Autor Wątek: Nasze tegoroczne choinki :)  (Przeczytany 37085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: Nasze tegoroczne choinki :)
« Odpowiedź #350 dnia: 23 Gru 2012, 15:35:04 »
golinda zdjęcie pierwsza klasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale choinka wydaje się fajna, to są różowe ozdoby? jeśli tak to super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i podoba mi się ta torebeczka  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

inkageo

« Odpowiedź #351 dnia: 23 Gru 2012, 16:43:59 »
Hahahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ładna!
Jutro mój szajsung Cię pobije Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Imagine there is no hate

aniak1211

« Odpowiedź #352 dnia: 23 Gru 2012, 18:29:01 »
OlaFasola
Piekna choinka:)

siog
twoja tez piekna,ladne ote ozdoby:)

Dodany tekst: 23 Gru 2012, 18:30:15
golinda
Zdjecie jak zdjecia ale choinka ladna:)
« Ostatnia zmiana: 23 Gru 2012, 18:30:15 wysłana przez aniak1211 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

bozena.dp

« Odpowiedź #353 dnia: 23 Gru 2012, 20:07:25 »
piękne te wasze choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mam tylko sztuczna, więc nie ma się czym chwalić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #354 dnia: 23 Gru 2012, 21:04:46 »
piękne te wasze choinki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja mam tylko sztuczna, więc nie ma się czym chwalić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tez mam sztuczną i bardzo ją lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie pierdziel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #355 dnia: 23 Gru 2012, 21:26:26 »
to są różowe ozdoby?

różowe i srebrne

dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi się nawet podoba, zwłaszcza samo drzewko

Dodany tekst: 23 Gru 2012, 21:27:07
i podoba mi się ta torebeczka

torebeczka jest ninki, ona ją powiesiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 23 Gru 2012, 21:27:07 wysłana przez golinda »
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

yoy

« Odpowiedź #356 dnia: 23 Gru 2012, 21:31:49 »
a moja nadal nie ubrana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam żywą- jest piękna, tylko bardzo sie z niej sypie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #357 dnia: 23 Gru 2012, 23:40:35 »
U nas M. zrobił wczoraj z P. łańcuch z papieru i pieknie im to wyszło.
Jutro zrobie zdjecia naszej choinki i wkleję.

Kupilismy jakąś jodłe kłująca w doniczce, bo chcemy potem na działce wkopać, moze się przyjmie.

inkageo

« Odpowiedź #358 dnia: 25 Gru 2012, 12:41:36 »
Golinda nazwała to nowoczesną asymetrią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #359 dnia: 26 Gru 2012, 11:42:09 »
nasza:

nionczka

« Odpowiedź #360 dnia: 26 Gru 2012, 18:52:52 »
Patrzę na te nasze choinki i one wszystkie są piękne. Nawet ta Brawurki sprzed 2 lat. Na każdej ejst coś naszego, coś związanego z nami, naszymi bliskimi. One są perfekcyjnie nieperfekcyjne. Na naszej są dekoracje ze wszytskich naszych wspólnych choinek, z mieszkań w Hiszpanii i Polsce. A moja mama ma bombki, które były na mojej pierwszej choince w 77 roku i da mi parę. Co więcej, ostatnio powiedziała mi, że ma dekoracje ze swojego dzieciństwa. Dla mnie to jest właśnie najwieksza wartość choinek. Takie zbieractwo i wspomnienia.

aniak1211

« Odpowiedź #361 dnia: 26 Gru 2012, 23:32:59 »
Dla mnie to jest właśnie najwieksza wartość choinek. Takie zbieractwo i wspomnienia.
Moi rodzice tez maja bombki ktore maja ponad 30 lat:)
Pamietam je z dziecinstwa,
licze ze jedna i sprezentuje na nowy dom;)

cumberland

« Odpowiedź #362 dnia: 27 Gru 2012, 09:23:58 »
Dla mnie to jest właśnie najwieksza wartość choinek. Takie zbieractwo i wspomnienia.

zgadzam się
my mamy taki zwyczaj, że na każde Święta kupujemy jedną bombkę "kształtnie-symboliczno-skojarzeniową" np. jak mieszkaliśmy w Kraku to kupiliśmy smoka wawelskiego a w tym roku zawisła bombka "małe buciki chłopięce"
i drugą kupujemy co roku tradycyjną kulę, na której zapisujemy miejsce gdzie spędzamy Wigilię, rok i dalej wszyscy się podpisują
i tak się tworzy nasza własna historia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #363 dnia: 27 Gru 2012, 10:05:32 »
cumberland ale fajny zwyczaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mada1981

« Odpowiedź #364 dnia: 27 Gru 2012, 14:22:05 »
nasza, w tym roku ciasteczkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #365 dnia: 27 Gru 2012, 21:08:00 »
Aktualizacja  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #366 dnia: 27 Gru 2012, 21:09:34 »
inkageo
a co to za pogrom???

inkageo

« Odpowiedź #367 dnia: 27 Gru 2012, 21:14:11 »
Upadek symboliki świąt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Sama się przewróciła, ale nie ukrywajmy faktów - była krzywa!

niewiemjaka

« Odpowiedź #368 dnia: 28 Gru 2012, 12:06:29 »
jaka tam krzywa! nowocześnie asymetryczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

iksa_nl

« Odpowiedź #369 dnia: 28 Gru 2012, 13:18:58 »
U nas pare bombek tez juz ucierpialo. Mlody sciaga i rzuca bo mysli, ze to pileczki i zrobia kululu....
Pierniki tez juz zjadl, tak do jego wysokosci, reszte ewakuowalam, zeby jeszcze cos zostalo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

No i wczoraj juz odwiedzil mnie ksiadz z koleda. Troche nas zaskoczyl bo nigdy nie mielismy koledy tak wczesnie a ostatnio jakos rzadziej odwiedzalam kosciol.

salsa

« Odpowiedź #370 dnia: 28 Gru 2012, 17:13:12 »
Cumber, my tez mamy ten zwyczaj - co rok to nowa bombka, podpisujemy oczywiscie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ten pomysł z opisem gdzie wigilia tez fajnie - u nas "nasza" bombka zostaje na swieta w K., nie jedzie niestety z nami wiec nie ma się kto na niej podpisac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie lubie takich choinek tematycznych - choinka to dla mnie wałsnie taka rodzinna zbieranina z wielu wielu lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #371 dnia: 07 Sty 2013, 10:44:09 »
dziś mam dzień przeglądania zdjęć:)
nasza tegoroczna choinka, piękna jodła, która w ogóle się nie sypie i pewnie postoi do końca stycznia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

iksa_nl

« Odpowiedź #372 dnia: 07 Sty 2013, 13:21:00 »
nasza tez sie jeszcze nie sypala, ale wczoraj juz ja sprzatnelam. Juz po koledzie wiec zwinelam balagan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

catwoman

« Odpowiedź #373 dnia: 07 Sty 2013, 16:23:49 »
Moja:-) Nie sypie się wcale więc postoi do 2 lutego:-)