Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 19 Gru 2008, 17:31:39
salsa to w tym roku kupcie dwie, bo juz nawet komozja sie zle miala ostatnio ;(

co takiego? nie rozumiem  :rotfl: :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

salsa jestem tego samego zdania. choinka ma być kolorowa, podobają mi sie choineczki dziewczyn, ale nasza będzie kolorowa na maxa.

salsa

mnie sie u kogoś , czy tez w sklepach podobają również te wymyślne choinki, nie ze to brzydkie, ładne-tylko dla mnie takie nie-choinkowe ;) u siebie to nie.

CHoinki dziewczyn tez mi sie podobają;)

Brawurku Piweczko :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka


ishka82

salsa, w moim domu rodzinnym jest taka choinka. Są na niej bombki nawet starsze ode mnie ;) Jest kolorowa i absolutnie bez żadnej koncepcji. Ma to duży urok i sama nie wiem jakie wole. Nasza choinka jest ubierana dopiero 2-gi raz, więc na razie nie mam misz-maszu, ale za parę lat, kto wie :rotfl: Na razie mam malutko ozdób, bo poprzednia była mała i na nią były kupione bombki, a teraz kupiliśmy dużą i jest łysawo, dlatego suszę pomarańczki, cytrynki i zaraz gniotę ciasto na ciacha chionkowe :jejeje: Bratanice o wiele bardziej lubią objadać choinkę niż brać ciacha z patery :mocking:

salsa

Ishka - ja w ogole nie lubie ciastek itp wiec dla mnie to żadna frajda na na robić sie trzeba po pas (niestety nie da sie ubrac choinki w ogorki kiszone - moje ulubione słodycze lol)
my tez ubieramy drugie raz, wiec żeby zrobic miszmasz nakupowaliśmy rok temu różniastych bombek i teraz będziemy je tłuc latami i dokupować co roku cos tam (po trochu)


btw- nie wiem czy wiesz, ale suszone pomarańczki nie wytrzymaja ci 30 lat lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

Cytujbtw- nie wiem czy wiesz, ale suszone pomarańczki nie wytrzymaja ci 30 lat
No wiem, wiem :mocking: Ale w tym roku brak funduszy na nowe bombki, a coś na tej choince zawisnąć musi ;) No a ciacha na choince też mi się podobają, tylko pewnie nawet do Wigilii nie wytrzymają...przyjadą dziewczynki we wtorek, to pewnie je zjedzą :mocking:

zwierzatko_mojej_mamy

salsa no komozja to jedna z firm bombkowych co 90% wyrbow sprzedaja do stanow - dolar polecial to i pbombkowe firmy popadaly - komozja jeszcze nie - dlatego kup dwie proponuje :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia

Cytat: salsa w 19 Gru 2008, 17:24:43
Najfajniejsze w choince sa bombki zbierane latami
jakos nie przemawia do mnie ta moda z ostatnich lat - co roku jakiś "dizajn" najlepiej wymyślny - choinka jak z Galerii handlowej
podoba mi się jak mieszają sie różne bombki z rożnych "epok" życia
wiadomo-ze np. tak jak My - w tym roku dopiero drugi raz ubierzemy wspólną, tylko naszą choinkę, ale co rok cos tam   sie dorzuca, cos tam sie potłucze, cos tak sie zużyje itp
i potem jest tak jak u mnie w domu czy u Teściowej - pełen miszmasz
w ogóle nie lubię tej "nowoczesności" w ubieraniu choinki - dla mnie choinka ma byci kolorowa i obwieszona "jak choinka"
jak widzę choinkę u koleżanki - białe światełka , białe bombki i laski cynamonowe pryskane złotem (bo w tym roku jest taka koncepcja, rok temu było "na wiejsko") to jakoś tak ... no ok, ładnie, ale dla mnie mało "choinkowo"

moi rodzice maja kilka bombek kupionych jeszcze na ich pierwsze wspólne święta ze mną (miałam wtedy 19 dni! )
my co roku kupujemy jedną ręcznie malowana bombkę - po latach będziemy juz mieli cała choinkę takich ;)



pełen miszmasz mam u rodziców, ozdoby zbierać będę, to kiedyś doczekam się własnego
choinka ma całe 50cm, więc trudno byłoby ją obwiesić kilogramami "wszystkiego"

gatka2804

Czytając ten wątek zmobilizowałam się wczoraj wieczorem do ubrania choinki. Poniżej zamieszczam jej zdjęcie. Postanowiłam się pochwalić efektem. Wracając do tematu bombek który był tu poruszany. My w zeszłym roku dostaliśmy od teściowej zestaw ok. 20 bombek - wszystkie ręcznie malowane i każda jest inna. (Oczywiście na choince zobaczycie też zwykłe bombki-hipermarketowe żółte i czerwone)

ishka82

gatka2804, śliczna choineczka :thumbup:

zosia2007

moja choinka - niestety zdjecia robione za dnia wiec nie oddaje uroku choinki ;)

brawurka


brawurka

zosia, gatka piękne wasze choineczki. aleczy wszyscy mają takie małe? nikt nie ubiera 2m drzewka?

tachogti

brawurka a 170 cm wystarczy? Bo my mamy taka ale jeszcze nie ubrana ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

rilla

oto nasza, najbardziej krzywa w okolicy:D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


brakuje jeszcze ciastek:) ale znając mojego męża muszę uważać, zęby nie zawiesić ich zbyt wcześnie:)

rilla

a tu na skraju wykończenia mój wieniec adwentowy

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

gatka, zosia alez fajne pekate choinki ;D  :bravo: :bravo:

rilla bardzo elegancki krzywus :D a wieniec sama wykonalas?? ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Anupka

Ha, rilla! Masz na szczycie choinki tego ziutka, ktorego nazwa mi spedzala sen z powiek kilka dni temu, hehe ;) Czubka- Szpikulca znaczy ;)

A ja wlasnie dostalam paczke ze skrzydelkami aniolka i z 4-ma paczkami kolorowych migajacych lampek. To moze jednak kupie choinke i zrobie pierogi i beda swieta jakies....?
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: emcia w 20 Gru 2008, 08:21:01



pełen miszmasz mam u rodziców, ozdoby zbierać będę, to kiedyś doczekam się własnego
choinka ma całe 50cm, więc trudno byłoby ją obwiesić kilogramami "wszystkiego"


ale mała choineczka tez jest urokliwa ;) mozna ją obwiesić proporcjonalnie do jej gabarytów ;)


Zwierzu, my to dajemy zarobić i naciągnąć sie raz w roku kramom przy sukiennicach - kupujemy przeważnie ta bombkę na tym przeklętym jarmarku świątecznym, ktory smrodzi kiełbachami z grila na Rynku lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

Cytat: brawurka w 20 Gru 2008, 11:28:36
zosia, gatka piękne wasze choineczki. aleczy wszyscy mają takie małe? nikt nie ubiera 2m drzewka?

to nasza taka "przejsciowa" choinka - na nastepne swieta, jak juz bedziemy na swoim to bedziemy miec choinke giganta :D

kasiad

Cytat: brawurka w 20 Gru 2008, 11:28:36
zosia, gatka piękne wasze choineczki. aleczy wszyscy mają takie małe? nikt nie ubiera 2m drzewka?

ja mam choinkę 2,20 cm  :thumbup: jak mąż zrobi zdjęcia wieczorem to wkleję  :blush:

salsa

Gratka, no piekna chhoina ;)

Rilla - taka choinka jest zawsze u mojej babci - krzywusek z pobliskiego lasku , nawet podobnie ubrana ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Zosia - myslałam ze TWoja i Gratki, to ta sama choinka  - o ja głupia ;) slicznie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

brawurka

Cytat: salsa w 20 Gru 2008, 13:26:59


Rilla - taka choinka jest zawsze u mojej babci - krzywusek z pobliskiego lasku , nawet podobnie ubrana ;)

:knuje: nie wolno wycinać choinek z lasu   :mocking: