Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: salsa w 20 Gru 2008, 13:27:35
Zosia - myslałam ze TWoja i Gratki, to ta sama choinka  - o ja głupia ;) slicznie
hehe komus by sie przydaly okulary  :rotfl:

a wogole to nie wiem ile mi ta choinka postoi bo ja ciagle kot atakuje i chce zjesc bąbki  :zly:

rilla

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Gru 2008, 11:46:56
gatka, zosia alez fajne pekate choinki ;D  :bravo: :bravo:

rilla bardzo elegancki krzywus :D a wieniec sama wykonalas?? ;)

jasne, że sama... 3 tygodnie temu. Jak widać już się sypie mocno, i świeczki się powykrzywiały

zwierzatko_mojej_mamy

rilla bardzo ladny wieniec ;) szczegolnie rajskie jabluszka - jesli dobrze widze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

Dziewczyny, macie bardzo ładne choinki  :bravo:
My nie będziemy mieć żadnej, we wtorek jedziemy do rodziców na święta i uznaliśmy że żywa choinka w pustym mieszkaniu jest bez sensu.

salsa

Cytat: brawurka w 20 Gru 2008, 13:29:57
Cytat: salsa w 20 Gru 2008, 13:26:59


Rilla - taka choinka jest zawsze u mojej babci - krzywusek z pobliskiego lasku , nawet podobnie ubrana ;)

:knuje: nie wolno wycinać choinek z lasu   :mocking:

ale to jej lasek :)
mowiliśmy na to "krzaki" bo to jest takie 40  m kw rożnych drzewek ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: didi_loczek w 20 Gru 2008, 14:25:15
Dziewczyny, macie bardzo ładne choinki  :bravo:
My nie będziemy mieć żadnej, we wtorek jedziemy do rodziców na święta i uznaliśmy że żywa choinka w pustym mieszkaniu jest bez sensu.


dllatego ja mam sztuczną - bo nie bedzie mnie az do 5 stycznia (święta, potem wyjazd na sylwestra) a chionke chce miec i to długooo , wiec jest sztuczna i po krzyku ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

Cytat: brawurka w 20 Gru 2008, 11:28:36
zosia, gatka piękne wasze choineczki. aleczy wszyscy mają takie małe? nikt nie ubiera 2m drzewka?
Moja ma tak koło 1,90m :D

Anupka

I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gatka2804

dziękuję dziewczyny za pochwały naszej małej choinki.
Chciałam w tym roku kupic nową bo ta którą mamy to taka "siedząca" bez nóżki jest. A ja lubię jak z dolnych gałązek zwisają bańki. Mam nadzięję że w przyszłym roku uda nam się zmienić choinkę, ale i tak nie będzie zbyt duża bo i mało miejsca dookoła.

Mimo, że święta spędzamy u rodziców to jednak ubieram choinkę. Jak wynajmowaliśmy mieszkania to w ogóle olewałam w nim atmosferę świąteczną, wychodziłam z założenia że w końcu i tak będziemy u rodziców. Ale odkąd jesteśmy na swoim mieszkanku to wiem że warto udekorować je świątecznie.

emcia

Super się spisałyście, brawo:)
I pomarańczki widzę...

giga

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

salsa misz-masz bombkowy jest na choice moich rodziców właśnie  ;)
są tam nawet bombki starsze ode mnie  :)
jak już będzie ubrana to wkleję wam fotki  ;)

ishka82

No to pokazuję :D Na żywo jednak dużo lepiej wygląda ;) Szczególnie ta fotka nocna mi kiepściunia wyszła ;D

ishka82


zosia2007

a co wyscie sie tak wszystkie zmowily na takie same choinki, brazowo-zlote  :knuje:

a tak serio to bardzo ladna ta choinka ishka ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ishka82 smakowita ta Twja choina ;D
p.s. zaintrygowala mnie mapa polski na scianie :D po co tam jest ? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sonja

Piękna choinka:)

Zwierzu, pewnie Ishka śledzi gdzie jej mąż jeździ ;)

justynaaaa2

ishka  super choinka  :jejeje: jaka duuuuża i kształtna też bym kiedyś taką chciała  ;) ale na razie nie mam miejsca gdzie takiej umieścić  :hmm: ja bym dała jeszcze więcej bombek tylko takich większych, bo na takiej duuużej choince same takie małe giną :blush: fajne pomarańczki  :jupi:
a ja dzisiaj widziałam takie śliczne szklane ozdoby  :thumbup: i takie fajne czarne ehhhh już wyobraziłam sobie taką czarno szklaną i już myślę co by tu wymyślić następnym razem  :knuje:

ishka82

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 20 Gru 2008, 20:02:33
ishka82 smakowita ta Twja choina ;D
p.s. zaintrygowala mnie mapa polski na scianie :D po co tam jest ? :>
Mąż kierowca - to jego. Często na nią patrzy, ja w sumie też z nim czasem na telefonie wiszę, mówi, że jest tu, czy tam, a ja patrzę gdzie to jest ;)

justyna, wiem, przydały by się większe bombki, ale mam takie, a już nie chciało mi się innych szukać ;D A co do wielkości, to w poprzednim mieszkaniu by się nie zmieściła ;) A teraz owszem...wydawała się mniejsza na straganie, przynieśliśmy do domu i wow :rotfl:

No i nie patrzcie na podłogę i skrawek kanapy - miał być remont, ale nie wyszło ;D Moje poczucie estetyki cierpi w tym pokoju :crying:

ishka82

zwierzatko_mojej_mamy, mąż chce mnie jeszcze mapą Europy uszczęśliwić :headbang: :rotfl:

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rilla

ishka82 super choinka!!! a te pierniczki to z jakiego przepisu? czy aby miekkie?:D

wrobelek0403

ładne drzewka macie :)

ja tak jak salsa - duzo wszystkiego, a najwazniejsza lameta, anielskie włosy i mnostwo swiatełek :D

w tym roku choinki jeszcze nie mamy - w poniedziałek nabędziemy, ale wciąż się wahamy jaką - duzą, czy małą do postawienia na stolik - boję się co zrobi Heniek z tymi wszystkiimi szpilkami i kabelkami od lampek  :zly: :zly:

za to pochwale się zeszłoroczną ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

Cytat: rilla w 20 Gru 2008, 20:17:42
ishka82 super choinka!!! a te pierniczki to z jakiego przepisu? czy aby miekkie?:D
Ja już się pogubiłam z tymi przepisami :crazy: Pierniczki są tylko 3 na choince ;) Reszta to cynamonowo-orzechowe :)

zwierzu, super choinka i taka wielgaśna :thumbup:

wróbelku, fajna zeszłoroczna, czekamy na tegoroczną ;)

justynaaaa2

wrobelek0403 u ciebie przy tych zasłonach i kanapach niebieskich ja widzę taką błękitno-biało-srebrno-szklaną z niebieskimi lampkami  :mocking: boże ja mam chyba zboczenie na punkcie choinek  :stupid: mogłabym każdemu ubrać  :P