Autor Wątek: Nasze tegoroczne choinki :)  (Przeczytany 35917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

Odp: Nasze tegoroczne choinki :)
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Gru 2008, 13:29:57 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Rilla - taka choinka jest zawsze u mojej babci - krzywusek z pobliskiego lasku , nawet podobnie ubrana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wolno wycinać choinek z lasu   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #76 dnia: 20 Gru 2008, 13:33:45 »
Zosia - myslałam ze TWoja i Gratki, to ta sama choinka  - o ja głupia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj slicznie
hehe komus by sie przydaly okulary  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a wogole to nie wiem ile mi ta choinka postoi bo ja ciagle kot atakuje i chce zjesc bąbki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Gru 2008, 13:42:03 »
gatka, zosia alez fajne pekate choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla bardzo elegancki krzywus Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a wieniec sama wykonalas?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jasne, że sama... 3 tygodnie temu. Jak widać już się sypie mocno, i świeczki się powykrzywiały

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 20 Gru 2008, 14:15:33 »
rilla bardzo ladny wieniec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczegolnie rajskie jabluszka - jesli dobrze widze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

didi_loczek

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Gru 2008, 14:25:15 »
Dziewczyny, macie bardzo ładne choinki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My nie będziemy mieć żadnej, we wtorek jedziemy do rodziców na święta i uznaliśmy że żywa choinka w pustym mieszkaniu jest bez sensu.

salsa

« Odpowiedź #80 dnia: 20 Gru 2008, 14:37:24 »

Rilla - taka choinka jest zawsze u mojej babci - krzywusek z pobliskiego lasku , nawet podobnie ubrana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wolno wycinać choinek z lasu   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale to jej lasek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mowiliśmy na to "krzaki" bo to jest takie 40  m kw rożnych drzewek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #81 dnia: 20 Gru 2008, 14:38:58 »
Dziewczyny, macie bardzo ładne choinki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My nie będziemy mieć żadnej, we wtorek jedziemy do rodziców na święta i uznaliśmy że żywa choinka w pustym mieszkaniu jest bez sensu.

dllatego ja mam sztuczną - bo nie bedzie mnie az do 5 stycznia (święta, potem wyjazd na sylwestra) a chionke chce miec i to długooo , wiec jest sztuczna i po krzyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #82 dnia: 20 Gru 2008, 15:12:30 »
zosia, gatka piękne wasze choineczki. aleczy wszyscy mają takie małe? nikt nie ubiera 2m drzewka?
Moja ma tak koło 1,90m Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Anupka

• Wiedżma ze słowotokiem
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 1652
  • 16.08.2008; Mam ® na strefowe grubasiństwo :-P
« Odpowiedź #83 dnia: 20 Gru 2008, 15:39:06 »
kupilismy choinke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth…

gatka2804

« Odpowiedź #84 dnia: 20 Gru 2008, 15:41:53 »
dziękuję dziewczyny za pochwały naszej małej choinki.
Chciałam w tym roku kupic nową bo ta którą mamy to taka "siedząca" bez nóżki jest. A ja lubię jak z dolnych gałązek zwisają bańki. Mam nadzięję że w przyszłym roku uda nam się zmienić choinkę, ale i tak nie będzie zbyt duża bo i mało miejsca dookoła.

Mimo, że święta spędzamy u rodziców to jednak ubieram choinkę. Jak wynajmowaliśmy mieszkania to w ogóle olewałam w nim atmosferę świąteczną, wychodziłam z założenia że w końcu i tak będziemy u rodziców. Ale odkąd jesteśmy na swoim mieszkanku to wiem że warto udekorować je świątecznie.

emcia

« Odpowiedź #85 dnia: 20 Gru 2008, 16:46:45 »
Super się spisałyście, brawo:)
I pomarańczki widzę...

giga

« Odpowiedź #86 dnia: 20 Gru 2008, 17:29:33 »
wszystkie ładne choineczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bozena.dp

« Odpowiedź #87 dnia: 20 Gru 2008, 18:51:23 »
salsa misz-masz bombkowy jest na choice moich rodziców właśnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
są tam nawet bombki starsze ode mnie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jak już będzie ubrana to wkleję wam fotki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #88 dnia: 20 Gru 2008, 19:59:35 »
No to pokazuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Na żywo jednak dużo lepiej wygląda Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Szczególnie ta fotka nocna mi kiepściunia wyszła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #89 dnia: 20 Gru 2008, 20:00:35 »
I detale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #90 dnia: 20 Gru 2008, 20:01:23 »
a co wyscie sie tak wszystkie zmowily na takie same choinki, brazowo-zlote  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a tak serio to bardzo ladna ta choinka ishka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #91 dnia: 20 Gru 2008, 20:02:33 »
ishka82 smakowita ta Twja choina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
p.s. zaintrygowala mnie mapa polski na scianie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po co tam jest ? :>

sonja

« Odpowiedź #92 dnia: 20 Gru 2008, 20:03:34 »
Piękna choinka:)

Zwierzu, pewnie Ishka śledzi gdzie jej mąż jeździ Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #93 dnia: 20 Gru 2008, 20:09:21 »
ishka  super choinka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jaka duuuuża i kształtna też bym kiedyś taką chciała  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale na razie nie mam miejsca gdzie takiej umieścić  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja bym dała jeszcze więcej bombek tylko takich większych, bo na takiej duuużej choince same takie małe giną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj fajne pomarańczki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ja dzisiaj widziałam takie śliczne szklane ozdoby  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i takie fajne czarne ehhhh już wyobraziłam sobie taką czarno szklaną i już myślę co by tu wymyślić następnym razem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ishka82

« Odpowiedź #94 dnia: 20 Gru 2008, 20:13:36 »
ishka82 smakowita ta Twja choina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
p.s. zaintrygowala mnie mapa polski na scianie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po co tam jest ? :>
Mąż kierowca - to jego. Często na nią patrzy, ja w sumie też z nim czasem na telefonie wiszę, mówi, że jest tu, czy tam, a ja patrzę gdzie to jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justyna, wiem, przydały by się większe bombki, ale mam takie, a już nie chciało mi się innych szukać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A co do wielkości, to w poprzednim mieszkaniu by się nie zmieściła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A teraz owszem...wydawała się mniejsza na straganie, przynieśliśmy do domu i wow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i nie patrzcie na podłogę i skrawek kanapy - miał być remont, ale nie wyszło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Moje poczucie estetyki cierpi w tym pokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #95 dnia: 20 Gru 2008, 20:15:56 »
zwierzatko_mojej_mamy, mąż chce mnie jeszcze mapą Europy uszczęśliwić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #96 dnia: 20 Gru 2008, 20:16:56 »
to i moja wkleje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rilla

« Odpowiedź #97 dnia: 20 Gru 2008, 20:17:42 »
ishka82 super choinka!!! a te pierniczki to z jakiego przepisu? czy aby miekkie?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #98 dnia: 20 Gru 2008, 20:21:42 »
ładne drzewka macie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja tak jak salsa - duzo wszystkiego, a najwazniejsza lameta, anielskie włosy i mnostwo swiatełek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w tym roku choinki jeszcze nie mamy - w poniedziałek nabędziemy, ale wciąż się wahamy jaką - duzą, czy małą do postawienia na stolik - boję się co zrobi Heniek z tymi wszystkiimi szpilkami i kabelkami od lampek  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

za to pochwale się zeszłoroczną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ishka82

« Odpowiedź #99 dnia: 20 Gru 2008, 20:30:06 »
ishka82 super choinka!!! a te pierniczki to z jakiego przepisu? czy aby miekkie?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ja już się pogubiłam z tymi przepisami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pierniczki są tylko 3 na choince Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Reszta to cynamonowo-orzechowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzu, super choinka i taka wielgaśna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wróbelku, fajna zeszłoroczna, czekamy na tegoroczną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj