Nasze tegoroczne choinki :)

Zaczęty przez justynaaaa2, 18 Gru 2008, 00:32:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

w tym roku oglaszali w eska rock, ze najtaniej mozna kupic zywe choinki z lesniczowki - taka do 1m kosztowala ok 10 zl, 2 metrowe - ok 30 zl (ceny z okolic w-wy wiec dalej moze byc jesczez taniej)

nionczka

#301
Ja w zeszlym roku kupilam jodle, nie za duza, ale wiecej niz ja miala.Zaplacilam 125 pln i wszyscy byli w szoku, ze tak tanio

Dodany tekst: 28 Gru 2011, 19:34:52

Cytat: zosia2007 w 28 Gru 2011, 12:32:44
w tym roku oglaszali w eska rock, ze najtaniej mozna kupic zywe choinki z lesniczowki - taka do 1m kosztowala ok 10 zl, 2 metrowe - ok 30 zl (ceny z okolic w-wy wiec dalej moze byc jesczez taniej)

Matko, w jakim ja swiecie zyje! Takie informacje oczywiscie do mnie nie dotarly

Dodany tekst: 28 Gru 2011, 19:36:16

Cytat: ziuta w 28 Gru 2011, 10:46:27
w przedpokoju na leżąco lol żartuję :D
mam salon przez 2 piętra i zawsze mamy takie wielkie choinki, bo normalna się tam gubi ;D

ziuta, chyba bedziesz musiala ten salon pokazac!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Ja bym chciała żywa choinkę ale na razie mamy sztuczna, kosztowała ze 100zl, ma ze 2 metry i na pewno nie chciałabym jej po 4 latach wymienić ;) strata chyba już 5 raz ja ubralismy i pewnie jeszcze za rok ubierzemy ;) dopiero w nowym domu, w salonie bedzie stała żywa :)

Teraz bym chciała żywa ale te co mi sie podobaja nie mieszczą sie u mnie w pokoju lol

elve


zosia2007


ziuta

Cytat: nionczka w 28 Gru 2011, 19:33:32ziuta, chyba bedziesz musiala ten salon pokazac!
nionczka pisałam już kiedyś, że tu nie ma co pokazywać, bo to nie żaden piękny, nowoczesny salon, tylko dom z lat 90., dużo bym tam zmieniła, choć muszę przyznać, że mama wykazała się sporą, jak na tamte czasy, fantazją przy wyborze projektu ;D
ale choinkę obiecałam już wcześniej pokazać, więc proszę :)

callja

Noooooo, choina jak się patrzy :)

Ładna - i z optymistycznymi gałązkami, czyli w górę :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

Ziuta choinka ładna zgrabna gesta - super :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia


errata

ja mam zawsze sztuczną i dobrze mi z tym, żywej nie miałabym sumienia wyrzucać (tak ma w głowie nasrane :) ) a posadzić na razie też nie mam gdzie ;D aa i mamy zawsze tzw. "żabnice" na choince, czyli różne bańki, różne kolory itp. :D

Choć taką jak ma ziuta to mogłabym mieć :D


errata


zosia2007


salsa

Cytat: golinda w 30 Gru 2011, 12:12:53
nasza się dzisiaj wypierdoliła :crazy:
potłukły się ładne, szklane ozdoby :zly:
o kurcze....
u mojej tesciowej pierdykneła 2 lata temu - stukły się piekne duze bombki , m.in milenijna :( no ale tak to jest jak sie nawiesza z jednej strony a stary stojak nie był zbyt stabilny :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zosia2007

kiepsko :(
moja o maly wlos pawel nie wywalil podczas ubierania ale na szczescie w pore ja zlapalam

ishka82

nasza :) Dominika poobgryzała już wszystkie ciasteczka do których dostała lol podchodzi i podgryza i wiszą takie "ogryzki" lol lol lol

feeling.good

#316
ziuta też kiedyś taką będę miała :) :) :)

Nasza jest malutka i w tym roku tylko z plastikowymi bombkami. Już ledwo zipie bo kilkadziesiąt razy dziennie obrywa piłką :) Nie wiem czy do Trzech Króli dotrzyma.

Dodany tekst: 30 Gru 2011, 14:29:31

dopiero zauważyłam, że nawet donicy nie osłoniłam  :blush:

Kasia

Cytat: feeling.good w 30 Gru 2011, 14:29:08ziuta też kiedyś taką będę miała Smiley Smiley Smiley
ja też :D prawie taką ;) bo dwupietrowego salonu nie przewiduję, choć kto wie, kto wie ;)

feeling.good

my nad salonem będziemy mieć pustkę, więc pewnie i większa się zmieści :)

mignon

a mój kot wpieprza sztuczną choinkę  :crazy: do tego dziś na nią wlazł, choć nigdy wcześniej tego nie robił, też o mały włos nie runęła


aja




goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)