gdzie do słońca na przełomie stycznia i lutego

Zaczęty przez squeriaczka, 18 Gru 2008, 11:06:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

squeriaczka

Dziewczyny
stwierdziliśmy, że jak nie pojedziemy od razu to juz nie pojedziemy w ogóle w tą
podróż poślubną
macie jakieś sugestie gdzie na przełomie stycznia i lutego

marzy nam się zeby:
- było ciepło :) oczywiście
- byla plaża na pare dni do nicnierobienia
- bylo gdzie chodzić i chłonąć piękno i takie tam atrakcje  światopoznawcze

nie ogarniam tego wielkiego świata :crazy:



Kasia

a jak wolisz tak bardziej egzotycznie i ciutke drożej czy raczej tak bardziej standardowo


Jak standardowo to Egiptos polecam :)

squeriaczka

zamierzamy zarządzić "kupony" na podóż jako prezenty ślubne wiec mam nadzieje
ze bardziej egzotycznie się uda
chcemy przeznaczyć jakos tak z 15tys na 2 os...
no seszele to nie będą...ale chyba coś się znajdzeie  :)

mam tylko różne paranoje - moja koleżanka niedawno wróciła z Indii i przelażała prawie miesiąc w szpitalu
(denga - gorączka krwotoczna, od ugryzienia komara!!!)

Kasia

wiesz, dolegliwości nie przewidzisz :(


może poczekaj na sierpniową julkę, na jej relacje z Tajlandii - może cię zacheci :)

moi znajomi w styczniu wyruszaja do meksyku - też ciekawie




squeriaczka

właśnie czytałam watek sierpniowejjulki
i czekam z niecierpliwością :)

sonja


mayagaramond

Na Kubie wesolo nie jest, turysci moze tak tego nie odczuwaja, ale tak naprawde to miejscowi tam gloduja, mowie powaznie, mam kolezanke z Kube.

Moze Brazylia?



"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sputnik_sweetheart

mój tato jest teraz w Kenii, wraca przed świętami, służę relacją.

w zeszłym roku w zimie był na Sri Lance- też służę relacją ;)

sonja

Maya, wiem... ale z turystycznego punktu widzenia jest tam ciekawie - nie chodzi mi o głód, tylko np. te charakterystyczne samochody. Z drugiej strony jednak dorabiać Castro tez nie bardzo :(

mayagaramond

Cytat: sonja w 18 Gru 2008, 14:34:05
Maya, wiem... ale z turystycznego punktu widzenia jest tam ciekawie - nie chodzi mi o głód, tylko np. te charakterystyczne samochody. Z drugiej strony jednak dorabiać Castro tez nie bardzo :(

takie samochody sa tez na malcie, ale w styczniu bedzie zimno. Sama bym chetnie na kube pojechala, ale z jednej strony panuje tam bieda, a z drugiej ceny jak u nas. Ta kolezanka nawet mydlo swojej rodzinie zawozi, a ostatnio wyklocala sie z celnikiami, bo miala za duzo i chcieli jej zabrac.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Na Malcie??? Byłam i nie zauważyłam... ale może ja ślepa jestem:) Dobra znowu wątek zaśmiecam.

mayagaramond

Cytat: sonja w 18 Gru 2008, 14:41:52
Na Malcie??? Byłam i nie zauważyłam... ale może ja ślepa jestem:) Dobra znowu wątek zaśmiecam.

troche bylo, no i te stare autobusy, chyba pomaranczowe jesli sie nie myle.

Przepraszamy za usterki, juz sobie idziemy. :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sonja

Cytat: mayagaramond w 18 Gru 2008, 14:47:39
Cytat: sonja w 18 Gru 2008, 14:41:52
Na Malcie??? Byłam i nie zauważyłam... ale może ja ślepa jestem:) Dobra znowu wątek zaśmiecam.

troche bylo, no i te stare autobusy, chyba pomaranczowe jesli sie nie myle.

Przepraszamy za usterki, juz sobie idziemy. :)

Autobusy to i owszem, trudno zapomnieć:) a kierowcy byli jeszcze bardziej retro:)) i tym wpisem kończę swój udział na tym wątku;))

sierpniowajulka

Cytat: Kasia w 18 Gru 2008, 11:34:27
wiesz, dolegliwości nie przewidzisz :(


może poczekaj na sierpniową julkę, na jej relacje z Tajlandii - może cię zacheci :)

jaką relacje?  :knuje: :knuje: :knuje: ja tylko zdjęcia wrzucę... za minutkę.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magoo

Wydaje mi się, że Meksyk, Kuba, Dominikana - generalnie rejon Morza Karaibskiego. Cieplutko i brak huraganów, króre ostatnio troche daja popalić...