej egzotycznej ćmie, takiej na dwie dłonie, ooj! :rotfl:

ooo, sputnik, moja dusza jestes bratnia!!!!!
ciem sie strasznie boje, jest jak motyl tylko gorsza, niekolorowa - podejrzana wlasnie lol lol lol

a jak golab na Tbie siada to to uczucie jest takie straszne, jak kiedy taka cma tak znienacka maznie po twarzy skrzydlami tylko duzo duzo gorsze, bo to dluzej trwa zanim poleci!!!!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sputnik_sweetheart

karola, ptaki toleruję ;) ale mam jeszcze uraz do chitynowych pancerzyków :rotfl:

panikarola

fuj, chitynowy pancerzyk... porzucmy te rozwazania, bo za chwile bedziemy miec odruch otzrepywania sie co chwilke ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sierpniowajulka

Cytat: sputnik_sweetheart w 26 Sty 2009, 14:20:27
Cytat: panikarola w 26 Sty 2009, 13:38:49

albo ze usiadzie na dłoni albo dotknie skrzydełkiem

aaaaaaaaaaa

sputniku, tez tak mam

serio? rany a ja myślałam, że to tylko ja jestem takim świrem...ludzie mówią "jak można się motylka bać, przecież one takie piękne są!" no może i są piękne, nie dyskutuję, ale te futrzaste łapy, te trąbki, ta konstrukcja skrzydła :rotfl:  ćma to już w ogóle inna bajka  :rotfl:

nie jesteś sama. :) Ja też uciekam galopem na widok motylków. Przy pająkach wrzeszczę i rzucam się bez ładu i składu. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login