15 września 2007

Zaczęty przez uccellino, 08 Sie 2007, 13:33:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

ja tez mam dość!gdyby nie to ze jestem w ciazy i jesc musze to by mi nawet nie pozwolili bo "nie ma czasu":)teraz siedze spokojnie w domu, ale tylko dlatego ze przyjdzie koles prac dywan i ktos musial zostac. Wiecie? tak sie zastanawiam jak to było kiedyś jak trzeba było kucharce pomóc, zakupy dla niej zrobić, napompować tysiące balonów, a po weselu wstać, pomyć gary i uszykować na poprawiny!skąd Ci ludzie mieli czas i siły?
jo_ miekka!wesele na pewno bedzie udane!ja ide na wesele w październiku i bedzie 60 osób na wielkiej sali, ale wychodze z założenia że jak się Mlodzi fajnie bawią to i goście! Tak więc glowa do góry i uśmiech na buźke!!!!musi być super bo to Twój dzień!!!

jo_miekka

Brawurka, wlasnie doczytalam, ze tez masz przygode z suknia.
Mialam odbierac dzisiaj. Kurcze, pięć miar było, a tu przy odbiorze... u Ciebie zaglebienie, a u mnie odstająca fałda! Jestem wściekła. Jutro wyjazd ok. 4 rano, a kiecka nieudana. Mają mi zrobić na popołudnie, ale boje sie, ze straci na fasonie albo co....
Kurde, nie daje rady, nie daje rady...
Dobrze, ze nie jestem w ciazy, bo palę teraz jak smok!

brawurka

a mi tak papierosów brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie pale juz pól roku to pewnie bym się udusiła po pierwszym, ale i tak często o nich myśle!sprawdzałąm pogode przed chwilą i brak złudzeń: cały dzień deszcz z możliwymi ulewami!żegnaj plenerze!!!

[ Dodano: 12-09-2007, 10:55 ]
a suknia faktcznie okropnie uszyta!z jednej strony tylko i jeszcze zwalały to na mój brzuch, wiedziały chyba że szyją dla ciężarnej!takie miłe były dla nas dopóki mama nie zwróciła uwagi na ten dół na szwie.a jak jeszcze buty założyłam i okazały się za wielkie to myślalam, że się popłacze!!! buty były zamawiane z katalogu, bo w salonie zadnych nie bylo, na szczęście jakieś się znalazły i już miałyśmy brać 2 pary, ale pozwoliły po prostu zamienić.

mroczna_dama

DZiewczyny tylko spokojnie. Trzymam kciuki za te Wasze kiece. Moja bez przygód, czeka już po przymiarkach na odbiór w przeddzień ślubu:-)

jo_miekka

Dziewczynki, żegnam się z Wami na tydzień.
Spakowani i wystraszeni. Wyjeżdżamy jutro bladym świtem, żeby w sobotę wziąć ślub.

Trzymam kciuki za wszystkie Piętnastki i będę o Was ciepło myśleć.
Uda nam się. Przeżyjemy. I wszystko będzie dobrze.
POWODZENIA!

PS Suknia poprawiona błyskawicznie.

kate.zet1

jo_miekka, powodzenia i nie stresuj się :) Ja od dziś na persenie lecę - jest git  :mrgreen:
Z suknią też miałam przeboje, ale w końcu wszystko sie udało i jutro o 15 odbieram :)
Matko dziewuszki to jeszcze tylko dwa dni!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam za Was i za siebie kciuki :lol:

mika

jeny jeny tylko 2 dni!!!!!!!!!!!!!!

kate.zet1

Wstałam z bólem brzucha....jestem mega zestresowana....ale bardzo szczęśliwa :mrgreen:

mika

Cytat: "kate.zet1"Wstałam z bólem brzucha....jestem mega zestresowana....ale bardzo szczęśliwa :mrgreen:

ja tak samo

kate.zet1

Mika, a suknię juz odebrałaś? wszystko masz zapięte na ostatni guzik? :)

mika

kate.zet1, suknia wisi już od 3 miesięcy w domu bo kupiłam używaąą tylko teraz się boje że się nie zmieszczę  :-/ no ale trudno, ostatni raz mierzyłam ją 2 tygodnie temu i było ok, ciężko się zapinał suwak od spódnicy ale jakoś poszło zobaczymy co będzie w sobotę... a jeśli chodzi o resztę to zostało mi posprzątać dom bo robimy przyjęcie weselne w domu, przyozdobić kosze dla rodziców i mnóstwo innych drobiazgów :-|

kate.zet1

:)  No właśnie te drobiazgi mogą wykończyć :-/  Mnie jeszcze w piątek czeka pomoc w ubieraniu stołów na sali - składanie serwetek itp. muszę wszystkiego dopilnować... Dziś jeszcze spotkanie z księdzem w sprawie przebiegu mszy....a potem juz tylko przyjemności mam nadzieję. Ale mam stresa - idę po persen ufff

mika

kate.zet1, ja też łykam tabletki... na szczęście przybieranie stołów i inne tego typu gadżety zleciłam teściowej, mamie i szwagierce bardzo sią ucieszyły i wierzą głęboko że będzie wszystko dobrze... mój narzeczony sią strasznie cieszy ja tak samo

ashton

Hej dziewczyny! Jak się trzymacie?

kate.zet1

Hej ashton !!!! Długo Cię u nas nie było!!!! Jaki ładny avatar!!! Mam taki kamień w brzuchu, że zaraz padnę trupem...połknełam persen przed chwila, ale nie pomaga...o 11 lece na paznokcie, wieczorem na salę....matko to już jutro!!!!!!!!!!!!!

ashton

Polecam Persen z antybiotykiem, innymi specyfikami antyanginowymi oraz alkoholem - jak się tak naćpałam w przedślubną noc, to całą sobotę miałam głupawkę.
W niedzielę rocznica ślubu, a mojemu Mężowi to zwisa i powiewa, wszelkie moje pomysły uczczenia są "be", no to i ja olałam. Szybko ten rok zleciał... Nie mogę powiedzieć że żałuję - bo nie żałuję, nie mogę powiedzieć że inaczej sobie małżeństwo wyobrażałam - bo wcale sobie nie wyobrażałam... ale w sumie na świętowanie ochoty nie mam.

inkageo

Hej Ashton! Dołączyłam do zaszczytnego grona chorych panien młodych ;) Zaraz wymyślę karę dla Twojego męża, karnego jeżyka jakiegoś i już ;)
Imagine there is no hate

ewa.wie

Karnego jeżyka to powinnyście wszystkie dostać za te tabletki uspokajające ;-)  Ja nie korzystam z tego, boję się że mnie ogłupi. Potem zastanawiałabym się czy na pewno wziełam ślub ;-)  Dołączam zdjęcia z mojego próbnego makijażu. Nie jest za mocny?, zawsze mogę coś zmienić.

inkageo

Mocniej oczy! Mocniej oczy!
Imagine there is no hate

ewa.wie

inka, oczy były mocniej ale trochę zmazałam, bo wydawało mi się, że wyglądam ordynarnie ;-)   pani zrobiła mi czarne kreski, a ja takich nigdy nie robię, myślę, że jutro zrobi mi brązowe i będzie oki.

inkageo

Trzeba było zrobić najpierw fotki z kreskami w różnym oświetleniu. Na dworze, w pokoju, z lampą, bez lampy. Próbuj :) Może Cię raziło bo masz dosyć mocno pomalowane usta. Jak ja wyszłam z próbnego to czułam się jak tirówka, ale jak zmazałam szminkę z ust i pociągnęłam je błyszczykiem to było już lepiej :)
Imagine there is no hate

brawurka

wpadam w panike powoli!a najlepsze est to że przymierzyłam obrączkę i ... palce spuchnięte!nie wchodzi!!!jak to się mogło stać???????

kate.zet1

ewa.wie bardzo ładnie!!! Nie przejmuj się, że w świetle dziennym twój makijaz wydaje się zbyt mocny - na zdjeciach tego nie widać!!! Zobacz na mój makijaż, tez mi sie wydawało, ze jestem pomalowana, a na zdjeciach nie było go wcale!!! Paznokcie wyszły tak sobie :( Ale pocieszam się ze pewnie tylko ja to widzę haha - persen juz działa - luzik :mrgreen:

inkageo

Kate u nas persen cieszył się takim powodzeniem, że rodzina i świadkowie wyżarli nam całe opakowanie. Każdy kto wpadał się częstował. Leżał na stole obok dzbanka wody :) Szykuje Wam się super pogoda :)
Imagine there is no hate

kate.zet1

Cytat: "inkageo"Szykuje Wam się super pogoda
Inka, ja wole sie jednak z tej pogody nie cieszyć - wszystkie portale pokazuja jutro ok.15 stopni i przelotny deszcz!!!! A w niedziele, poniedziałaek i wtorek tez ma byc pięknie - tylko właśnie ta sobota...no kurcze nie chce mi sie wierzyć bo dziś tak pieknie i cieplutko ach...co będzie to będzie!!! Zaraz jadę na sale dekorować stoły...a wolałabym poleżec sobie z maseczką na twarzy :-/